Facebook Beğeni Satın Al

SubsBoost, Facebook hesabında ucuz ve HQ beğeni satın alabileceğiniz №1 Sosyal Medya Pazarlama pazarıdır. Facebook alabileceğiniz bugün denemek için acele edin!

A göre sırala

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Pahalıdan Ucuza

En Popüler

TRY

$

USD

EUR

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu
Diğer Paketlerimize Göz Atın ✨

Burada Facebook hesabınızın tanıtımı için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Saat simgesi

1+

Yılların deneyimi

Müşteri yorumları simgesi

32500+

Tamamlanmış başvurular

Sadık müşteriler simgesi

7500+

Memnun müşteriler

Tamamlanan siparişler simgesi

250000+

Beğeniler gönderildi

Facebook 2004’ten bu yana hayatımızda yer alıyor. O günden bu yana çok büyük bir büyüme kaydetti. Sosyal medyada Twitter, Instagram, Snapchat gibi rakipleri olsa da hâlâ en büyük, en çok etkileşim alan sosyal medya platformlarından biri.

Facebook’un internetteki birçok yeniliğin öncüsü olduğu söylenebilir. Yani marka olarak hâlâ sektörde ‘ilk olmanın’ avantajını yaşıyor. Bu nedenle Facebook için beğeni satın al paketleri denemek, sosyal medyada varlığınızı vurgulamak için oldukça akıllıca olur. Facebook sayfasında beğeni arttırma için sunduğumuz hizmetleri birazdan açıklayacağız.

📲 Facebook nasıl bu kadar popüler olabiliyor?

Facebook, “tüm sosyal medya platformlarının kralı” olarak kabul ediliyor. En eski ağlardan biri olmasının yanı sıra dünya çapında en çok kullanılan ağlardan biri. Araştırmalar, yetişkinlerin haftalarının en az yedi saatini platformda geçirdiğini ve ortalama bir kullanıcının günde en az yirmi dakika uygulamada gezindiğini gösteriyor. Bu, Facebook’un geniş bir kitleye ulaşmak isteyen herkes için ne kadar güçlü bir araç olduğunu gösterir.

Bireysel, kurumsal organizasyon veya işletme olarak görünürlük kazanmak için Facebook sizin için mükemmel bir yerdir. Ancak birçok kullanıcı, marka görünürlüğünü artırmak, satış yapmak ve hedef kitlesine ulaşmak amacıyla Facebook hesabı açarken, yıllarca bu amacına ulaşamadan beklemektedir.

Birkaç yıl boyunca reklam, PR için geleneksel yöntemlere para döken bireyler, işletmeler, verdikleri paranın karşılığını çok az alabiliyor. Daha doğrusu, alabiliyor-du. Sosyal medya, hatta ilk olarak Facebook, bizi “beğen” konseptiyle tanıştırdığından beri, pazarlama konusunda çok yol alındı.

“Beğeni”, “Sayfa beğenisi” ve bunun gibi etkileşimler, o zamandan beri sosyal medyanın, sosyal ağların para birimi oluverdi. İnsanlar, bilinirliğinizin, güvenilirliğinizin ve öneminizin, popüler olmanızın bir işareti olarak, sosyal bir onay, sosyal bir delil için beğenilere oldukça bağlandı. Bu durum, şirketler ve aynı zamanda kendini duyurmak isteyen bireyler için dikkat çekici bir şeydi. Büyüyen kullanıcı tabanıyla beraber, beğeniler de işletmeler için kısa sürede önemli bir faktör haline geldi.

Facebook ile yapılabilecek şeyler nelerdir?

Facebook, kullanıcıların arkadaşlarıyla, iş arkadaşlarıyla veya tanımadıkları kişilerle çevrimiçi bağlantı kurmasına olanak tanıyan, ücretsiz profillere kayıt olunan bir sosyal ağdır. Kullanıcılar resim, müzik, video ve makalelerin yanı sıra kendi düşünce ve görüşlerini diledikleri sayıda kişiyle paylaşmalarına olanak tanır.

Profili olan kişiler kendileri hakkındaki bilgileri listeler. Çalıştıkları ve okudukları yerler, yaşları veya diğer kişisel detayları olsun, pek çok kullanıcı, arkadaşlarının ve başkalarının kolayca erişebileceği birçok bilgi yayınlıyor. Dahası, kullanıcılar ilgilerini çeken diğer sayfalara, gönderilere “beğenerek” tepki verebilir. Burada kullanıcı yorum gönderebilir ve güncellemeleri, resimler vb. alabilir.

Pazarlama açısından bakıldığında, tüketici alışkanlıklarını gözleme, hedef kitleleri bulma ve yeni hedef kitleleri yaratma, halihazırda bulunan veya potansiyel müşterilerle etkileşim kurmaya oldukça elverişli bir sitedir.

⚡️ Facebook ve Facebook beğeni sayısı arttırma, pazarlama açısından ne işe yarar?

Hedef kitlenizle etkileşim kurun. Facebook, her yaşa hitap eden bir sosyal ağdır. Facebook’ta hedef kitlenizle yorumlar, tepkiler ve hatta mesajlar yoluyla doğrudan görüşmelere girebilirsiniz. Hedef kitlenizle etkileşim kurarak marka bilinirliğini artıracak ve marka hikayenizi anlatmaya yardımcı olacaksınız.

Potansiyel müşterilerin gözüne girmenin ve onların gözünde kendinizi ispatlamanın başlıca yolu, ne kadar beğenildiğinizdir. Fazla beğeni, insanların içeriklerinize göz gezdirdiğine ve bundan bir sürü insanın memnun olduğuna dair en önemli işarettir.

Facebook beğenileri iş büyütmeyi kolaylaştırabilir mi?

Facebook ve Facebook beğeni satın alma, Facebook durum beğeni satın al, Facebook post beğeni satın al, Facebook fotoğraf beğenisi, sayfa beğenisi artırma gibi hizmetlerin size ve işinize nasıl katkı sağlayacağını öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

Facebook beğeni satın alma olanağı zamandan, paradan ve emekten tasarruf etmek için mükemmel bir seçenektir.

Facebook’un en güçlü yönlerinden biri, ücretli kampanyalar ve reklamlar aracılığıyla belirli hedef kitleyi hedeflemenize olanak sağlamasıdır. Platform, kullanıcıları hakkında önemli miktarda bilgi tutar ve bu, reklamları hedeflerken avantajlı olabilir.

Ayrıca Facebook İşletme Sayfası oluşturmak, etkili bir küçük işletme pazarlama aracı olabilir. Beğeni nasıl satın alınır diye merak ederseniz, sitemizdeki açıklamaları okuyup ihtiyacınız olan paketi süper hızlı satın alabilirsiniz.

İşte işletmenize fayda sağlamak ve çabalarınızı en üst düzeye çıkarmak için Facebook fotoğraf beğenisi satın almanın sağladığı faydalara bir bakış:

 • Marka bilinirliği: Facebook dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biridir. İşletmenizin varlığı, potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Facebook beğeni satın al paketleriyle herhangi bir kesimden insana ulaşma şansınız daha yüksektir.
 • Web sitesi trafiğini artırın: İster yabancı ister Türk ve gerçek beğeniler sayesinde, web sitenize bağlantılar yayınlayarak çevrimiçi ziyaretlerin süper hızlı artmasına yardımcı olabilirsiniz.
 • Ticari potansiyel müşteriler yaratın: Facebook’ta fazla beğeni elde etmek, hedef kitlenizi genişletmek için harika bir başlangıç noktası olabilir. Pazarlama listelerinizi oluşturmak amacıyla, hem yabancı hem de Türk ve gerçek e-posta adresi toplamak için yarışmaları ve hediyeleri kullanabilirsiniz.
 • Müşteri hizmetleri ve geri bildirim: Facebook, işletmeler ve müşterileri arasında iki yönlü iletişime olanak tanır. Müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmak için mesajlaşma servisini kullanabilirsiniz. İncelemeler ve yorumlar, müşteri geri bildirimlerini toplamanın ve geliştirilecek alanları bulmanın harika bir yolu olabilir. Facebook beğeni satın aldığınızda, sizinle iletişime geçen müşteriler ve müşteri adayları, beğeni alan gönderilerinizi görünce, diğer insanlar tarafından onaylandığınıza daha kolay ikna olacak ve size daha çok güvenecektir.

⚠️ Facebook’ta “beğeni” nedir?

‘Beğenmek’, ‘beğeni’, ‘beğen’, insanların sosyal medya platformlarındaki gönderilerle etkileşim kurmasının, kelimenin tam anlamıyla bir yayından hoşlandığınızı veya onu onayladığınızı göstermenin yoludur.

Diğer tüm platformlarda olduğu gibi Facebook’ta da insanların içeriğinizle etkileşime geçme ve etkileşime girme oranını yansıtan göstergeler vardır. Bu, çevrimiçi varlığınızın düzeyini göstermenin uzun bir yoludur.

İnsanlar sizi gönderinize aldığınız ‘beğenilme’ sayısına göre yargılama eğilimindedir. Bu, gönderiniz ne kadar çok beğeni alırsa, etkileşimde bulunmaya, ciddiye alınmaya, güvenilmeye o kadar layık olduğunuz anlamına gelir. Aslında bu, Facebook’taki konumunuzu etkileyen güçlü bir özelliktir. Çok sayıda beğeni sahibi olmak sizi etkili bir kişi olarak gösterir ve insanlar güçle ilişki kurmayı tercih eder.

İşte, SubsBoost olarak burada devreye biz giriyoruz. Bizden satın alacağınız dijital paketler sayesinde, zahmetsizce etkileşim yakalayıp sosyal medya içindeki varlığınızı güçlendireceksiniz.

Beğenilere dair sunduğumuz bazı hizmetler:

 • Facebook beğeni satın al
 • Facebook fotoğraf beğeni satın al
 • Facebook post beğeni satın al
 • Sayfa beğenisi satın al
 • Facebook Türk beğeni satın al (Eğer özellikle Türk kullanıcılardan etkileşim bekliyorsanız, Türk ve gerçek beğeniler sağlamak için bizimle iletişime geçin)

‘Beğeniler’in ardındaki psikolojiyi anlamak, özellikle amacınız daha geniş bir hayran kitlesine ulaşmak, ünlü olmak ve hedef kitlenizle tanışmaksa, birçok Facebook gönderisine olumlu katılım sağlamanın ne kadar önemli olduğunu bilmenize yardımcı olur.

Yani işlerin daha hızlı yürümesi için her zaman Facebook post beğeni, facebook fotoğraf beğeni satın alabilirsiniz ve ünlü olma hayalinizin yakın gelecekte gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.

Gerçek beğeniler ve bot beğenileri arasında ne fark var?

Satın alınan Facebook beğenilerinin esas olarak iki türü vardır: gerçek ve sahte olanlar. Seçilen web sitesiyle çalışmaya başlamadan önce daima dikkatli olun. Düşük kaliteli hizmet sağlayıcılardan kaçınmak için diğer müşterilerin geri bildirimlerini dikkatle okuyun. SubsBoost olarak, müşterilerimizden hep olumlu değerlendirmeler aldık.

Facebook beğeni satın al hizmetini gerçek hesaplardan almak, etkileşim yaratmanın en tehlikesiz ve verimli yollarından biridir. Gerçek etkileşimler, dinamik sayfaları ve düzgün resimleri olan gerçek uygulama kullanıcılarından geliyor.

Bu tür sosyal sinyaller, Facebook sayfanızı organik olarak büyütmenize yardımcı olacaktır. Bu, yalnızca gerçek hesapların içeriğinizle etkileşime gireceği ve etkileşimde bulunacağı için yayınlarınızın doğru şekilde tanıtılacağı anlamına gelir.

Sahte beğeniler, gerçek aktif hesaplarla hiçbir ortak yanı olmayan botlar tarafından gönderilir. Bunlar yalnızca tek bir amaç için yaratılmıştır; ‘beğen’ düğmesine basmak. Bu tür ucuz hizmetleri kullanmak herhangi bir fayda sağlamaz ancak sayfanızın başını kolayca belaya sokabilir.

Facebook Beğenileri Neden Bu Kadar Önemli?

Facebook, diğer platformlardan önce haber, video paylaşımı, zaman sınırlaması olmadan grup oluşturma, anket yapma vb. özellikleri sunmuştu. Artık televizyon, gazete gibi bir kitle iletişim aracı olarak kullanılıyor.

Facebook’ta canlı yayın açmak çok kolaydır ve saniyeler içinde, dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Ülkenizdeki siyasi durumları bile etkileyebilirsiniz. Facebook üzerinden orada neler olduğunu görebilirsiniz. Facebook’tan pek çok siyasi/sivil protesto düzenlendi.

Facebook, sosyal ağlar içinde hayati bir önem taşıyor. İnsanların her zaman gözünün önünde. Her yaştan insan üzerinde önemli bir etkiye sahip. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi arkadaş-takipçi, yorum, beğeni ve görüş almak gibi etkileşimler sağlamak, kullanıcıların temel amacıdır ve ne yayınlayacağınızı ve halka göstereceğinizi belirler.

Facebook hesabınız varsa sunduğumuz Facebook beğeni satın al hizmetlerinden beğeni satın alabilir veya belirli bir konuma yönelmek isterseniz (örneğin Türkiye), Facebook Türk beğeni satın al hizmetimize başvurabilirsiniz.

📈 Facebook Beğeni Sayısı Nasıl Artırılır?

Sosyal ağlarda etkileşim oluşturmak kolay bir iş değildir. Çok zaman ve çaba gerektirir. Ancak Facebook beğenileri satın al paketlerimizle, istediğiniz hedeflere ulaşmak daha rahat ve hızlı bir yoldur. Facebook beğeni satın aldığınızda elde edeceğiniz benzersiz avantajlar şunlardır:

 • Uygun fiyatlı ve hızlı: Facebook fotoğraf beğeni satın al ürünleriyle, etkileşim yaratmak için haftalarca, aylarca beklemenize gerek kalmaz ve o zamanı işinize-içeriklerinize ayırabilirsiniz. Gerçek Facebook fotoğraf beğeni satın al hizmeti, sayfanıza ve gönderilerinize uygun bir fiyatla anında destek sağlar.
 • Şöhret kazanın: Facebook beğeni satın almak, hesabınızın ünlü ve güvenilir olarak görülmesi nedeniyle markanızı tanıtmanıza yardımcı olabilir.
 • Erişiminizi artırın: Facebook’ta gerçek beğeniler satın aldığınızda gönderiniz organik olarak daha geniş bir hedef kitleye ulaşacaktır. Pek çok gerçek platform kullanıcısı içeriğinizi görecek ve sizi daha fazla takip etmek isteyecektir.
 • Hızlı ilgi çekin: Gönderilerinizden çok sayıda ‘beğenilme’ almak hayranlarınızın ilgisini çekecektir. Sizi ve işinizi tanımak isterler. Tüm bu eylemler daha fazla etkileşime yol açacaktır.
 • Facebook’ta ücretli gerçek etkileşimler size zaman kazandırır ve daha az maliyet sağlar. Bizden ucuza Facebook beğenileri satın alarak ünlü olabilir, hızlı etkileşimler oluşturabilir ve erişiminizi genişletebilirsiniz.

Bu hizmeti satın alırsam Facebook tarafından yasaklanır mıyım?

Facebook beğeni satın al hizmetleri söz konusu olunca birçok kişinin aklında aynı endişe oluyor. “Beğeni satın al paketleri yasa dışı mı?” Yasa dışı değildir ve bizim sunmuş olduğumuz Facebook beğeni satın al ürünleri tamamen güvenlidir. Sistemimiz, SSL sertifikası ile korunur. Böylece, bizimle iş yapma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Ancak, olağandışı artan sahte etkileşimler, hesapları tehlikeye atabilir. Bizse müşterilerimize gerçek etkileşimleri kademe kademe, mümkün olduğunca doğal görünecek şekilde yüklüyoruz. Bu yüzden, hesabınızda asla bir sorun çıkmıyor.

📦 Facebook beğeni satın al paketleri ne işe yarıyor?

Yüksek beğeni sayısına sahip olmak, platformda başarılı olmanız için gereken önemli bir şeydir. Gönderilerinizde çok sayıda beğeni elde ederseniz, verimli sonuçlar alırsınız.

Marka görünürlüğünü artırın: Facebook gönderi veya sayfa beğenisi çok sayıda etkileşim aldığında marka erişiminiz artar. Yani yayınınızı ne kadar çok kişi beğenirse, sizi o kadar çok kişi tanır.

Örneğin, 2.000 “beğenme”niz varsa, bu, gönderinizi 2.000’den fazla gerçek kişinin gördüğü ve sayfasında yalnızca 20 beğenisi olan birine kıyasla 2.000 kişinin yayınınızla etkileşime girdiği anlamına gelir. Facebook beğeni satın alma işlemi oldukça uygun bir fiyata sunulmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın.

Sosyal kanıt: İnsanlar belirli bir eylemi, başkalarının o belirli eylemi gerçekleştirdiği gerçeğine dayanarak meşrulaştırma eğilimindedir. Gönderilerinizden çok sayıda beğeni almak, sosyal medyada güçlü bir duruş elde etmek, süper hızlı ve ekonomik bir pazarlama stratejisidir.

Binlerce kullanıcının gönderilerinizi beğenerek sizi veya markanızı desteklediğini gördüğünüzde, şans eseri ve tesadüfen gelenler bile sizi ciddiye almaya, sizi merak etmeye ve neler sunabileceğinizi düşünmeye eğilimlidir. Bu nedenle, Facebook beğeni satın al paketleri, kendiniz için yapacağınız akıllıca yatırımlardan biridir.

Facebook sayfanızı büyütün: Kullanıcılar içeriğinizi beğendiğinde sonraki yayınlarınızı otomatik olarak görmeye devam ederler. Bu, izleyicilerinizi elinizde tutmanıza ve gönderinizin erişimini otomatik olarak korumanıza yardımcı olabilir.

Gönderinizi ne kadar çok kişi beğenirse, o kadar çok kişi sizin kim olduğunuzu tanıyacak ve takipçileriniz haline gelecektir. Bu yüzden Facebook beğeni satın al seçeneklerine şans verin.

İşletmenizi büyütün: Platformda bir işletme sayfası sahibiyseniz, birçok etkileşime sahip olmak içeriğinizin erişimini artıracak ve sonuçta sizi potansiyel müşterilere ve yatırımcılara bağlayacaktır. İşletmenize dair fotoğraflarınız için, Facebook fotoğraf beğeni satın al hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu paket, işletmenizin daha bilinir olabilmesine yardımcı olur.

Yüksek katılım oranı avantajları göz ardı edilemez. İşletme, kuruluş veya şirket olarak Facebook’ta çok sayıda beğeni kazanmak, platformda başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz güveni ve prestiji yaratacaktır.

Hedef kitle, gerçek kişilerin içeriğinize nasıl olumlu tepkiler verdiğini gördüğünde popülerliği yüksek bir markanız olduğunu düşünmeye başlayabilir. Bu size rakiplerinize karşı bir avantaj sağlayacaktır çünkü diğerleri daha fazla etkileşim ve erişime sahip bir işletme veya kuruluşla işbirliği yapmayı tercih edecektir. Sadece bu bile, Facebook beğeni satın al paketlerini denemek için güçlü bir sebep.

📝 Facebook beğeni nasıl satın alırım?

Gerekli miktarda etkileşim kazanmak, platformda başarılı olmak isteyen her sosyal medya kullanıcısının bir numaralı görevidir. Ancak işlerin doğru şekilde yürümesini sağlamak oldukça zordur. Hesabınızın kendiliğinden etkileşim kazanmasını beklemek size zaman kaybettirebilir ve bir şekilde rakiplerinizin gerisinde kalabilirsiniz.

Bu yüzden, potansiyelinizi harekete geçirecek bir adım atabilir ve Facebook beğeni satın alabilirsiniz. Facebook beğeni satın almak için:

 • Taleplerinize en uygun paketi seçin;
 • Hizmet almak istediğiniz sayfayı seçin ve gerekli alanları doldurun;
 • Kredi kartı veya diğer seçeneklerle ödeme yapın ve siparişinizin gelmesini bekleyin.

Facebook beğeni paketleri ihtiyaca göre şekillendirilebilir mi?

Sitemizde sunulan paketler belki ihtiyaçlarınıza uymayabilir ya da özellikle belli bir konum, belli bir pazar için etkileşim ihtiyacınız vardır. Bu durumda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İstediğiniz paketin hazır olup olamayacağını konuşuruz. Eğer paketi hazırlamak mümkün olursa da size teslim ederiz.

Diyelim ki sadece, Türk pazarları için, Türk sayfaları arasında etkileşime ihtiyacınız var ve sitemizde Facebook Türk beğeni satın al başlıklı paketler bulamadınız. Sizin için %100 Türk gerçek beğeniler bulmak için harekete geçeceğiz. Eğer paketi düzenlememizde bir sorun çıkmazsa, ihtiyacınız olan Facebook beğeni Türk hesaplarından sağlanacak. Gerçek Türk beğenileri ile güven içinde, istediğiniz pazardan etkileşim alabileceksiniz.

Niye büyük paketler yok?

Beğeni sayısını arttırırken %100 gerçek ve doğal bir artış yakalamak istiyoruz. Bir Facebook hesabında aniden, şüphe ve dikkat çekici miktarda etkileşim olursa, hesap tehlikeye girebilir. İşte bu yüzden Facebook beğeni sayısını arttırırken %100 gerçek ve aktif kullanıcılardan gelen etkileşimleri tercih ediyoruz. Bu yüzden, farklı amaçlara yönelik, ihtiyaca göre, çeşitli büyüklüklerde paketler tasarladık ancak hiçbiri devasa sayılar vadetmiyor.

💳 Facebook Beğeni Satın Almak için Uygun Ödeme Yöntemleri

 • Visa, Mastercard ve Maestro.
 • Apple Pay ve Google Pay.

Küçük bir hatırlatma: Apple Pay ile ödeme yapmak ve Visa ile ödeme yapmakla aynı şey değildir. Ödemelerin aktarım hızı farklı olabilir. Bu nedenle, bazı müşteriler için hizmetin kredi kartı ile değil de, Apple Pay/Google Pay ile ödenmesi daha kolay olabilir.

🏆 Niye Subsboost’u seçmeliyim?

Birçok şeyin beğeni sayısına göre şekillendiğinden bahsettik. Ne kadar fazla beğeni varsa o kadar etkileşim ve onun sonucu kadar kazanç. Sahip olduğumuz pek çok hizmeti sıraladık. Bunlar:

 • Facebook foto beğeni arttırma paketleri
 • Facebook grup beğeni arttırma paketleri
 • Facebook gönderi beğeni satın al paketleri
 • Facebook sayfa beğeni satın al paketleri

Ayrıca %100 gerçek Facebook beğenileri satın almanın, platformdaki erişiminizi, görünürlüğünüzü ve etkileşimlerinizi organik olarak artırmanın daha zahmetsiz ve uygun fiyatlı bir yolu olduğunu da anlattık. Aynı zamanda, bizden Facebook beğeni satın almak, sosyal medya içinde bir marka veya kuruluş olarak ihtiyacınız olan saygıyı ve otoriteyi çevrimiçi ortamda kazanmak için mükemmel bir fırsattır.

Size gerçek Facebook kullanıcılarının gerçek beğenilerini sunuyoruz. Özellikle Türk gerçek beğenileri için doğru adresiz. Gerçek Türk kullanıcılar sayesinde, sadece Türklerle ilgili/Türk pazarlarına dair Facebook Türk beğeni satın al hizmetine ihtiyaç duyarsanız, ihtiyacınız olan gerçek Türk beğenilerini istediğiniz hesaba yükleyeceğiz.

Hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Sistemimiz SSL sertifikası ile korunmakta olup, tüm hizmetlerimiz %100 garantili ve güvenlidir. 3d güvenli ödeme ile paranız güvence altındadır. 7 24 canlı destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Profesyonel ekibimiz tüm sorularınızı memnuniyetle yanıtlayacak ve işbirliğimizin sonuçlarından memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Facebook beğeni arttırma siteleri arasında, birçok iyi özelliği bünyemizde toplayabilen, profesyonel bir ekipten oluşan, beğeni satın almak için bize başvurmanızı sabırsızlıkla bekleyen bir platformuz.

 1. Gizlilik ve Takdir Garantilidir. Verilerinizi toplamıyor, saklamıyor ve üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz.
 2. Özel Müşteri Desteği. 7 24 canlı destek personelimiz her zaman hizmetinizdedir, dolayısıyla herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.
 3. Optimum Sonuçlar. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz ve bunun için de geri bildirimlerinize güveniyoruz. 7 24 canlı destek hattımıza önerilerinizle ulaşın; size her zaman en iyi sonuçları hızlı bir şekilde sunmak için elimizden geleni yapacağız.
 4. %100 Risksiz Garantili. Hizmetlerimizi seçtiğinizde mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz. Aynı zamanda yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla süper hızlı teslimatı garanti ediyoruz.
 5. Servis Garantisi. Bizden yaptığınız her alışverişte garantili hizmet alırsınız. Bu süre zarfında aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için 7 24 canlı destek ekibimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 6. Kolay Sipariş ve Ödeme Sistemi. Sipariş sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Sitemizde, beğeni nasıl satın alınır, adım adım anlattık. Bizden beğeni satın almanın süresi de 1 dakika gibi çok kısa bir süredir. Paranız da 3d güvenli ödeme yöntemiyle teminat altındadır.

Sosyal medya hesapları üzerinden iş sonuçlarınızı iyileştirmenize yardımcı olacak, size gerçek Türk beğenileri sağlayacak bir sitedesiniz. SubsBoost‘un misyonu, sayfa beğenisi, Facebook fotoğraf beğenisi satın al paketleri hazırlamakta gelişmiş hizmetler sunmaktır. Hassas veriler konusunda endişelenmenize gerek yok. İhtiyacınız olan ürünü bizden satın alabilirsiniz. Müşterilerimize ihtiyaç duyduklarını vermeye hazırız.

Nasıl
SubsBoost Çalışır

1

1. Adım. Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Tercih ettiğiniz görüntüleme, beğeni, takipçi veya diğer etkileşim sayısını seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.

2

Adım 2. Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
İçeriği almak istediğiniz URL'yi veya kullanıcı adını girin, böylece satın aldığınız etkinliği nereye göndereceğimizi bilelim.

3

Adım 3. Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın.
Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın!
Ödeme yönteminizi seçin, ödeme yapın ve ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin. Siparişinizi paketin teslim süresi içinde alacaksınız.

Subsboost Kullanıcı Yorumları 🚀

mor giysili kadın

Aslı Şenay

Öğrenci

Beğeni alma konusunda güvenli mi değil mi diye tereddütlerim vardı. Facebook fotoğraf beğeni satın aldığım ortaya çıkar zannediyordum. Neyse ki böyle bir şey olmadı. Facebook gönderi beğeni satın alma paketleri ile sayfama trafik sağladım, çizdiğim eserleri daha çok insan gördü.

yeşil elbiseli kız

Sedef Tunç

Sağlıklı Beslenme Koçu

Başlangıç olarak 1000 adet beğeni satın aldım. Sonra düzenli aralıklarla yeniledim. Kısa sürede daha çok kişiye ulaştım ve adımı hedef kitleme duyurdum. Oldukça ihtiyaç duyulan bir hizmet.

SSS - Sıkça sorulan sorular 💡

Bizden Facebook beğeni hizmeti satın almak tamamen güvenlidir. SSL sertifikası sistemimizi korur, 3d güvenli ödeme sayesinde de paranız güvence altındadır. Bazı insanların endişelerinin aksine, Facebook beğeni hizmeti, gerçek kullanıcılarla yapıldığında yasa dışı da değildir. Ancak, sahte etkileşimler satın almak yaptırımlara yol açabilir. Sitemiz üzerinden sunduğumuz Facebook beğeni arttırma paketleri ise oldukça gerçek, doğal, güvenilir bir hizmet olduğu için, bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Facebook post beğeni satın almak söz konusu olunca, haliyle bazı insanlar haliyle çekimser olabiliyor. Beğeni sayısı arttırmak için, bu dijital paketleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bunun bir cezası da yoktur. Facebook beğenilerini gerçek kullanıcılardan satın almak yasa dışı değildir. Ancak, sahte etkileşimler yaptırımlara sebep olabilir. Subsboost olarak biz %100 gerçek ve aktif etkileşim hizmeti verdiğimiz için, “Acaba güvenli mi?” diye düşünmenize hiç gerek yok. Biz, müşterilerimize tamamen gerçek beğeni satıyoruz.

Hayır. Sitemiz üzerinden beğeni sayısını arttırmaya yönelik ürünler satın almak istiyorsanız, sizinle işlem yapmak için herhangi bir kişisel bilgiye ihtiyacımız yok. Facebook beğeni satın almak için gerekli adımları incelediğinizde göreceksiniz. Sizden tek istediğimiz, gönderi bağlantınız.

 1. Dilediğiniz Facebook beğeni paketini seçin. Facebook beğeni ihtiyaçlarınıza göre değişen boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.
 2. Ürünün gönderileceği, beğenilerin yükleneceği gönderinin URL’sini girin.
 3. Ödeme yönteminizi seçin. 3d güvenli ödeme ile garantilenen ödemenizi tamamlayın ve Facebook beğeni siparişinizi hızlı bir şekilde alın! demeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın! Ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin.

Teslimat süresi, sitemiz üzerinden seçtiğiniz paket türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bütün satın alma paketleri, amaca uygun ve mümkün olduğunca doğal, güvenilir bir şekilde teslim edilir.

Başkalarının Facebook beğeni satın al paketi satın aldığınızı fark etme olasılığı minimumdur. Hepsi gerçek ve aktif bir profile sahip olan kullanıcılar, size gerçek beğeni sağlar.

Evet, facebook beğeni satın alma hizmetlerimizde %100 garanti veriyoruz. Satın aldığınız beğenileriniz bir şekilde azalırsa (ki bu çok düşük bir ihtimal), onları ücretsiz olarak doldururuz.

Evet. Beğeni satın almak kısa sürede etkisini gösterecektir ve içeriklerinizin daha çok yayılmasına, belki de viral olmasına katkısı olacaktır. Burada size de görev düşüyor. Artan trafiğinize ek olarak dikkat çekici, akılda kalıcı, eğlenceli içerikler yayınladığınız takdirde, hedeflediğiniz etkileşimi daha kolay yakalayacaksınız.

Beğeni satın alma sürecinin daha doğal ve gerçek olması için çok büyük paketler sunmuyoruz. Çok kısa sürede süper hızlı bir şekilde gerçekleşen olağandışı etkileşimler, şüpheli görünür hesabınızı tehlikeye atabilir. Biz de bu yüzden, ihtiyaca yönelik çeşitli paketler hazırladık. Her paketin yanında ne kadar beğeni ve etkileşim olduğu açıklanmıştır. Sitemiz üzerinden paketleri inceleyip size en uygun olanı sipariş edebilirsiniz.

Beğeni alma hizmetinden yararlanan birçok kişi var ve tercih edenler geniş bir yelpazeye sahip:

 • İşini büyütmek için hedef kitlesi oluşturmaya veya var olan hedef kitlesini büyütmeye çalışan girişimciler/çalışanlar;
 • İşletmesinin reklamını ve PR’ını yapmak isteyen işletmeciler;
 • Halihazırdaki müşterileriyle veya potansiyel müşterileriyle etkileşim kurmak isteyen, tüketici alışkanlıklarını inceleyip takip etmek isteyen iş insanları;
 • Bireysel olarak fikirlerini, eserlerini, düşüncelerini ve performanslarını duyurmak isteyen bireyler;
 • Daha geniş bir kitleye ulaşmak isteyen fenomenler, influencerlar;
 • Bir şekilde etkileşim gereksinimi duyan herkes, facebook beğeni paketlerinden yararlanabilir.

Elbette. Facebook beğeni satın alarak, müşteri destek hizmetimizden de faydalanma hakkı kazanmış oluyorsunuz. Alanında uzman ekibimiz, 7 24 canlı destek hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin sorularına hızlı bir şekilde cevap verir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.

eki̇bi̇mi̇zle tanişin
Subsboost Ekibi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sosyal medya hesapları aracılığıyla iş sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir sitedesiniz. SubsBoost'un misyonu, gelişmiş hizmetler sunmak ve müşterinin en üst düzey sonuçlarını görmektir. Hassas veriler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sipariş verme süreci, bilgilerinizin üçüncü taraflara aktarılmasını gerektirmez. Mevcut fiyatlarla profil güvenilirliğine en iyi yaklaşımı hissedin. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları şeyi vermeye hazırız.