Hizmet Koşulları

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu

Son güncelleme: 27 Aralık, 2023

Giriş

SuperbGrow LTD LTD(“Şirket” veya “biz”) siz kullanıcılarımızı (“Kullanıcı” veya “siz”) memnuniyetle karşılıyoruz. Bu Kullanım Şartları (“Şartlar”), https://subsboost.com/ (“Web sitesi”) – web sitemiz için geçerlidir.

Gizlilik Politikamız, Web Sitesine erişiminiz ve Web Sitesini kullanımınızla bağlantılı kişisel verileri toplamamızı ve kullanmamızı açıklamaktadır.

Web Sitesine erişerek bu Şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Bu Şartları kabul etmiyorsanız, Web Sitesine erişmenize izin verilmez ve bu Web Sitesine erişmeyi bırakmanız gerekir.

Bu Şartlar veya Web Sitesinin kullanımı hakkında herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa lütfen Soru-Cevap sayfamızı ziyaret edin veya bizimle iletişime geçin.

İçindekiler

Hakkımızda

Tüm Anlaşma

Hizmetlerimiz

Hizmetlerin Sağlanması

“Paket Dışı” ve Premium Hizmetler

Bizimle Görüşmeler

Özel Kısıtlamalar

Ödeme, Yeniden Doldurma ve İade

Ödeme Şartları

Abonelik Şartları

Yeniden Doldurma ve İade

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Hizmetleri

İçerik ve Fikri Mülkiyet

Geribildirimleriniz

Yasaklanan Amaçlar ve Faaliyetler

Garantiler ve Sorumluluk Reddi Beyanları

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bizim Sorumluluğumuz

Sizin Sorumluluğunuz

Tazminat

Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi

Elektronik İletişim

Fesih

Bizim Tarafımızdan Fesih

Sizin Tarafınızdan Fesih

Çeşitli

Hakkımızda

 

İsimSuperbGrow LTD LTD
Kayıt numarası:TR 283354
AdresDemosthenous caddesi 7, Akropolis Plaza Apartman, ofis 401, 06050, Ankara, Türkiye
E-posta[email protected] – genel sorular ve gizlilikle ilgili sorularınız için
[email protected] – medya temsilcilerinin soruları için[email protected] – ortaklık talepleri için

Destek ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Yukarıda listelenen e-posta adresleri aracılığıyla veya Web Sitesindeki iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Rahatsız edici e-postalara veya mesajlara yanıt vermeyebileceğimizi lütfen unutmayın. Bizimle iletişiminiz sırasında nazik olmanızı rica ederiz.

Tüm Anlaşma

Özet:

 • Bu, Şirket ile Web Sitesinin kullanıcıları arasındaki bir anlaşmadır.
 • Web Sitesine erişerek bu Şartlara, geçerli yasa ve düzenlemelere uymayı kabul edersiniz.
 • Web Sitesini kullanabilmek için tam hukuki ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Bu Şartlar ve Gizlilik Politikası, bizimle kullanıcılarımız arasındaki yasal olarak bağlayıcı sözleşmenin tamamını oluşturur.

Web Sitesine erişerek şunları beyan etmiş ve onaylamış olursunuz:

 • Bu Şartları okudunuz, anladınız ve yasal ehliyete sahipsiniz ve böylece bu Şartlara tam olarak uymayı, yasal olarak bağlı olmayı kabul ediyorsunuz;
 • 18 yaşında veya daha büyüksünüz, tam hukuki ehliyete sahipsiniz ve başka şekilde sınırlandırılmamışsınız (aksi takdirde, Web Sitesine yalnızca bir ebeveyninizin veya velinizin gözetimi altında erişebilir ve Web Sitesini öyle kullanabilirsiniz);
 • Yerel yargı alanınızdaki yasalara göre, bu anlaşmayı imzalama hakkına sahipsiniz ve Web Sitesine erişme, Web Sitesini kullanma konusunda herhangi bir kısıtlamanız yoktur;
 • Web Sitesine her eriştiğinizde veya Web Sitesini kullandığınızda, bu Şartlara ve yürürlükteki tüm yasa ve düzenlemelere sürekli olarak uyacaksınız.

Web Sitesini bir iş temsilcisi olarak kullanıyorsanız, temsil edilen tüzel kişiyi yasal olarak bağlamaya uygun olduğunuzu, Şirkete bu Şartlar kapsamında tüm izinleri ve lisansları verdiğinizi ve söz konusu tüzel kişi hakkındaki bilgileri ifşa ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Hizmetlerimiz

Özet:

 • Web Sitesini kullanarak Web Sitesinde listelediğimiz hizmetleri satın alabilirsiniz.
 • “Paket dışı” veya premium hizmetlerin sağlanmasını talep edebilirsiniz.
 • Anlaştığımız şekilde bizimle olan görüşmeleri kaydedebiliriz ve bu konuda bize gerekli tüm onayları vermiş olursunuz.

Bu Şartlara tam ve sürekli uymanıza bağlı olarak size, kataloğumuzdan sipariş edilen, sosyal medya göstergelerini geliştirmek için, ücretli bir dijital hizmet sağlıyoruz.

Hizmetlerin Sağlanması

İlgili hizmetlerin sağlanmasına ilişkin özel şartlar, Web Sitesinde bulabileceğiniz her hizmet paketinin açıklamasında belirtilmiştir.

Hizmetlerin yalnızca seçtiğiniz paket kapsamında ve dahilinde sunulduğunu ve ücretinin tam olarak ödendiğini lütfen unutmayın.

Soru-Cevap sayfamızı ziyaret ederek veya bizimle iletişime geçerek, hizmetlerin sağlanması hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

“Paket Dışı” ve Premium Hizmetler

Web Sitesinde listelenmeyen veya birinci sınıf kalitede bir hizmet ya da hizmet paketi satın almak istiyorsanız, özel paketi oluşturma veya premium hizmetlerin sağlanması olanağını değerlendirmek üzere lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu gibi durumlarda, hizmetin ihtiyacınız olan miktarda sağlanıp sağlanmayacağını kontrol edebileceğimiz gibi, hizmetin türünü ve istediğiniz sosyal aktivite miktarını da belirterek maliyetini hesaplayabiliriz.

Sağlanabileceğini düşündüğümüz hizmet fiyatının size uygun olması durumunda anlaşmalı bir paket oluşturup size sunacağız.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, “paket dışı” veya premium hizmetlerin sağlanmasına ilişkin ayrı bir anlaşma yapılmasını talep edebileceğimizi lütfen unutmayın. Aksi takdirde, bu tür hizmetlerin sağlanması bu Şartlara tabidir.

Ayrıca, premium hizmetler daha yüksek görsel kalite ve teslimat güvenilirliği ile öne çıktığı için, bu tür hizmetlerin genellikle Web Sitesindeki kataloğumuzdakilerden 2-3 kat daha pahalı olduğunu unutmayın.

Bizimle Görüşmeler

Hizmetlerimizin, “paket dışı” veya premium hizmetlerimizin sağlanması için bizimle görüntülü görüşme yapılması gerekirse, çağrıyı size uygun şartlara göre planlayabiliriz.

Tarafımızca aksi belirtilmedikçe ve siz de kabul ettiğiniz takdirde, aramalar ücretsizdir.

Lütfen, tamamen kendi takdirimize bağlı bir şekilde, size bildirimde bulunarak görüşmelerimizi kaydedebileceğimizi unutmayın.

Bizimle görüşmeyi kabul ederek, usulüne uygun olarak bilgilendirildiğinizi, aşağıdakilerden haberdar olduğunuzu ve hiçbir iddia, talep veya itirazınız olmadığını onaylamış ve gerekli tüm lisansları, yasal izinleri ve diğer izinleri bize sağlamış olursunuz:

 • Sizinle aramızdaki görüşmeler sırasında video ve sesin kaydedilmesi;
 • Eğer varsa, hizmetlerin size daha ileri düzeyde sağlanması için bu kayıtların tarafımızca (veya alt yüklenicilerimiz tarafından) geçerli herhangi bir konuda kullanılması;
 • Söz konusu kayıtların, varsa hizmetin sağlanması sırasında ve ilgili çağrı sonrası üç (3) yıl boyunca saklanması.

Talebiniz üzerine şunları yapabiliriz:

 • Kaydı durdurup ve görüşmeyi kaydetmeden devam ettirmek;
 • Görüşmeler sırasında yapılan kayıtları silmek (bu durumda sizden kayıtlı aramaların içeriğinin metin versiyonunu önceden sağlamanızı isteyebiliriz ve sağlanan bilgilerin yanlışlığından kaynaklanan sonuçlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz).

Görüşmelere sizin inisiyatifinizde başka kişilerin de katılması durumunda, bu kişilerin her birinden gerekli tüm lisansları, yasal izinleri ve burada sağlananlara eşdeğer diğer izinleri alacaksınız.

Kişisel veri işleme kuralları hakkında daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda okuyabilirsiniz.

Özel Kısıtlamalar

Listelenen yerlerde yaşayan kişiler için, ürünlerimize yönelik herhangi bir hizmet veya erişim sağlamıyoruz: Belarus Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu, Ukrayna’nın işgal altındaki bölgeleri (Ukrayna’nın idari bir parçası olan Kırım Özerk Cumhuriyeti dahil), Küba Cumhuriyeti, İran İslam Cumhuriyeti, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti (Kuzey Kore), Sudan Cumhuriyeti, Suriye Arap Cumhuriyeti ve Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti.

Listelenen ülke ve bölgelerin vatandaşlarının sahibi olduğu veya onlarla bağlantılı şirketlerle herhangi bir iş yapmıyoruz.

Ödeme, Yeniden Doldurma ve İade

Özet:

 • Hizmetlerimiz ücretlidir.
 • Ödemeleriniz üçüncü taraf ödeme işlemcileri aracılığıyla işlenir.
 • Site üzerinden yaptığınız alışverişlerin yeniden dolumu veya iadesi yapılabilir.

Hizmetlerimiz, Web Sitesinde görüntülenenler de dahil olmak üzere, tarafımızdan belirlenen tutarda, bir ücret karşılığında mevcuttur.

Ödeme Şartları

Ödemeleriniz üçüncü taraf ödeme işleyicileri aracılığıyla işlenir ve bu ödeme işleyicilerinin neden olduğu herhangi bir hata, ihmal ve diğer tüm eksikliklerden ve bu ödeme işleyicilerini kullanmanız sonucunda ortaya çıkan herhangi bir kayıp, hasar veya diğer yükümlülüklerden sorumlu değiliz.

Web Sitesinde görüntülenen fiyata geçerli vergiler dahil olmayabilir. Bu durumda ödeme sırasında ilave vergi veya harçlar tahsil edilebilir.

Ücretlerin Web Sitesinde görüntülendiği para biriminden farklı bir para biriminde ödeme yapmanız durumunda bankanızın, ödeme tutarının üzerine güncel döviz kurunu uygulayabileceğini ve/veya komisyon ve ücretler ekleyebileceğini lütfen unutmayın.

Abonelik Şartları

Bazı hizmetler aylık olarak abonelik kapsamında sunulmaktadır. Aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecek ve fatura tarihinden en az 24 saat önce iptal etmediğiniz sürece sonraki abonelik dönemi için sizden bir abonelik ücreti alınacaktır.

Mevcut özelliklerin listesi veya abonelik ücretlerinin tutarları da dahil olmak üzere abonelik şartlarını, size yeterli bildirimde bulunarak herhangi bir zamanda değiştirme hakkımızı saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayın. Güncellenen şartları kabul etmiyorsanız, ücret değişikliğinin yürürlüğe girdiği tarihten önce aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir, aksi takdirde güncellenen şartları kabul etmiş sayılacaksınız ve bu tutar, bir sonraki abonelik döneminizden itibaren ücretlendirilecektir.

Aboneliğinizin bir sonraki dönemini iptal etmek için lütfen bizimle iletişime geçin; iptal durumunda hizmetler, mevcut abonelik döneminin sonuna kadar geçerli kalacaktır.

Halihazırda sağlanmayan hizmetlere bağlı olarak, abonelik ücretinin tahsil edilmesinden sonraki yedi (7) takvim günü içinde, abonelikten çekilme talebinde bulunma hakkına sahipsiniz; aksi takdirde, yeniden doldurma veya para iadesi talep edebilirsiniz.

Yeniden Doldurma ve İade

İade Politikasında belirtilen durumlarda ve şartlarda, yeniden dolum ve iade alma hakkına sahipsiniz.

Bu konuyla ilgili daha fazla bilgiyi Soru-Cevap sayfamızdan öğrenebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Hizmetleri

Özet:

 • Web Sitesi, üçüncü tarafların hizmetlerine bağlı, kontrolümüz altında olmayan bazı işlevler içerebilir. Bu nedenle, Web Sitesinin ve üçüncü taraf hizmetlerinin tüm özelliklerinin kesintisiz çalışmasını garanti edemeyiz.

Web Sitesi diğer web sitelerine ve hizmetlere bağlı olabilir veya bunlara yönelik bağlantılar içerebilir.

Sahip olduğumuz veya yönettiğimiz diğer web sitelerine ve hizmetlere erişim ve bunların kullanımı, söz konusu web siteleri ve hizmetlerde yayınlanan ilgili hizmet olarak yazılım sözleşmesine (veya eşdeğerlerine) tabidir ve bu Şartlara tabi değildir.

Kontrolümüz altında olmayan diğer web sitelerine ve hizmetlere erişim ve bunların kullanımı üçüncü taraflarca yönetilir ve bu Şartların kapsamına girmez.

Üçüncü taraf web siteleri veya hizmetleri aracılığıyla sunulan içerik, işlevler ve hizmetlerden ve bu web sitelerini, hizmetleri ve bunların içeriklerini veya işlevlerini kullanmanız sonucunda ortaya çıkan herhangi bir kayıp, hasar veya diğer yükümlülüklerden sorumlu değiliz. Mevcut veya bunlar aracılığıyla erişilen özellikleri kontrol etmiyoruz.

Üçüncü taraf web sitelerini, hizmetlerini ve bunların içeriklerini veya işlevlerini kullanımınız için diğer kullanım şartlarının (veya eşdeğerlerinin) ve gizlilik bildirimlerinin (veya eşdeğerlerinin) geçerli olduğunu kabul edersiniz.

İçerik ve Fikri Mülkiyet

Özet:

 • İçeriğin sahibiyiz veya ilgili lisansa sahibiz.
 • Size bu Şartlar uyarınca Web Sitesini kullanma hakkını veriyoruz.
 • Hizmetlerimiz hakkında Geri Bildirim göndererek, bize geri bildirimi pazarlama, reklam ve diğer amaçlarla kullanma, kamuya açık olarak görüntüleme hakkını vermiş olursunuz.

Web Sitesi Şirkete aittir ve yönetilmektedir.

Metin, grafikler, bilgiler, resimler, çizimler, ticari markalar, logolar, videolar, sesler, müzik, yazılım ve Web Sitesinden erişilebilen veya indirilebilen diğer materyaller dahil olmak üzere Web Sitesi ve Web Sitesindeki materyaller (topluca, – “İçerik”), söz konusu İçeriklere ilişkin telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları Şirkete veya bağlı ortaklıklarımıza aittir veya ilgili sahiplerinin veya hak sahiplerinin izniyle Web Sitesinde yer almaktadır.

“İçerik” terimi, bize herhangi bir şekilde sağladığınız hiçbir materyali kapsamaz.

Size, yasal olarak sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz cihaz veya cihazlar aracılığıyla, bu Şartlarda belirtilen şekilde Web Sitesine ve İçeriğe erişmeniz ve bunları kullanmanız için sınırlı, geçici, kişisel, münhasır olmayan, alt lisansı verilemez, iptal edilebilir, devredilemez ve dünya çapında bir lisans veriyoruz.

Web Sitesine yükseltmeler, değişiklikler, güncellemeler veya eklemeler sağlayabiliriz. Bu lisansın şartları, ayrı bir lisans eşlik etmediği sürece bu tür değişikliklere uygulanacaktır.

İçerik veya içeriğin herhangi bir unsuru, bizim veya ilgili sahiplerin ya da hak sahiplerinin önceden yazılı izni olmadan, bu Şartlarda belirtilmeyen herhangi bir şekilde kullanılmayacaktır.

Bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

 • İçeriği satmak, kiralamak, lisanslamak, alt lisanslamak veya başka şekilde dağıtmak;
 • İçeriğin tamamını veya bir kısmını kopyalamak, kaynak koda dönüştürmek, parçalara ayırmak, tercüme etmek veya tersine mühendislik yapmak;
 • Türetilmiş herhangi bir fikri mülkiyet nesnesini çoğaltmak, yayınlamak, iletmek, yazmak veya geliştirmek, İlgili İçeriğin ve güncellemelerinin kaynak kodunu elde etme girişiminde bulunmak;
 • Şirketin önceden yazılı izni olmaksızın, herhangi bir üçüncü tarafın İçeriği sağlaması, ifşa etmesi, yayması veya erişimine sunması veya İçeriğin kullanımına izin vermesi;
 • Web Sitesini ve İçeriği korumak için tarafımızdan veya sağlayıcılarımızdan herhangi biri veya başka herhangi bir üçüncü tarafça uygulanan herhangi bir teknolojik önlemden kaçınmak, önlemi atlamak, kaldırmak, devre dışı bırakmak, bozmak, karışıklığını çözmek veya başka bir şekilde atlatmak;
 • Web Sitesini ve İçeriğini spam göndermek, isteğe bağlı veya istenmeyen e-posta göndermek, bağlantı noktası taramak, açık proxy’ler veya açık geçişler için tarama yapmak, herhangi bir şekilde saldırmak, herhangi bir şekilde saldırmak, herhangi bir bilgisayarı veya ağı şekillendirmek veya oluşturmak;
 • Web Sitesini ve İçeriğini yasa dışı amaçlarla veya lisans kapsamında sağlanmayan herhangi bir şekilde kullanmak;
 • Web Sitesinden indirilen veya yazdırılan İçerikteki Şirketin mülkiyet bildirimlerini değiştiremez veya silemezsiniz.

Bu Şartları ihlal etmeniz durumunda Web Sitesine erişim ve kullanım lisansınız otomatik olarak iptal edilecektir. Bu Şartlarda açıkça belirtilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz.

Fikri mülkiyet haklarımızı uygulayacağız ve geçerli yasa kapsamında mevcut olan her türlü çözümü kullanacağız.

Geribildirimleriniz

Hizmetlerimiz hakkındaki geri bildirimlerinizi ve yorumlarınızı (topluca,- “Geribildirim”) takdir ediyoruz.

Geribildiriminizi doğrudan veya herhangi bir platform ya da sosyal medya aracılığıyla bize gönderdiğinizde:

 • Bize dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, kalıcı, iptal edilebilir, devredilebilir, atanabilir ve alt lisanslanabilir (birden fazla katman aracılığıyla) bir lisans ve kopyalama, çoğaltma, kullanma, değiştirme, uyarlama, dağıtma, yayınlama, tercüme etme; Web sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda, pazarlamamızda, reklamlarımızda veya e-posta ya da başka bir şekilde ve pazarlama ve reklam amaçlı olanlar da dahil olmak üzere, diğer herhangi bir ortamda dağıtılan diğer bilgi iletişimlerinde çevrimiçi dahil olmak üzere, türev çalışmalar oluşturma, dağıtma ve kamuya açık olarak görüntüleme, ne zaman ve ne şekilde sağladığınıza bakılmaksızın bu tür Geribildirimlerden başka şekilde yararlanma hakkı vermiş olursunuz. Bu tür Geribildirimlerle bağlantılı olarak gönderdiğiniz adı veya kullanıcı adını kullanma ve bunlara atıfta bulunma hakkını bize veriyorsunuz. Bu nedenle, herhangi bir Geri Bildirim göndermemenizi veya burada belirtildiği şekilde bize lisanslamak istemediğiniz herhangi bir Geri Bildirimi silmemenizi rica ediyoruz;
 • Geri Bildiriminizdeki bilgilerden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu beyan ve kabul edersiniz;
 • Sahte veya yanıltıcı incelemeler ve onaylar göndermeniz veya hizmetlerimizle ilgili deneyiminizi yanlış tanıtmanızın istenmediğini, size böyle talimat verilmediğini veya bu konuda görevlendirilmediğinizi beyan etmiş ve onaylamış olursunuz;
 • Geribildiriminizin kullanımının herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmediğini beyan ve garanti edersiniz;
 • Bizi, bağlı kuruluşlarımızı, alt lisans sahiplerimizi, haleflerimizi ve devralanlarımızı, aleniyet haklarına, mahremiyetin ve diğer medeni hakların ihlaline, manevi haklara ve telif hakkı ihlaline dayalı her türlü sorumluluk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, burada sağlanan lisans kapsamında verilen hakları kullanmamızdan kaynaklanan veya bununla herhangi bir şekilde bağlantılı olan tüm sorumluluk, iddia ve taleplerden açıkça ibra eder ve serbest bırakırsınız.

Lütfen, herhangi bir zamanda Geribildiriminizi kullanmaktan kaçınmayı veya onu kullanmayı durdurmayı talep etmek için bizimle iletişime geçin.

Web Sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda ve pazarlama, reklam ve diğer iletişimlerimizde görünen Geribildirimler, hizmetlerimizi kullananların bireysel deneyimlerini yansıtmaktadır. Anlatılan herhangi bir bireysel deneyimin, başka herhangi bir kullanıcının deneyimleyebileceği deneyimin tipik veya temsilcisi olduğunu iddia etmiyoruz, okuyucu da böyle varsaymamalıdır.

Yasaklanan Amaçlar ve Faaliyetler

Özet:

 • Yasaklanan faaliyetleri gerçekleştirmek ve yasaklanan amaçları kolaylaştırmak amacıyla Web Sitesi aracılığıyla sunduğumuz hizmetleri kullanmanız yasaktır.
 • Hizmetlerimizin sonuçlarını kullanma amaçlarınızı kontrol etme hakkına sahibiz, ancak bu konuda yükümlü ve sorumlu değiliz.
 • Bu hükümleri ihlal ettiğinizi tespit edersek, bu gibi durumlarda uygulanabilir ve makul gördüğümüz her türlü tedbiri uygulama hakkına sahibiz.

Aşağıdaki yasaklı faaliyetleri gerçekleştirmek ve aşağıdaki yasaklı amaçları kolaylaştırmak için Web Sitesi aracılığıyla sunduğumuz hizmetleri kullanmanız yasaktır:

 • herhangi bir gruba veya bireye karşı ırksal veya etnik suçların, bağnazlığın, nefretin, fiziksel zararın herhangi bir şekilde teşvik edilmesi gibi doğası gereği saldırgan olan herhangi bir eylemin başlatılması, kolaylaştırılması, desteklenmesi, geliştirilmesi veya başka herhangi bir şekilde buna katılmak, hayvan zulmü;
 • yanlış, yanıltıcı olan veya yasa dışı faaliyetleri veya taciz edici, tehdit edici, müstehcen, iftira niteliğinde, karalayıcı veya fiziksel şiddeti teşvik eden veya ceza gerektiren bir suç olarak değerlendirilebilecek veya hukuki sorumluluk doğurabilecek davranışları teşvik eden bilgilerin desteklenmesi, tanıtılması ve paylaşılması;
 • şiddet içeren, itici veya nefret dolu içeriğin veya yanlış bilgi, saldırganlık, terörizm, spam veya yanıltıcı şeyler içeren, paylaşan veya teşvik eden içeriğin tanıtımı;
 • yıkıcı bir sosyal etkiye, suçlara, ağır suçlara veya kabahatlere neden olan veya neden olabilecek içeriğin tanıtımı; herhangi bir kamu makamının, ticari, kar amacı gütmeyen veya başka kuruluşların çalışmalarına, sosyal, politik veya yasal süreçlere müdahale (her türlü siyasi manipülasyon dahil);
 • yürürlükteki yasaların, düzenlemelerin veya üçüncü tarafların haklarının ihlaline yol açan veya açabilecek içeriğin tanıtımı;
 • başka bir kişiye zorbalık, taciz veya tehditte bulunmayı başlatma, kolaylaştırma, teşvik etme, geliştirme veya başka herhangi bir şekilde katılım;
 • reşit olmayanlar da dahil olmak üzere her türlü pornografik veya cinsel içerikli materyalin sergilenmesi veya tanıtılması;
 • cinsellikle ilgili eğlence, eskort hizmetleri veya bir bedel karşılığında cinsel eylemler sağladığı şeklinde yorumlanabilecek diğer hizmetlerin tanıtımı;
 • izinsiz reklamların, taleplerin, yarışmaların, çekilişlerin, takasların ve saadet zinciri şemalarının tanıtımı;
 • çıplak vücutların, rahatsız edici jest ve hareketlerin gösterilmesi.

Hizmetlerimizin sonuçlarını kullanma amaçlarınızı kontrol etme hakkına sahibiz, ancak bununla yükümlü ve sorumlu değiliz.

Bu hükümleri ihlal ettiğinizi tespit edersek, bu gibi durumlarda uygulanabilir ve makul gördüğümüz her türlü tedbiri uygulama hakkına sahip olduğumuzu lütfen unutmayın.

Garantiler ve Sorumluluk Reddi Beyanları

Özet:

 • Web Sitesi size “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu haliyle” sunulmaktadır.
 • Web Sitesinin bu Şartlarda belirtildiği şekilde kesintisiz olarak çalışacağına dair söz vermiyoruz ve Web Sitesi ve sunduğumuz hizmetlerle ilgili diğer tüm garantileri reddediyoruz.
 • Web Sitesinin yazılımının arızalanması durumunda, doğru şekilde çalışmaya devam etmek için ticari açıdan makul her türlü çabayı göstereceğiz.

Web Sitesi size “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu haliyle” sunulmaktadır.

Sizin, kâr amacı gütmeyen projeniz veya kendisi için hizmet sipariş ettiğiniz herhangi bir kişi veya kuruluşun, hizmetlerimizin size sağlanmasının bir sonucu olarak herhangi bir temel performans göstergesine veya Web sitesinde açıklanan ya da bizimle yapılan çağrılar sırasında tartışılanlar da dahil olmak üzere, başka sonuçlara ulaşacağına dair hiçbir vaatte bulunmuyoruz.

Web Sitesine erişerek, faaliyetlerinizin herhangi birinin riski size ait olmak üzere yürütüldüğüne, hizmetlerimizin size sunulmasının tüm sonuçlarının yalnızca sizin takdirinize bağlı olduğunu ve yalnızca sizin sorumluluğunuzda uygulandığına dair usulüne uygun bir şekilde bilgilendirildiğinizi, bunlardan haberdar olduğunuzu ve herhangi bir iddia, talep veya itirazınızın olmadığını beyan edip ve onaylamış olursunuz.

Ayrıca, Web Sitesi aracılığıyla hizmet sipariş ettiğiniz hesabınızı barındıran platformlar da dahil olmak üzere, hizmetlerimizin sağlanmasından kaynaklanan herhangi bir üçüncü tarafça yapılan herhangi bir eylem veya eylemsizlik, karar ve diğer tüm sonuçlardan sorumlu olmayacağız.

Yasaların izin verdiği ölçüde, Web Sitesiyle, işlevselliğiyle, İçeriğiyle, hizmetlerimizle ve hizmetlerimizin sağlanmasının tüm sonuçlarıyla ve Web Sitesinde yayınlanan herhangi bir bilgiyle ilgili olan, herhangi bir kısıtlama olmaksızın, belirli bir amaca uygunluk, ticarete elverişlilik ve üçüncü tarafların fikri mülkiyet haklarının veya diğer hakların ihlal edilmemesi garantileri dahil olmak üzere tüm garantileri reddediyoruz.

Web Sitesinin, İçeriğinin, hizmetlerimizin kendisinin, Web Sitesi ve İçerikte yer alan veya burada yayınlanan hizmetlerimizin ve bilgilerimizin sağlanmasının tüm sonuçlarının kesinliği, kullanışlılığı, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda hiçbir söz veya garanti vermiyoruz.

Web Sitesinin çalışmasının kesintisiz veya güvenli olacağını, herhangi bir kusurun düzeltileceğini veya virüs ya da diğer zararlı unsurlardan arınmış olacağını garanti etmiyoruz.

Verilerinizi güvende ve emniyette tutmak ve Web Sitesinin işlevselliğini sürdürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak, acil durumlar, üçüncü taraf hizmet arızaları, bilgisayar korsanlarının saldırıları, iletim, ekipman veya ağ sorunları veya sınırlamaları, müdahale ve sinyal gücü dahil olmak üzere kontrolümüz dışındaki çeşitli faktörler nedeniyle Web Sitesi kullanılamayabilir ve kesintiye uğratılabilir, reddedilebilir, sınırlandırılabilir veya kısaltılmış olabilir.

Yukarıdaki nedenlerden kaynaklanan veri kaybından, Web Sitesinin veya İçeriğin kullanılamamasından sorumlu değiliz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Özet:

 • Web Sitesini, İçeriği kullanmanızdan veya kullanamamanızdan ve Web Sitesi aracılığıyla sipariş edilen hizmetlerimizin sonuçlarından veya bu Şartlar kapsamında ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu değiliz.
 • Web Sitesinde veya İçerikte açıklanan hizmetlerimizden herhangi birinin sonuçlarının kişisel veya ticari faaliyetlerinizde kullanılmasından ve uygulanmasından kaynaklanan hiçbir sonuçtan sorumlu değiliz.

Bizim Sorumluluğumuz

Yürürlükteki yasanın izin verdiği ölçüde, Web Sitesi aracılığıyla herhangi bir bilgi, materyal veya İçeriğin mevcut olması veya metin ya da diğer materyallerde herhangi bir yazım hatası veya eksiklik olması durumunda sorumlu tutulmayacağız.

Bağlı kuruluşlarımız, alt yüklenicilerimiz veya diğer ekip üyelerimiz, Web Sitesinin veya İçeriğin, hizmetlerimizin kendisinin ve hizmetlerimizin sağlanmasından kaynaklanan tüm sonuçların kullanımı veya kullanılamamasıyla ilgili kar kaybı, veri kaybı veya mülk hasarı dahil olmak üzere doğrudan, dolaylı, arızi, özel, sonuç olarak ortaya çıkan veya tesadüfi zararlardan hiçbir durumda sorumlu olmayacaktır. Biz, iştiraklerimiz, alt yüklenicilerimiz veya diğer ekip üyelerimiz, bu tür bir hasar bize bildirilmiş olsa bile, Web Sitesi veya İçerik aracılığıyla elde edilen bilgilerin kullanımından kaynaklanan ve Web Sitesindeki hatalar, kusurlar ve kesintiler nedeniyle ortaya çıkan zararlardan sorumlu olmayacağız.

Web Sitesinde veya İçerikte açıklanan hizmetlerimizden herhangi birinin sonuçlarının kişisel veya ticari faaliyetlerinizin herhangi birinde kullanılmasından ve uygulanmasından kaynaklanan hiçbir sonuçtan sorumlu değiliz.

Bu alt bölümün hükmü, yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanacaktır.

Bu alt bölümün hükmünün herhangi bir kısmının herhangi bir nedenle geçersiz veya uygulanamaz bulunması veya herhangi bir şekilde size karşı sorumlu olduğumuzun tespit edilmesi halinde, size karşı yalnızca hizmetlerin tarafımızdan sağlanması nedeniyle uğradığınız doğrudan belgelenmiş gerçek zararlardan sorumlu olacağız ve bu şartlar altındaki yükümlülükler için, bütün taleplere ilişkin toplam sorumluluğumuz, tazmin talebinden önceki bir (1) ay boyunca hizmetler karşılığında Şirkete ödediğiniz tutarı aşmayacaktır.

Sizin Sorumluluğunuz

Web Sitesine veya İçeriğe erişirken veya bunları kullanırken, bu Şartlara uymanızdan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Tazminat

Özet:

 • Bu Şartları ihlal ederseniz, Web Sitesini, İçeriği, hizmetlerimizi, hizmetlerimizin sonuçlarını yanlış kullanırsanız veya herhangi bir yasayı ya da üçüncü tarafın haklarını ihlal ederseniz, Şirketi tazmin etmeyi ve savunmayı kabul edersiniz.

Bizi veya hissedarlarımızı, yöneticilerimizi ve diğer tüm yetkilileri, çalışanları, yüklenicileri, alt yüklenicileri, satıcıları ve diğer tüm karşı tarafları, makul hukuki durumlar da dahil olmak üzere tüm iddialar, sorumluluklar, zararlar, kayıplar ve aşağıdakilerden kaynaklanan muhasebe giderleri dahil olmak üzere harcamalara karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve masun tutmayı kabul edersiniz:

 • bu Şartlardan herhangi birinin sizin tarafınızdan ihlali;
 • Web Sitesini veya İçeriğini, hizmetlerimizi veya hizmetlerimizin sonuçlarını kullanmanız veya yanlış kullanmanız;
 • yürürlükteki yasaların, üçüncü tarafın fikri mülkiyet haklarının veya diğer hakların, tabi olduğunuz bir üçüncü tarafla yapılan herhangi bir anlaşmanın veya şartların sizin tarafınızdan ihlali.

Bizi tazmin ettiğiniz durumlar da dahil olmak üzere, yasal savunmamızı uygun gördüğümüz şekilde yürütme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu nedenle stratejimizi yürütmek için bizimle işbirliği yapmayı kabul etmiş olursunuz.

Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi

Özet:

 • Bu Şartlar Kıbrıs Cumhuriyeti yasalarına tabidir.
 • Tüm sorunları barışçıl yollarla çözmeyi umuyoruz, ancak aramızda ciddi bir anlaşmazlık çıkarsa, bu, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin ulusal mahkemelerinde çözülmelidir.

Bu Şartlar, kanunlar ihtilafı kuralları hariç olmak üzere, münhasıran Kıbrıs Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Yürürlükteki kanunların yasakladığı durumlar haricinde ve tüketicilerin yasal haklarına sınırlama getirmeksizin, Web Sitesi, İçerik, hizmetlerimiz, hizmetlerimizin sonuçları veya geçerliliği, yapısı ya da uygulanabilirliği ile ilgili olanlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Şartlarla bağlantılı veya bunlarla ilgili olarak doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlığın, çatışmanın, iddianın veya ihtilafın, iyi niyet ve işbirliği ilkeleri izlenerek doğrudan Şirket ekibiyle dostane müzakereler yoluyla çözüleceğini kabul edersiniz.

Müzakereler yoluyla bir uzlaşmaya varılamazsa, anlaşmazlık yalnızca Kıbrıs Cumhuriyeti’nin ulusal mahkemelerinde, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin geçerli maddi hukuku uyarınca, kendi yargı yetkisi kurallarına tabi olarak çözülecektir.

Yürürlükteki kanunların daha uzun bir süre gerektirmesi durumu dışında, tüm talepler, talebin ortaya çıkmasından itibaren bir (1) yıl içinde yerine getirilecektir.

Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, bu Şartlar kapsamındaki herhangi bir anlaşmazlığı çözmeye yönelik tüm işlemlerin yalnızca bireysel olarak gerçekleştirileceğini ve herhangi bir anlaşmazlığın toplu dava, temsili dava, toplu dava, özel avukat-genel dava veya temsili sıfatıyla hareket ettiğiniz veya hareket etmeyi teklif ettiğiniz herhangi bir dava olarak görülmesini istemeyeceğinizi kabul edersiniz. Ayrıca, Şirketin önceden yazılı izni olmadan, hiçbir tahkim, arabuluculuk, dava veya işlemin, başka bir tahkim, arabuluculuk, dava veya işleme eklenemeyeceğini, hiçbir tahkim, arabuluculuk, dava veya işlemle birleşemeyeceğini ve karışmayacağını kabul edersiniz.

Bu Şartlardaki hiçbir şey, bu Şartların ihlali veya herhangi bir kararın ya da emrin uygun herhangi bir yargı alanında uygulanması veya tanınmasıyla ilgili olarak ihtiyati tedbir talep etmemizi engellemez.

Elektronik İletişim

Web Sitesini kullanarak ve bize iletişim bilgilerinizi vererek, size e-posta yoluyla aşağıdakilerle ilgili ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere öneri ve bilgi gönderebileceğimizi anlıyor ve kabul etmiş olursunuz:

 • web Sitesini, İçeriği veya hizmetlerimizi kullanımınız;
 • web Sitesinin güncellemeleri, kullanım şartları ve bu Şartlar;
 • bu Şartlar kapsamındaki ödemeler, işlemler ve iptaller.

Ancak bazı e-posta mesajlarının, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz hizmetlerimizin veya tekliflerimizin reklamını yapabileceği için, diğerlerinden daha “ticari” nitelikte olabileceğini unutmayın. Bu tür iletişimlerde, sağlanan talimatları izleyerek bizden bu e-postaları alma aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Kişisel veri işleme kuralları hakkında daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda okuyabilirsiniz.

Fesih

Özet:

 • Bizimle olan bu anlaşmayı feshetmek için Web Sitesine, İçeriğe ve hizmetlerimize erişiminizi ve bunları herhangi bir şekilde kullanmayı bırakmanız gerekir.
 • Bu Şartları ihlal etmeniz durumunda Web Sitesine veya İçeriğe erişiminizi sonlandırma hakkına sahibiz.

Bizim Tarafımızdan Fesih

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak Web Sitesini, İçeriği, özellikleri, hizmetleri veya Web Sitesi aracılığıyla sunulan teklifleri herhangi bir zamanda değiştirme, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutuyoruz. Yukarıdakilerden herhangi birinin meydana gelmesi durumunda size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağımızı kabul etmiş olursunuz.

Bu Şartların fiili veya şüphelenilen ihlallerine yanıt olarak, lisansınızın (özellikle kısmen) askıya alınması veya feshedilmesi ve Web Sitesine ve İçeriğe erişimin askıya alınması veya feshedilmesi dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygun göreceğimiz her türlü yasal işlemi yapma hakkını saklı tutuyoruz.

Sizin Tarafınızdan Fesih

Aktif bir aboneliğiniz olmadığı sürece Web Sitesine, İçeriğe ve hizmetlerimize erişmeyi ve bunları herhangi bir şekilde kullanmayı durdurarak bizimle olan bu anlaşmayı feshedebilirsiniz (aşağıyı inceleyin). Bu anlaşmayı feshetmeniz durumunda, bu Şartlar kapsamındaki tüm izinler ve lisanslar, Şirketin herhangi bir iade yükümlülüğü olmaksızın derhal feshedilecektir.

Bu sözleşmeyi aktif bir yinelenen abonelikle sonlandırdığınızda, bunun otomatik olarak iptal edilmeyeceğini lütfen unutmayın. Aboneliğinizi manuel olarak iptal etmeniz gerekir.

Çeşitli

Bu Şartlar kapsamındaki haklarımızı ve yükümlülüklerimizi üçüncü bir tarafa devretme hakkımızı saklı tutuyoruz ancak bu, bu Şartlar kapsamındaki haklarınızı veya yükümlülüklerimizi etkilemeyecektir.

Bu Şartları herhangi bir zamanda tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Önemli değişikliklerin Web Sitesini kullanımınızı etkilemesi durumunda, değişikliklerin geçerlilik tarihinden önce web sitesi aracılığıyla veya tamamen kendi takdirimize bağlı olarak sizi bilgilendireceğiz. Web Sitesini kullanmaya devam ederseniz, bu Şartların güncellenmiş versiyonunu kabul etmiş olursunuz.

Bu Şartların herhangi bir hükmünün ilgili makam tarafından yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu kabul edilirse, geri kalan hükümler geçerli ve uygulanabilir kalacaktır.

Bu Şartların basılı bir versiyonu, Web Sitesinin kullanımına dayalı veya bununla ilgili adli veya idari işlemlerde, orijinal olarak basılı biçimde oluşturulan ve muhafaza edilen diğer ticari belgeler ve kayıtlarla aynı ölçüde ve aynı Şartlara tabi olarak kabul edilebilir olacaktır.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.