Twitter İzlenme Satın Al

SubsBoost, Twitter hesabında ucuz izlenme satın alabileceğiniz №1 Sosyal Medya Pazarlama pazarıdır. Acele edin ve Twitter görüntülemelerini bugün deneyin!

A göre sırala

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Pahalıdan Ucuza

En Popüler

TRY

$

USD

EUR

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu
Diğer Paketlerimize Göz Atın ✨

Burada Twitter hesabınızın tanıtımı için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Saat simgesi

1+

Yılların deneyimi

Müşteri yorumları simgesi

32500+

Tamamlanmış başvurular

Sadık müşteriler simgesi

7500+

Memnun müşteriler

Tamamlanan siparişler simgesi

250000+

İzlenme gönderildi

Twitter veya yeni ismiyle X, dünyaca en ünlü sosyal medya araçlarından biri. Instagram fotoğraf paylaşımı için ne ise, Twitter da insanların görüş bildirdikleri en önemli platform. Politikacılardan sanatçılara tüm ünlü isimlerin birer Twitter hesabı bulunur.

Dünyada olan biten haberler, önemli kişilerin önemli konular hakkındaki görüşlerinin yanı sıra, 280 karakter sınırında olmak koşuluyla siz de dilediğiniz görüşü paylaşabilirsiniz. Artık sadece fikirlerinizi yazı ile değil, aynı zamanda fotoğraf ve video da paylaşabilirsiniz. Karakter sınırından dolayı aynı konuda tweet serileri de oluşturabilirsiniz.

Pek çok insan Twitter’ı onlara görüş bildirme konusundaki sunduğu özgürlük nedeniyle kullanıyor. Herhangi bir olay veya konu hakkında fikrinizi özgür bir şekilde paylaşabildiğiniz bir ortam Twitter. Kimi durumlarda kendi fikirlerimizi sadece yakın çevremize duyurabiliriz.

Ama Twitter 21 Mart 2006’da ortaya çıkmasından sonra artık bir kişinin fikri ülkeleri, rejimleri, genel halkın fikirlerini değiştirebilir oldu. Zaten Twitter’ın da bu denli hızlı yükselmesinin, dünya çapında her yerde kullanılmasının başlıca nedeni de bu.

Artık günümüzde Twitter’da çok takip edilen bir hesap olmak eskisi kadar kolay da değil. Popülerleşmesiyle beraber rekabet de oldukça arttı. Bu nedenle tweetlerinizin geniş bir kitleye erişmesi için yapabileceğiniz çeşitli yöntemler mevcut.

Bunlardan en etkilisi de Twitter izlenme satın al hizmetleri. Twitter etkileşiminizi arttırmak için en etkili yöntemlere ve Twitter izlenme istatistiklerinin neden önemli olduğuna bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde değineceğiz. En güvenilir yöntemlerden, Twitter izlenme paketlerinden ve en güvenli sağlayıcılardan bahsedeceğiz.

👁️‍🗨️ Twitter (X) Video İzlenme Sayısı Nedir?

Twitter veya 2023 itibari ile yeni ismi ile yazmamız gerekirse X (Ellon Musk Twitter’ı satın aldıktan sonra 2023 yılında ismini X olarak değiştirdi), tweet içeriğine video ve resim eklemeyi de ekledikten sonra algoritmasında da yeni değişiklikler oluştu.

Örneğin, ilk başlardaki Twitter algoritması daha çok tweetlerinizin repost edilmesine, bahsedilmesine önem verirken şimdi ise video ve resimlerin izlenme sayısı da en az repost yani birilerinin sizin tweetinizi paylaşması kadar önemli.

Twitter (X) video izlenme sayısı demek Twitter hesabınızdan paylaştığınız videoların kaç kişi tarafından görüntülendiğini gösteren sayıdır. Bu Twitter görüntülenme sayısı arttıkça, daha başka kitlelere de görünme ihtimali artacaktır. Bu sayıyı görebilmek için yapmanız gereken Twitter hesabınıza girip, paylaştığınız tweetteki videonun hemen altındaki sayıları kontrol etmektir.

Bir tweetteki videonun altında sırasıyla şunları görebilirsiniz ve yanlarındaki sayılar da size bu eylemlerin kaç kişi ve/veya hesap tarafından gerçekleştirildiğini gösterir.

 • Yanıtla(Reply): Paylaştığınız tweetlerinizin altına size cevap veya yorum yazmak isteyenlerin istatistiğini gösterir. Yani kaç kişi tweetinizi yanıtlamış veya yorum yapmış buradan görebilirsiniz.
 • Yeniden gönder (Repost): Bu kısımda sizin paylaştığınız tweeting kaç kişi veya hesap tarafından tekrar paylaşıldığını görebilirsiniz.
 • Beğen (Like): Bu kısım diğer sosyal medya platformlarından da aşina olduğunuz beğen butonudur. Sizin paylaşımınızı beğenenlerin sayısını burada görebilirsiniz.
 • Görüntüle (View): İşte son ikonun var olma amacı da görüntülenme sayısını göstermektir. Sizin bu tweetinizi kaç kişi görüntüleri bu kısımdan görebilirsiniz. Peki neden izlenme sayısını önemsemeliyiz?

Twitter Video İzlenme Sayısı Neden Önemlidir?

Twitter izlenme sayısını nerede bulabileceğinizi yukarıda açıkladık. Gelelim bu hususa neden dikkat etmemiz gerektiğine. Twitter etkileşimi arttırmak için en önemli kriterlerden biri izlenme sayınızdır. Çünkü izlenme sayınız size paylaşımınızın kaç kişi tarafından görüntülendiğine, sesinizi kaç kişiye duyurabildiğinize dair en etkili göstergedir.

Paylaşımlarınız, videolarınız eğer görüntülenmiyorsa, izlenme sayısı düşükse Twitterda sesinizi duyurmanız çok kolay olmaz. Çünkü Twitter hesabınızın önerilerde, paylaşımlarınızın da keşfette çıkabilmesi, yeni kişilere, kitlelere erişebilmeniz için ilk önce Twitter görüntülneme oranlarınızı arttırmanız gerekir. Bunu yapabilmenin çeşitli yöntemleri bulunur.

Yazımızın ilerleyen bölümlerinde daha ayrıntılı açıklayacak olduğumuz bu yöntemleri kullanarak Twitter görüntülenme sayısı arttırma taktikleri ile hem Twitter hesabınızı hem de vermek istediğiniz mesajları daha büyük kitlelere ulaştırmak içten bile değildir. Şimdi gelin Twitter tweet görünümlerine daha yakından bakalım.

⚠️ Twitter Tweet Görünümleri Nedir?

En basit şekilde anlatmak gerekirse, twitter tweet görünümleri, paylaştığınız tweetinizin kaç kez görüntülendiğinin istatistiğidir. Daha önce böyle bir özellik yokken 21 Aralık 2022’den itibaren Twitter’a tweet görünümleri özelliği de eklenmiştir. Bu da twitter kullanıcılarına yeni bir rekabet alanı yaratmış oldu.

Artık kullanıcılar yeniden gönder, beğen gibi kriterlerin yanı sıra görüntülemelerini de sıkı takip etmek zorunda. Twitter bu konuda kendine özgü bir analitik geliştirmiştir ve bu hesaplamalar genellikle doğru ve güvenilirdir. Twitter her bir tweet görüntülenmesini dikkate alır. Buna:

 • Kendi hesabınızdaki görüntülemeler,
 • Aynı hesaptan yapılan birden fazla görüntülemeler de dahildir.

Twitter görünümleri nasıl çalışır?

Tweet görünümleri kişilerin sizin tweetlerinizi nerede ve nasıl gördüğünden bağımsız sizin paylaşımınızın altına görünüm sayısı olarak eklenir. Yani ister sizin kullanıcı isminizle aratıp bulmuş olsunlar, isterse profilinize tıklayıp bulmuş veya isterlerse onların ana sayfasında görüntülenmiş olun.

Her bir tweetinizin görüntülenme sayısı o paylaşılan tweet altında istatistik verisi olarak eklenir. İlginç olsa da kendi tweetinizi kendiniz görüntülediğinizde de bu görünüm sayısı hesaba eklenir.

Twitter analitiklerinde bu bilgileri de ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Ama genel olarak Twitter görünümleri istatistiği diğer beğeni, yeniden paylaşım gibi istatiklerden biraz daha farklı bir çalışma prensibine sahiptir.

Twitter Tweet Görünümleri Neleri Etkiliyor?

21 Aralık 2022 itibari ile artık Twitter görünümleri önemli bir kriter. Twitter algoritmasına da eklenmiş olan bu kriter bir Twitter kullanıcısını oldukça fazla etkilenmesine neden oluyor.

Bunun da nedeni Twitter bünyesine eklendikten sonra tüm algoritmanın da güncellenmesine neden olması. Gelin bu tweet görüntülenme özelliği nelere etki eder daha ayrıntılı inceleyelim.

 • Beğeni ve yeniden gönderim gibi çalışmazlar: Beğenme ve yeniden gönderim istatistikleriniz ancak bir kullanıcı sizin tweetiniz için aktif bir şekilde etkileşimde bulunduğunda, ya beğen butonuna basarak ya da yeniden tweetinizi paylaşarak bunu yapar. Ama tweet görüntülenme sayısının artması için kullanıcıların bir şey yapmasına gerek yoktur. Sizin tweetinizi görmüş olması yeterlidir.
 • Her zaman tam sayıyı göstermeyebilir: Siz bir tweetinizin altındaki görüntülenme sayılarına bakarak tweetinizin o sayı kadar farklı hesabın görüntülediğini düşünürseniz hata yapmış olabilirsiniz. Çünkü tek hesaptan birkaç kez görüntülenme sizin hanenize birkaç kez olarak yazılabilir. Ayrıca kendi tweetinizi görüntülediğinizde de izlenme sayısı artabilir.
 • Tüm tweetlerde görünüm sayısı mevcut olmayabilir: 24 saatten daha fazla hesabınızda olan tweetler, silinmiş tweetler ve korumalı tweetlerde bu izlenme sayılarını görüntüleyemeyebilirsiniz.

Neler yapabilirim?

Tüm bu kural ve kısıtlamalara rağmen, twitter görüntülenme sayısı arttırma çok önemlidir ve size her zaman olumlu sonuçlar verir. Yüksek sayıda tweet görünümüne sahip olarak:

 • Tweetlerinizin beğeni sayısını arttırabilirsiniz.
 • Hesabınız önerilen hesaplar arasına girebilir.
 • Tweetleriniz daha çok yeniden gönderim (repost) ile yeni kitlelere erişebilir.
 • Keşfet kısmında çıkmanız kolaylaşır.
 • Daha çok takipçi, beğeni, yeniden gönderim şansınız katlanır.
 • Popüler bir Twitter kullanıcısı olabilirsiniz.

Yukarıda özetlendiği üzere, twitter videolarınızın ve paylaşımlarınızın görüntülenme sayısı çok ama çok önemlidir. Popüler bir Twitter hesabına sahip olmanın yolu tweetlerinizin görüntülenme sayısını arttırmaktan geçer. Peki bu konuda neler yapılabilir bir sonraki bölümde detaylı yer vereceğiz.

📈 Twitter Tweetlerin ve Videoların Görüntülenmesini Nasıl Artırır?

Twitter etkileşimi arttırmak neden önemli yukarıda bahsettik. Twitter algoritmasında ön plana çıkabilmek ve popüler bir Twitter hesabı sahibi olmak için tweet ve videolarınızın görüntülenme sayısı büyük önem taşıyor. Peki bunun için ne yapabiliriz?

Twitter görüntülenme sayısı arttırma hususunda yapabileceğiniz çeşitli yöntemler bulunur. Bunları sizlerle paylaşacağız. Fakat şimdiye değin bilinen en etkili yöntem twitter etkileşim satın almak. Bundan da yine daha ayrıntılı bahsedeceğiz. Gelelim tweet görünümlerini arttırmak için yapabileceklerimize.

 • Twitter izlenme satın al hizmetlerinden faydalanmak.

Sizi istediğiniz noktaya en kısa sürede ulaştıracak ve garanti bir yöntem olması açısından, twitter etkileşim satın al hizmeti kullanarak görüntülenmelerinizi kolayca arttırabilirsiniz. Bu hizmetleri kullanırken güvenilir sağlayıcılarla çalışmak çok önemlidir. Subsboost gibi alanında bilinen, güvenilebilir bir sağlayıcıdan twitter izlenme satın al hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 • İlgi çekici içerik hazırlayıp, ilgi uyandıracak paylaşımlar yapmak.

Belki de Twitter görünümüzü arttırmanın en önemli koşulu ne paylaştığınız konusunda dikkatli ve titiz davranmaktır. Paylaştığınız şeylerin ilginç, ilgi uyandıracak ve eğlenceli olduğuna dikkat etmelisiniz. Kimse sıkıcı tweetleri okumak, izlemek veya paylaşmak istemez.

 • Alakalı hashtagler oluşturun.

Twitter’da çok görüntülenmek istememiz normal, fakat bu görüntülenmelerin devamının gelmesi, yeni takipçiler kazanmak için doğru kitleye hitap etmeniz çok önemli. Bu nedenle konunuzla alakası hashtagler oluşturduğunuzdan emin olun.

 • Tweetlerinizi diğer sosyal medya araçlarında paylaşın.

Twitter görüntülenme sayınızı arttırmak için tweetinizi diğer sosyal medya hesaplarınızda da paylaşın. Böylelikle görünürlüğünü arttırır ve görüntülenme sayısına katkıda bulunabilirsiniz. Unutmayın ne kadar çok kişi tweetinizi görürse o kadar çok twitter görüntülenme olarak hesabınıza eklenecek.

 • Diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunun.

Ne kadar aktif bir hesaba sahip olursanız sizin tweetlerinizin de görüntülenme sayısı o denli artacaktır. Eğer diğer Twitter kullanıcılarının paylaşımlarını takip eder, onlara yorumlar yazar ve çeşitli yollardan etkileşimde bulunursanız, bu sizin twitter görüntüleme sayınıza o kadar çok katkıda bulunacaktır.

 • Twitter analitik (Twitter Analytics) kullanın.

Twitter analitik hizmetlerini kesinlikle kullanmalısınız. Çünkü Twitter analitikleri size hangi tweetinizin ne kadar görüntülendiğinden başka nasıl etkileşimler aldığı konusunda da size hızlı ve doğru bilgi verir. Ne kadar çok istatik ve veriye sahip olursanız, hesabınızı o yönde yönlendirebilir, tweet içeriklerinize ve hedef kitlenize bu verileri değerlendirerek karar verebilirsiniz.

 • Tweet gönderme zamanlarınızı dikkatli ayarlayın.

Bu da yine tweetlerinizin görünür olması konusunda çok önemli bir etkendir. Hedef kitlenizi belirleyip, onların Twitter üzerinde en aktif oldukları anlarda tweetlerinizi paylaşırsanız, twitterda etkileşim arttırmak konusunda önemli bir adım atmış olursunuz. Örneğin, sizin hitap ettiğiniz kitleniz uyuyorken bir tweet atarsanız, paylaşımınızın altında fazla bir görüntülenme sayısı bekleyemezsiniz.

📝 Twitter Tweet ve Video Görüntülemeleri Nasıl Satın Alınır?

Siz de yukarıda bahsettiğimiz Twitter görüntüleme taktiklerini uyguluyorsunuz ama istediğiniz sayılara erişemiyor musunuz? En başta da dediğimiz gibi en etkili olan yöntemi yani Twitter goruntulenme sayısı arttirma hizmetlerinden yararlanmaya mı karar verdiniz? Doğru yerdesiniz. Size ayrıntılı olarak bu hizmetten nasıl faydalanıp tweet görüntülemelerinizi arttıracağınızı açıklıyoruz.

Subsboost bu konuda alanında uzman bir Twitter (X) video izlenme paketi sağlayıcısı. Tek yapmanız gereken Subsboost internet sitesine gidip aşağıdaki adımları takip etmek. Bu adımları da aşağıda sizin için özetliyoruz. Yine de daha fazla bilgi için Subsboost sitesindeki Twitter etkileşim sayfası talimatlarına da göz atabilirsiniz. İşte sizin için hızlı adımlar:

 • Subsboost web siitesinde Twitter etkileşim satın al sayfasını açın.
 • 100 izlenmeden başlayan giderek artan izlenme paketlerinden size uygun olan bir tanesini seçin.
 • Sizden ilk istenecek olan bilgi tweet linkiniz olacaktır, gösterilen boşluğa izleme almak istediğiniz tweet linkinizi girin.
 • Dilerseniz müşteri notu kısmına eklemek istediklerinizi, özel bir notunuz varsa girin.
 • Adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve telefon numaranızı başında alan kodu ile beraber girin.
 • En altta bulunan Şartlar ve Koşullar kısmını okuyun ve okudum onayladım kutucuğunu işaretleyin.
 • Ödeme yapacağınız toplam tutarı görebilirsiniz, onaylıyorsanız ödeme yönteminize karar verip seçiminizi yapın.
 • Ödemeye geç butonuna basın ve ödeme sayfasına yönlendirilmek için bekleyin.
 • Seçtiğiniz ödeme yöntemine göre sizden istenen bilgileri girin ve ödemeyi gerçekleştirin.

İşte bu kadar. Artık paket dahilindeki izlenmeleri böylelikle satın aldınız ve belirttiğiniz twitter linkindeki tweetinize görüntüleme sayıları eklenecektir. Bu adımdan sonra yapmanız gereken ayrıca bir şey yoktur. Sadece paket içeriğinizdeki görüntülemelerin yüklenmesini beklemeniz yeterli.

Unutmayın tüm görüntülemeler takipçilerinizde şüphe yaratmamak için bir anda eklenmez. Gayet doğal bir süreç içerisinde yavaş yavaş görüntülemeler yüklenir. Hiç endişe etmenize gerek kalmadan twitter etkileşim arttırmak bu kadar kolay. Peki güvenlikle ilgili endişeleriniz mi var?

Twitter Tweet ve Video Görüntülemeleri Satın Almak Ne Kadar Güvenli?

Siz de yukarıda bahsettiğimiz Twitter izlenme satın al hizmetlerinden faydalanmak istiyorsunuz ama ne kadar güvenli olduğuna dair endişeleriniz mi var? Gelin bu endişelerinizi her bir kategoride inceleyelim.

Zaten halen daha kafanızı kurcalayan bir soru işareti varsa, yazımızın sonunda sık sorulan sorulara yer verdik. Onları inceleyebilirsiniz. Eğer halen daha sorunuza yanıt alamamışsanız, Subsboost müşteri hizmetlerine yazabilir ve sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz. Şimdi gelelim güvenlik endişelerinize. Bunları 3 ayrı kategoride inceleyeceğiz.

 1. Twitter hesabı ile ilgili güvenlik endişeleri.
 2. Ödeme kısmındaki güvenlik endişeleri.
 3. Paketlerin içeriğinin gerçek olup olmaması ile ilgili endişeler.
 4. Twitter hesabı ile ilgili güvenlik endişeleri

Siz de Twitter (X) izlenme hizmeti satın alırken, Twitter hesabınızın güvenliği ile ilgili endişe duyuyor olabilirsiniz. Bunu hesap güvenliğini iki ayrı şekilde ele alacağız.

 • Twitter hesap bilgileriniz için endişelenme: Eğer twitter izlenme satın al paketini Subsboost ile yaptıysanız, bu konuda endişelenmenize hiç gerek yoktur.
 • Twitter’ın satın alacak olduğunuz görüntülemelerle ilgili hesabınıza yaptırım yapma endişesi: Twitter sizin hesabınıza satın almış olduğunuz görüntülemelerle ilgili bir yaptırımda bulunmaz. Zaten Subsboost tweet izlenmeleri tamamen gerçek hesaplardan aktif kullanıcılar tarafından tweetinize işlendiği için, twitterın bu konuda sizin hesabınızı askıya alması veya incelemesi gibi bir durum söz konusu olamaz.
 • Paketlerin içeriğinin gerçek olup olmaması ile ilgili endişeler: Eğer Subsboost ile çalışıyorsanız bu konuda endişe etmek yersizdir. Yıllardır bu alanda hizmet verir ve her bir müşterinin memnun ve hizmetini paket içeriğinde söz verildiği gibi almasını garantilemiş bir sağlayıcıdır. Bu nedenle Subsboost ile yapacak olduğunuz alışverişlerde paket içeriğinde ne yazıyorsa eksiksiz sahip olacağınıza dair endişelenmenize gerek yoktur.

💳 Twitter Tweetlerin ve Videoların İzlenme Sayısını Satın Almak İçin Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Twitter hesabınızdaki videolarınıza izlenme satın almaya karar verdiniz ve Subsboost’u güvenli olması nedeniyle tercih ettiniz. Aklınızda ödeme yöntemleri ile ilgili sorular olabilir. Hiç merak etmeyin, Subsboost size olabildiğince çeşitli ödeme yöntemleri sunuyor. Güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilmeniz için Subsboost size aşağıdaki satın alma yöntemlerini seçenek olarak veriyor.

Güvenli ödeme seçenekleri

 • Kredi kartı

Herhangi bir kredi kartınızı (Master Card, Visa, American Express vs.) kullanarak twitter izlenme paketi satın alabilirsiniz.

 • Debit kart (Banka kartı)

Ön ödemeli banka kartlarınızı da yine paket satın alırken güvenli bir ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz.

 • Sanal kredi veya banka kartları

Sanal olarak oluşturduğunuz kredi veya banka kartlarınızla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Paypal

Paypal elektronik ödeme yöntemi artık pek çok ülkede yaygın bir şekilde kullanılıyor. Eğer ülkenizde Paypal kullanılıyorsa bu yöntemi kullanarak güvenli bir satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Not: Hali hazırda Paypal Türkiye’de işlemlerini durdurduğu için Türkiye’den yapacak olduğunuz işlemlerde bu ödeme yöntemini kullanamayabilirsiniz. Ama başka bir ülkeden açmış olduğunuz Paypal hesabı ile sorunsuz ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kripto paralar

Bitcoin, Etherium gibi en çok bilinen kripto para birimleri ve diğer coinlerle de Subsboost twitter izlenme paketlerini satın alabilir, ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Google Pay

Artık günümüzde akıllı telefonların, saatlerin hayatımızda aktif bir rolü bulunuyor. Geleneksel para veya nakit kullanmaktansa artık hepimiz kolay, alternatif, dijital ödeme yöntemlerini kullanıyoruz. Siz de satın alma yöntemi olarak Google Pay tercih ediyorsanız, bu yöntem de Subsboost’un size sunduğu güvenli seçenekler arasında.

 • Apple Pay

Google Pay benzeri sadece iOs kullanıcıları için bir seçenek olan Apple Pay de yine güvenli alternatifler arasında. Apple Pay kullanıcısı olarak, seçeceğiniz bir kart veya Apple cash gibi çeşitli alternartiflerle Subsboost paketlerini satın alabilirsiniz.

Paketler ve Fiyatlar

Subsboost size olabildiğince geniş bir yelpazede paket seçenekleri sunar. En az ihtiyacınız olabilecek az sayıda izlenme paketlerinden tutun da çok daha fazla twitter görüntülenme paketleri satın alabilmeniz için sizlere sunulur.

Paketlerin ayrıntılarına, adet ve ücretlerine geçmeden önce paket içeriklerinden ve özelliklerinden bahsedelim. Subsboost üzerinden alacak olduğunuz paketler ile beraber şu özelliklere de sahip olursunuz:

 • İzlenmeler tamamen sizin Twitter hesabınızla alakalı hesaplardan gelir.
 • İzlenme sayılarında düşme olmaz.
 • Sizden asla şifreniz istenmez.
 • Paket olarak satın aldığınız izlemeler sadece bir tweet için geçerlidir. Birkaç tweet arasında bölüştürülemez.

Bunların yanı sıra satın alabileceğiniz toplam 12 paket bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre ve bütçenize göre en doğru paketi seçebilmeniz için Subsboost size olabildiğince fazla opsiyon sunmaya çalışıyor. Aralarından en doğru paketi seçebilmek için öncesinde biraz paketleri inceleyip, düşünmek isteyebilirsiniz. En nihayetinde Twitter hesabınızın popülerliği için en doğru kararı verecek olduğunuzdan eminiz.

En doğru seçimi yapabildiğinizden emin olmak için gelin Subsboost twitter izlenme paketlerini ayrıntılı olarak inceleyelim ve fiyat performans karşılaştırmaları yapalım.

Twitter izlenme paket fiyatları ve izlenme sayıları

Twitter’da popülerliğe giden yolda en büyük adımı atmak için siz de Subsboost izlenme paketleri almaya karar verdiyseniz, sunulan her bir paketin izlenme sayısı ve fiyatına gelin bakalım. Bir şekilde siz de size en uygun olan paketi seçecek ve hayal ettiğiniz popülerliği en kısa sürede elde edeceksiniz. Sunulan paketler ve fiyatlandırmalar şu şekilde:

 • 100 Twitter Video İzlenme Paketi 64.55 Lira
 • 250 Twitter Video İzlenme Paketi 77.55 Lira
 • 500 Twitter Video İzlenme Paketi 85.75 Lira
 • 1000 Twitter Video İzlenme Paketi 171.75 Lira
 • 2500 Twitter Video İzlenme Paketi 429.79 Lira
 • 5000 Twitter Video İzlenme Paketi 859.85 Lira
 • 7500 Twitter Video İzlenme Paketi 1289.95 Lira
 • 10000 Twitter Video İzlenme Paketi 1719.99 Lira
 • 15000 Twitter Video İzlenme Paketi 2580.09 Lira
 • 25000 Twitter Video İzlenme Paketi 4300.35 Lira

Her bir hesap türüne, ihtiyacınız olacak izlenme sayısına göre en az izlenmeden en çok izlenme sayısına kadar en avantajlı paketi seçmekte özgürsünüz. Paketi satın alıp ödemenizi yaptıktan sonra Twitter video izlenmelerinizin size getireceği yeni takipçi ve etkileşimleri bekleyebilirsiniz. Twitter hesabınızın veya bir tweetinizin keşfette olması hayali artık hiç de zor olmayabilir.

🏆 Neden Subsboost’u Seçmeliyim?

Twitter algoritmasını anlamak zor olmasa da algoritmanın sizi en üst sıralara, ön plana çıkarmasını sağlamak oldukça zorlu olabilir. İşte bu nedenle de tüm alacak olduğunuz önlemler ve Twitter hesabı ipuçlarını takip etme işlemleri sizi tam da istediğiniz noktaya getiremeyebilir. Veya en azından bunun için çok uzun zamana ihtiyacınız olabilir. En kısa sürede istediğiniz noktalara erişebilmekse Subsboost’un size sunduğu hizmetler sayesinde olabilir.

Yukarıda ayrıntılı bir şekilde açıkladığımız üzere Subsboost güvenilir bir Twitter izlenme satın al hizmeti sağlayıcısı. Piyasadaki en güvenilir paketleri ve güvenli alışverişi garanti ediyor. Siz de twitter video izlenmelerin ne denli önemli olduğunun farkındasınız ve satın almaya karar verdiniz ama neden Subsboost’u tercih etmeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

Veya Google’da arama yaparken bu hizmetleri çok cüzi fiyatlara veya ücretsiz verdiklerini iddia eden kurumlarla mı karşılaşıyorsunuz. Gelin neden Subsboost alanındaki en iyi Twitter video izlenme satın al hizmet sağlayıcısı daha yakından bakalım.

 • %100 güvenli ve gerçek hizmet: Subsboost ile yapacak olduğunuz her bir işlem, her bir paket satın alma süreci %100 güvenlidir ve asla ödeme konusunda sorun yaşamazsınız.
 • Paket içerikleri doğruluğu: Subsboost ile satın aldığınız paketlerin içeriğinde websitesinde gördüğünüz sayıda izlenme ve diğer yazılan özellikler bulunur. Satın aldıktan sonra paket içeriğinin size %100 doğru bir şekilde eksiksiz ulaşacağından emin olabilirsiniz.
 • Güvenli ve çeşitli ödeme yöntemleri: Subsboost’u tercih etmek için bir sebep de sunduğu ödeme kolaylığı ve güvenilirliği. Subsboost dijital ödeme yöntemlerinden kripto paralara kadar çok çeşitli ama her zaman güvenli satın alma hizmeti sağlaması ile de tercih ediliyor.

%100 gizlilik: Subsboost satın almış olduğunuz twitter izlenme paketleri hizmetini kullandığınız bilgisini asla kimse ile paylaşmaz. İzlenme satın aldığınızı kimse farkedemez. Bu bilgi sizden başkasında olmaz, Subsboost ile satın alan kişi arasında özel bir sır olarak kalır. İzlenmeler organik olarak hesaba eklenir.

Nasıl
SubsBoost Çalışır

1

1. Adım. Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Tercih ettiğiniz görüntüleme, beğeni, takipçi veya diğer etkileşim sayısını seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.

2

Adım 2. Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
İçeriği almak istediğiniz URL'yi veya kullanıcı adını girin, böylece satın aldığınız etkinliği nereye göndereceğimizi bilelim.

3

Adım 3. Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın.
Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın!
Ödeme yönteminizi seçin, ödeme yapın ve ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin. Siparişinizi paketin teslim süresi içinde alacaksınız.

Subsboost Kullanıcı Yorumları 🚀

mor giysili kadın

Aylin Aydoğan

Medya Sektörü

Subsboost kullanarak Twitter hesabımı Türkiye’de en çok takip edilen hesaplardan biri haline getirdim. Asla satın aldığınız farkedilmiyor ve çok daha fazla takipçi kazandırıyor. Çok teşekkürler Subsboost!

takım elbiseli adam

Ömer Öztürk

Yazar

Çok memnun kaldığım bir hizmet oldu. Daha önce bu satın alma işinin sahte olduğunu düşünüyordum ve Twitter’ın izlenme satın alındığını farkedeceğine emindim. Cesaret ettim ve bu hizmetten bir seferliğine yararlandım. İyi ki de böyle bir karar vermişim. Şimdi ara sıra halen daha izlenme alıyorum. Herkese tavsiye ederim, güvenilir bir servis.

SSS - Sıkça sorulan sorular 💡

Elbette. Subsboost sitesindeki paketlerden dilediğinizi seçebilir ve her bir videonuz için bir paket satın alabilirsiniz. Bu sayede farklı videolarınızın Twitter görüntülenme oranları artacaktır. Siz de paketleri inceleyebilir ve hangi videonuza kaç görüntüleme satın almak istiyorsanız karar verip, güvenilir bir şekilde Twitter görüntülenmesi paketlerini satın alabilirsiniz.

Kesinlikle hayır. Subsboost ile yapacak işlemlerin herhangi bir aşamasından sizden kesinlikle Twitter şifreniz talep edilmez. Bu konuda çok dikkatli davranıp, sizden Twitter hesap şifrenizi isteyen sitelerden uzak durmanız gerekmektedir.

Twitter izlenme satın almak için şifrenizi üçüncü kişilerle paylaşmanıza gerek yoktur. Subsboost sizden sadece izlenme satın almak istediğiniz tweetin linkini ve sonrasında ödeme aşamasında kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgilerinizi talep eder. Şifrenizi kesinlikle kimse ile paylaşmanıza gerek yoktur!

Görüntüleme paketi satın alıp ödemeyi yaptıysanız, sizin başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Siz sadece paket içeriğinizde olandan fazla görüntülenmeleri hesaba katıp, aldığınız paketin size ne kadar doğal ve organik görüntülenme olarak size geri döndüğünü hesaplayabilirsiniz.

Bu paketleri alma amacınız evet paketteki sayı kadar görüntülenme kazanmak. Ama görüntülenmeleriniz artacağı için, paket içeriği kadar görüntülenme de organik bir şekilde hesabınızda görüntülenebilir.

Hayır. Böyle bir şey söz konusu değil. Siz aslında yasal olmayan bir işlem yapmıyorsunuz. Satın aldığınız görüntülemeler tamamen gerçek ve aktif hesaplar tarafından sizin hesabınıza aktarıldığı için herhangi bir yasak, blok söz konusu değildir. Sadece güvenilir bir sağlayıcı ile çalıştığınızdan emin olun yeter. Subsboost ile satın alacak olduğunuz paketlerden dolayı herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bu konuda minimum bir sayı gerekliliği söz konusu değildir. Sadece bir videonun veya tweetin viral olduğunu söyleyebilmemiz için 100.000’den fazla beğeni, yeniden gönderim, yanıtlar vs. içeriyorsa viral olmuş diyebiliriz.

Bu görüntüleme sayısı söz konusu olunca çok daha fazla olabilir. Çünkü tweetinize cevap verenlerden çok daha fazla sayıda görüntülemeye ihtiyaç duyarsınız. Yani ne kadar çok görüntüleme, o kadar çok etkileşim ve viral olma yolunda ilerleme. Ama minimum bir Twitter video görüntülenme sayısı mevcut değildir. Dediğimiz gibi ne kadar çok görüntülenme o kadar iyi.

Subsboost ile yapacak olduğunuz siparişler ve alışverişleriniz için çeşitli ödeme yöntemleri sunulur. Bunlardan bazıları: kredi kartı, debit yani banka kartı, kripto para birimleri, paypal, Apple Pay, Google Pay ve banka havalesi.

Bunlardan başka bir yöntemle ödeme yapmak istiyorsanız, müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Veya direkt ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan yöntemlerden size uygun olanını seçip, güvenli bir şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Elbette mümkün. Twitter görüntülemeleri satın almamızdaki en büyük nedenlerden biri de hesaba organik trafik almaktır. Yani görüntülenme paketlerini sadece o tweet istatistiklerini arttırmak için değil, aynı zamanda daha çok takipçi sahibi olabilmek, daha çok kişi tarafından hesabımızın ve tweetlerimizin keşfedilebilmesi için yaparız.

Yaşanan örneklerde de bu kanıtlanmıştır. Pakette satın alınan sayılardan çok daha fazlasına organik bir şekilde sahip olabiliriz. Bu durumda evet, sorunun cevabı kesinlikle mümkün.

Subsboost ile twitter etkileşim satın al hizmeti kullanırken sizden istenilecek tek twitter bilgisi, tweet linkiniz olacaktır. Onun dışında ne kullanıcı adınız, ne şifreniz sizden talep edilir. Bu konuda çok hassas davranmanız gereklidir. Çünkü bu tür uygulamalar sizden asla ve asla şifre ve Twitter hesap bilgilerinizi talep etmemelidir.

Sadece satın alma işlemleri sırasında isminiz, soy isminiz, adres bilgileriniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileriniz sizden fatura keserken eklenmesi için talep edilebilir. Bu normaldir. Ama kesinlikle Twitter şifrenizi paylaşmamanız gerektiğini unutmayın. Şifrelerimiz bize özeldir ve asla başkalarıyla paylaşmamalıyız.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.

eki̇bi̇mi̇zle tanişin
Subsboost Ekibi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sosyal medya hesapları aracılığıyla iş sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir sitedesiniz. SubsBoost'un misyonu, gelişmiş hizmetler sunmak ve müşterinin en üst düzey sonuçlarını görmektir. Hassas veriler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sipariş verme süreci, bilgilerinizin üçüncü taraflara aktarılmasını gerektirmez. Mevcut fiyatlarla profil güvenilirliğine en iyi yaklaşımı hissedin. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları şeyi vermeye hazırız.