TikTok Canlı Yayın İzlenme Satın Al

SubsBoost, TikTok hesabında ucuz canlı yayın izlenme satın alabileceğiniz №1 Sosyal Medya Pazarlama pazarıdır. Acele edin ve izlenme bugün TikTok'ta canlı akışı deneyin!

A göre sırala

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Pahalıdan Ucuza

En Popüler

TRY

$

USD

EUR

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu
Diğer Paketlerimize Göz Atın ✨

Burada TikTok hesabınızın tanıtımı için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Saat simgesi

1+

Yılların deneyimi

Müşteri yorumları simgesi

120000+

Tamamlanmış başvurular

Sadık müşteriler simgesi

16000+

Memnun müşteriler

Tamamlanan siparişler simgesi

600000+

İzlenme gönderildi

Pekin merkezli ByteDance şirketi tarafından 2018 yılında piyasaya sürülen TikTok, müzik ile video oluşturma ve paylaşma platformu olarak günümüzde özellikle gençler tarafından oldukça yaygın olarak kullanılan bir sosyal medya platformu. Statista tarafından belirlenen istatistiklere göre farklı yaş gruplarından dünya genelinde yaklaşık 700 milyon indirme sayısına sahip TikTok, Türkiye’de yaklaşık 36 milyon kullanıcıya sahip.

Kullanıcı sayısı hızla artan bu sosyal medya platformu, pek çok influencer ve ünlünün takipçi sayılarını arttırarak popülerleşmelerine olanak sağlıyor. Özellikle TikTok canlı yayınlar sayesinde çok sayıda kullanıcı fenomen olmaya başlıyor ya da markalarının tanıtımını yaparak para kazanıyor.

Peki bu ünlü platformda popülerlik nasıl kazanılır? Bu yazımızda TikTok’ta nasıl popüler olabilirsiniz, TikTok canlı yayın izlenmeler neden önemli onlardan bahsedeceğiz. Ayrıca, TikTok canlı yayın izlenme satın almak mümkün müdür, mümkünse avantajları nedir ayrıntılı olacak açıklıyoruz.

TikTok ile nasıl popüler olunur ve para kazanılır?

Sosyal medya hesaplarımız, takipçilerimizle paylaştığımız fotoğraflardan ve videolardan çok daha fazlası. Özellikle milyonlarca aktif kullanıcıya sahip TikTok hesaplarımızdaki takipçi sayıları ve canlı yayınlardaki izlenmeler sadece istatistiklerden ibaret değil. Takipçi ve izlenme sayıları arttıkça popüler olmak ve para kazanmak da kolaylaşıyor. Telefonunuzda eğlenceli TikTok videoları çekerek takipçi kazanabilir ve popüler olabilirsiniz.

Eğer takipçi sayınızı arttırmak ve influencer olmak istiyorsanız izlenme sayılarınız güvenilirliğinizi arttırıyor. Ya da eğer markanızı TikTok videoları ile tanıtmak istiyorsanız canlı yayın izlenme sayıları hesabınıza yeni müşteri çekmek için oldukça önemli. Potansiyel takipçileriniz, sizin ne kadar çok izlendiğinizi görünce size daha çok güvenir ve hesabınızı takip etme ihtimalleri de ciddi oranda artar.

Yani her türlü popülerliğiniz artar ve TikTok hesabınız yükselişe geçer. Bu da her TikTok hesap sahibinin hayal ettiği, gelmek istediği nokta olur.

TikTok canlı yayın nedir ve nasıl açılır?

TikTok, video hazırlama ve paylaşma hizmetinin yanı sıra içerik üreticilerinin takipçileri ile gerçek zamanlı etkileşim kurabilecekleri canlı yayın seçeneği de sunuyor. Öncelikle TikTok canlı yayın yapabilmek için 16 yaşından büyük olmanız şart. Ayrıca diğer sosyal medya uygulamalarından farklı olarak TikTok hesabınızda canlı yayın başlatmak için en az 1000 takipçiye sahip olmanız gerekiyor.

Bu gereklilik dahilinde 1000 takipçiden az takipçisi olan TikTok kullanıcıları canlı yayın açamaz. 1000 takipçiye ulaştıktan sonra TikTok hesabınızda yayın açmak için yapmanız gerekenler şöyle:

 1. TikTok hesabınıza giriş yapın.
 2. Ana sayfada ekranın alt kısmında bulunan “+” simgesine tıklayın.
 3. Eğer daha önce paylaşım yapmadıysanız kamera erişimine onay verin.
 4. “Canlı” seçeneğine tıklayın.
 5. Bu aşamada TikTok canlı yayının bir ön izlemesini gösterecek.
 6. Ön izleme ekranında canlı yayının için açıklama yazabilir ya da yorumları ve hediyeleri aktive edebilirsiniz.
 7. Ardından “Canlı Yayını Başlat” sekmesine tıklayarak yayını başlatabilirsiniz.

Canlı yayın esnasında üç nokta butonuna basarak kameraya efekt ekleyebilir ya da yorumları filtreleyebilirsiniz. TikTok canlı yayın için herhangi bir süre limiti bulunmuyor. İstediğiniz süre boyunca yayın yapabilirsiniz. Yayını bitirmek istediğiniz anda “Durdur” butonuna basarak canlı yayını sonlandırabilirsiniz.

TikTok canlı yayınları hesabınız için çok önemlidir. Daha fazla takipçiye erişebilmek adına yapılabilecek en akıllıca adımlardan biridir diyebiliriz.

🙋‍♀️ TikTok Canlı Yayın İzlenmelerini Neler Oluşturur?

TikTok platformundaki canlı yayınlar giderek daha da popülerleşiyor. TikTok’ta birçok kullanıcı; hesaplarına yeni takipçi çekmek, takipçilerini eğlendirmek ya da ürünlerini tanıtmak için canlı yayın açıyor.

TikTok dünya genelinde yaygın olarak kullanılan bir sosyal medya platformu olduğu için canlı yayınlarınız ve videolarınız sadece kendi ülkenizden değil farklı ülkelerdeki kullanıcılar tarafından da milyonlar izlenebilir. TikTok izlenmeleriniz eğer çok yüksek sayılarda değilse yeni takipçi kazanmak da zor olacaktır.

Peki TikTok canlı yayın izlenmeleri hesabınıza ve size neler katabilir?Gelin canlı yayın izlenme sayılarının size faydalarını daha yakından inceleyelim.

TikTok canlı yayın izlenmelerinin avantajları

Eğer TikTok’ta hesabınızı büyütmek ve takipçi kazanmak istiyorsanız canlı yayın açmak oldukça avantajlı bir seçenek. Canlı yayın açmanın sizin için çok önemli avantajları bulunur. TikTok canlı yayın izlenmeleri sayesinde;

 • Hızla yeni takipçiler kazanırsınız.
 • Size ve eğer varsa tanıttığınız markanıza olan güvenilirliği arttırırsınız.
 • İzlenme sayınız arttıkça kazancınız da artar. Ne kadar çok izlenirseniz o kadar çok para kazanırsınız.
 • Takipçi sayınız ve izlenmeleriniz artacağı için hızla popülerleşerek daha çok kişi tarafından tanınırsınız.
 • Popülerleşeceğiniz için güvenilirliğiniz ve prestijiniz artar.
 • İçerik etkileşimlerinizi kısa sürede arttırırsınız.

TikTok canlı yayın yasağı var mı?

Her sosyal medya platformunda olduğu gibi TikTok’ta da uyulması gereken bazı topluluk ve gizlilik kuralları bulunuyor. Eğer TikTok yayını esnasında izleyicilerden biri TikTok topluluk kurallarını ihlal ettiğinizi bildirirse TikTok tarafından canlı yayın kısıtlaması yapılabilir. Topluluk kuralları ihlalinde süreli ya da süresiz canlı yayın yasağı getirilebilir.

Eğer izleyicilerin şikayeti üzerine bir canlı yayın yasağı cezası alırsanız TikTok ayarlar sekmesinden bu kısıtlamaya itiraz edebilirsiniz. İtirazınız TikTok ekibi tarafından incelenerek itirazınızın haklı bulunması durumunda bu kısıtlama kaldırılır.

Tüm haklarınızı ve olası olumsuz durumlar hakkında bilginiz olması, sizi her türlü duruma karşı hazırlayabilir. Hazırlıksız yakalanacağınız olumsuz durumlarla karşılaşma riskiniz azalır.

TikTok canlı yayın izlenmeleri bir hesabı tanıtmaya nasıl yardımcı olabilir?

TikTok’ta canlı yayın izleyicisi sadece sayılardan ve istatistiklerden ibaret değil çünkü ne kadar çok izlenmeye sahip olursanız yeni takipçiler ve organik izlenmeler kazanmanız da o kadar kolay olur. Özellikle yeni açılan TikTok hesapları, takipçi sayısını arttırmak için sık sık canlı yayın açar ve yeni takipçi kazanmaya çalışır. Bu doğal gelişen bir süreçtir.Her TikTok hesabı sahibi daha fazla takipçi sahip olmanın hayalini kurar.

Fakat canlı yayın izlenme sayısı düşük olduğunda yeni izleyiciler kazanmak da zordur. Yayın esnasında profilinize giren potansiyel takipçiler, canlı yayın izleyici sayısının çok olduğunu görürse sizin popüler ve güvenilir bir hesap olduğunu düşünür. Bu yüzden canlı yayın izlenmeleri sayesinde yeni takipçiler elde edebilirsiniz.

Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi, eğer bir hesabı ne kadar çok kişi izliyor ve takip ediyorsa, o kadar çok popüler olma şansı yüksektir. İnsanlar diğer insanların takip ettiği, popüler olmuş hesapları takip etmeye meyillidir.

TikTok canlı yayın izlenmelerine nasıl erişilir?

Eğer yeni bir TikTok hesabı açtıysanız ve hesabınızı büyütmek için canlı yayın açıyorsanız izlenme sayıları oldukça önemli. Hele de en başlarda bu çok daha önemli. Çünkü belirli bir sayıda takipçi kazanabilmeniz için bile aylarca çalışmanız gerekebilir. Ve kaç takipçiniz olacağına dair bir sayı garanti edemezsiniz.

Peki hesabınıza yeni takipçiler çekmek için ne yapabilirsiniz? Pek çok TikTok kullanıcısı kısa sürede popüler olmak için TikTok canlı yayın izlenme satın alıyor. Örneğin canlı yayına başlamadan hemen önce 500 TikTok canlı yayın izleyici satın alarak videonuzun daha çok kişi tarafından izlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bu sayede canlı yayınınızı çok fazla kişinin izlediğini gören diğer TikTok kullanıcıları da bu kadar çok kişi izliyorsa ben de izlemeliyim diye düşünüp, canlı yayınınıza katılır. Belki de sizin hesabınızın karşılarına hiç çıkmayacak olduğu, potansiyel takipçilerinizin sizinle ilk tanışması bu sayede olacak. Ve siz sadık takipçiler elde etmiş olacaksınız.

TikTok canlı yayın izlenme satın alma yöntemi %100 güvenilirdir ve hesabınız açısından herhangi bir sorun yaratmaz. Eğer düzenli olarak izleyici satın alırsanız hesabınızı kısa süre içinde büyüterek organik takipçiler kazanabilirsiniz.

Peki TikTok canlı yayın izlenme nasıl satın alınır ve satın alma sırasında nelere dikkat etmelisiniz? Bir sonraki başlığımızda detaylı olarak açıkladık.

📝 TikTok Canlı Yayın İzlenme Nasıl Satın Alınır?

TikTok canlı yayın izleyici satın alma oldukça basit bir işlemdir. Güvenilir bir satın alma aracı ile videolarınızın ve canlı yayınlarınızın trafiğini arttırabilirsiniz. Bu sayede TikTok algoritması ile hızlı bir şekilde viral olabilir ve hedef kitlenize kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey canlı yayınlarınızdan hemen önce izleyici paketlerinden birini seçerek satın almak ve canlı yayını başlatmak.

Dikkat etmeniz gereken tek husus, seçecek olduğunuz canlı yayın izlenme hizmeti sunan şirketin güvenilir olmasıdır. Piyasada fazlasıyla internet dolandırıcısının paranızı ve hesap bilgilerinizi çalmaya çalıştığı bir ortamda, bilinirliği olmayan size çok düşük fiyat veya ücretsiz hizmet verdiğini iddia eden sahte sitelerden uzak durmakta fayda var.

Aksine, Subsboost gibi bu piyasada bilinen, hizmetleri referanslı, güvenilir bir aracı firma ile TikTok canlı yayın izlenme satın alabilir ve içiniz rahat bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Subsboost ile alacak olduğunuz canlı yayın izlenmeler garantilidir ve izlenmeler gerçek ve aktif hesaplar tarafından gösterilir. Canlı yayın süresi boyunca düşmez ve profil resmi bulunan gerçek hesaplar olduğu için sahte bir izlenim vermez.

Üstelik satın aldığınız izleyici sayısı bir anda yüklenmeyeceği için diğer izleyiciler tarafından fark edilmez ve tamamen organik görünür. Yani bir anda 1000 kişi canlı yayınınıza girip şüphe uyandırmaz. Belirli sayılarda kişi canlı yayın devam ettikçe yayınıza girer. Bu da gayet olağan görünür.

Canlı yayın izlenme almak için takip etmeniz gerekenler adımlar ise şöyle:

 1. Güvenilir bir araç seçin.
 2. İstediğiniz izleyici sayısına göre sunulan paketlerden birini seçin.
 3. Hesap bilgilerinizi girin. Bu aşamada hesap şifreniz kesinlikle istenmez.
 4. Satın alma işlemini tamamlayın.
 5. Canlı yayını başlatın.
 6. Satın aldığınız izleyici sayısı kademeli olarak yüklenecek.

TikTok canlı yayın izlenme satın alma yöntemi ile hesabınızda kısa sürede güçlü ve aktif bir takipçi topluluğu oluşturabilirsiniz. Eğer işletme hesabınız için TikTok canlı yayın görüntülenmeleri al hizmeti satın alıyorsanız hesap etkileşiminizi arttırarak marka tanınırlığını ve güvenilirliğini artırabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içinde daha çok kullanıcı tarafından keşfedilerek hedef kitlenize ulaşırsınız.

TikTok canlı yayın izlenme satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

TikTok canlı yayın görüntülemeleri satın alma işlemi oldukça yaygın tercih edilen bir yöntem. Ancak yine de dolandırıcı ve hacker tehditlerine karşı da dikkatli olmanız gerekir. Bu hizmeti sağlayan güvenilir araçlar, hiçbir aşamada hesabınızın şifresini yazmanızı ya da kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanızı istemez.

İzleyici satın almak için şifre gerekli değildir. Örneğin, Subsboost ile yaptığınız işlemlerin hiçbirinde sizden TikTok şifreniz talep edilmez. Zaten canlı yayın izlenme satın almak için hesap şifreniz kesinlikle gerekli değildir. Canlı yayın linkini paylaşmanız yeterli olmalıdır.

Paket seçiminin ardından sadece kullanıcı adınız ya da hesabınızın linki istenir. Bu aşamada eğer seçtiğiniz araç sizden hesap şifrenizi isterse kesinlikle yazmayın çünkü büyük ihtimalle bu yöntemle hesabınızı çalmaya çalışıyorlardır. Hesabınızı kaptırabilir, sonrasından hesabınızı geri almak için sizden para bile talep edebilirler.

Bu nedenlerden dolayı güvenilir bir hizmet veren ile çalışmak en önemli koşuldur. Ve sizin de en önemli kriteriniz olmalıdır. Aksi takdirde hesabınızı veya paranızı kaybedebilirsiniz.

TikTok canlı yayın izlenme paketlerinden hangisini seçmeliyim?

Güvenli bir site seçtikten sonra hangi canlı yayın izlenme paketini seçeceğinize karar vermeniz gerekiyor. Satın aldığınız izleyiciler canlı yayınınıza bir anda yüklenmez ve böylece diğer kullanıcılar tarafından izleyici satın aldığınız fark edilmez. Organik görünmesi açısından hesabınıza göre bir paket seçebilirsiniz. Böylece satın aldığınız izleyici sayısı dikkat çekmez ve izleyici satın alma hizmeti sayesinde hesabınız TikTok’ta öne çıkar.

Genellikle 100 izleyiciden 10.000 izleyiciye kadar farklı satın alma seçenekleri bulunur. Bütçenize ve hedeflerinize uygun bir paket seçerek siz de canlı yayın görüntülenmelerinizi destekleyebilirsiniz. Türk kullanıcılar için sunulan TikTok canlı yayın izlenme paketleri için bir sonraki başlığımızı inceleyebilirsiniz.

📦 Türk TikTok Canlı Yayın İzlenme Paketleri

Şu anda maalesef Türk TikTok Canlı Yayın İzlenme Paketleri mevcut değil, ancak yakın gelecekte bu hizmeti sunmayı planlıyoruz. Bizi takipte kalın, güncellemeleri kaçırmayın!
Türkiye’de yaklaşık 36 milyon TikTok kullanıcısı bulunuyor. Siz de paylaştığınız videoların viral olmasını ve çok sayıda kullanıcı tarafından izlenmesini istiyorsanız canlı yayın izlenme satın alabilir ve TikTok algoritmasından faydalanabilirsiniz. Canlı yayınınıza giren kullanıcılar, izleyici sayısının az olduğunu görürse hesabınızdan ayrılabilir.

Ancak bu kullanıcılar Türk kullanıcıların canlı yayınınıza girdiğini görürlerse yayında kalarak izleyicinizi sayınızı da arttırabilirler. Böylece satın aldığınız izleyici sayısına ek olarak bu sayede yayınınıza giren ve izlemeye devam eden izleyici sayısı da artar. Yani her türlü TikTok kanalınız için avantajlı durumlar ortaya çıkar.

TikTok canlı yayın görüntülenme paketleri nelerdir?

Eğer TikTok canlı yayın izleyici sayınızı arttırmak için izlenme satın almak istiyorsanız siteler size farklı paket seçenekleri sunar. Bu paketlerden bazıları şu şekilde:

 • 100 TikTok canlı yayın izlenme
 • 500 TikTok canlı yayın izlenme
 • 1.000 TikTok canlı yayın izlenme
 • 5.000 TikTok canlı yayın izlenme
 • 10.000 TikTok canlı yayın izlenme
 • 50.000 TikTok canlı yayın izlenme

Siz de farklı izlenme sayılarına sahip paketlerden bütçenize ve hedeflerinize uygun olanı seçerek hemen yayın izlenme satın al hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yukarıdaki izlenme sayıları sadece örnek olarak listelendi. İzleyici sayısını arttırma hizmeti sağlayan sitelerde farklı izlenme sayılarına sahip paketler mevcut. Bu paketler sayesinde keşfet sekmesinde daha fazla kullanıcı tarafından keşfedilebilir ve TikTok üzerinden popüler olabilirsiniz.

TikTok canlı yayın izlenme paketlerinin özellikleri

TikTok canlı yayın izlenme satın al seçeneği ile TikTok keşfet sekmesinde yer alabilir ve takipçi sayınızı kısa sürede arttırabilirsiniz. Canlı yayın izlenme paketleri farklı farklıdır. Paketlerin içerikleri ve sayıları değişebilir. Popüler olma yolundaki adımları hızlı bir şekilde atmanızı sağlayan TikTok canlı yayın izlenme arttırma paketlerinin özellikleri genel olarak şöyle:

 • İzlenme sayıları pakete bağlı olarak genellikle 5-10 dakika içinde yayına yüklenir.
 • İzleyicilerin yayında kalma süresi yaklaşık olarak 30 dakika olarak belirlenir.
 • %100 güvenilir ve garantilidir.
 • Canlı yayın başlatmadan hemen önce satın alınabilir.
 • Gerçek uygulama kullanıcıları izleyici olarak aktarılır.
 • Güvenli ödeme seçenekleri sunar.
 • İzleyici sayıları kademeli olarak yansıtılır ve bu sayede diğer izleyiciler tarafından fark edilmesi mümkün değildir.
 • Satın aldığınız izleyici sayısı yaklaşık 30 dakika kalacağı için izleyici sayısı dışardan gerçek gibi görünür.

TikTok canlı yayın izlenme ödeme yöntemleri

TikTok canlı yayın görüntülenmeleri al hizmeti sağlayan siteler, kullanıcılarına güvenli ödeme seçenekleri sunar. Bu ödeme seçenekleri genellikle Visa, MasterCard, Maestro kartlara ek olarak Apple Pay ve Google Pay olarak listelenebilir. Ödemelerde hem banka kartı hem de kredi kartı kullanabilir. Kripto para birimleri ile de ödeme alınabilir. Çok sık olmasa da sitede gördüğünüz tutar ile kartınızdan çekilen tutar arasında farklılıklar görülebilir. Bu durum siteyle alakalı değildir.

Eğer böyle bir ücret farkı görüyorsanız bankanızın işlem ücreti olarak aldığı komisyondan kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca TikTok canlı yayın görüntülemeleri al hizmeti için ödeme yöntemleri, seçeceğiniz siteye göre değişiklik gösterebilir. En doğru bilgi için kullanacağınız sitenin ödeme seçeneklerine göz atabilirsiniz.

🏆 Neden Subsboost TikTok Canlı Yayın İzlenme Hizmetini Seçmelisiniz?

TikTok takipçiler sayınızı arttırmak ve popüler olmak için canlı yayın izleyici satın almak oldukça avantajlı bir seçenek. Bu hizmeti sağlayan pek çok araç bulunsa da piyasada güvenilir olmayan ve dolandırıcı pek çok sayfa da bulunuyor. Eğer siz de TikTok hesabınız için güvenilir ödeme sağlayan ve izleyici sayınızı doğal görünecek bir şekilde arttıran bir site arıyorsanız Subsboost tercih edebilirsiniz.

Neden Subsboost?

Dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya sahip Subsboost, farklı sosyal medya platformları için çeşitli hizmetler sunuyor. Özellikle TikTok gibi milyonlarca kullanıcısı bulunan uygulamalardaki kullanıcılar için takipçi arttırmak ve keşfet sayfasında yer alan hesaplardan olmak için Subsboost kullanılıyor. Yeni hesap oluşturan ya da işletme hesabına müşteri çekmek isteyen kullanıcılar Subsboost sayesinde kısa sürede çok sayıda takipçi kazanıyor.

Subsboost’un öne çıkan özellikleri

Subsboost, TikTok canlı yayın izlenme arttırma hizmeti ile piyasada öne çıkan sitelerden biri olarak kullanıcılarına %100 güvenilir hizmet sağlıyor. Subsboost’un kullanıcılarına sağladığı başlıca avantajlar şunlar:

 • Güvenli ödeme yöntemleri ile kart bilgilerinizi saklar.
 • Kesinlikle TikTok şifrenizi istemez, böylece hesabınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.
 • Paketler, izleyici sayılarının doğal görünmesini sağlayacak şekilde kurgulanır. Böylece diğer takipçiler izleyici satın aldığınızı fark edemez.
 • Canlı yayın izleyicileri genellikle 5-10 dakika içinde kademeli olarak aktarılır.
 • Yüksek müşteri memnuniyeti politikası ile her hizmeti özenle sunmaya dikkat eder.
 • Her platformdaki algoritmaya göre optimum fayda sağlayacak şekilde hizmet sunar.
 • Herhangi bir sorunla karşılamanız durumunda anında müşteri hizmetleri desteği sağlar.
 • Uygun fiyatlı yüksek kalite hizmet sunar.

🏁 Sonuç

Sadece Türkiye’de yaklaşık 36 milyon kullanıcıya sahip TikTok uygulaması, popüler olmak ya da ürünlerini tanıtmak isteyen kullanıcılar için eşi benzeri bulunmayan bir platform. Video hazırlama, düzenleme ve paylaşma seçeneklerine ek olarak 1000’den fazla takipçisi bulunan TikTok kullanıcıları için sunulan canlı yayın hizmeti ise takipçi kazanmanın en önemli yollarından biri.

Özellikle yeni hesap açan ve takipçi kazanmak isteyen TikTok kullanıcıları, takipçilerine güven sağlamak için kısa sürede daha çok kişi tarafından keşfedilmeyi hedefliyor. Bu aşamada hızlı bir şekilde takipçi kazanmak için TikTok canlı yayın izlenme satın al seçeneği de oldukça yaygın olarak tercih ediliyor.

Çünkü canlı yayınınıza katılan kişiler izleyici sayısına göre yayında kalıyor ya da yayından ayrılıyor. Eğer canlı yayın izleyiciniz çok sayıda olursa yeni katılan kişiler de yayınınızda daha uzun süre kalabiliyor. Subsboost canlı yayın izlenme arttırma hizmeti sayesinde hem içeriklerinizi daha çok kişi görüyor hem de takipçi sayınız daha hızlı artıyor.

TikTok canlı yayın izlenme için neden Subsboost’u tercih etmeliyim?

TikTok canlı yayın görüntülenmeleri satın al hizmeti sağlayan en güvenilir sitelerden biri olan Subsboost, çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Güvenli ödeme seçenekleri, uygun olan fiyatları ve doğal görünümlü izleyici arttırma paketleri ile piyasada öne çıkan Subsboost, TikTok algoritmasını kullanarak keşfete düşmenize ve daha çok kullanıcı tarafından fark edilmenize destek olur.

Subsboost sayesinde canlı yayınlarınızı daha çok kişi izler ve hesabınız kısa sürede daha fazla kişi tarafından takip edilir. Ne kadar çok izleyiciye sahip olursanız canlı yayınlarınızda o kadar çok hediye kazanırsınız. Siz de TikTok canlı yayınlarınızdaki izleyici sayısını arttırmak için Subsboost paketlerini inceleyebilir ve hedeflerine uygun olan bir paket seçerek TikTok hesabınızı öne çıkarabilirsiniz.

Nasıl
SubsBoost Çalışır

1

1. Adım. Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Tercih ettiğiniz görüntüleme, beğeni, takipçi veya diğer etkileşim sayısını seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.

2

Adım 2. Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
İçeriği almak istediğiniz URL'yi veya kullanıcı adını girin, böylece satın aldığınız etkinliği nereye göndereceğimizi bilelim.

3

Adım 3. Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın.
Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın!
Ödeme yönteminizi seçin, ödeme yapın ve ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin. Siparişinizi paketin teslim süresi içinde alacaksınız.

Subsboost Kullanıcı Yorumları 🚀

takım elbiseli adam

Gökhan Yıldız

Influencer

TikTok hesabımdaki canlı yayınlarım için düzenli olarak Subsboost 1000 canlı yayın izlenme satın alıyorum ve sonuçlara inanamıyorum! 1 hafta içinde takipçi sayım resmen 3 katına çıktı. Daha çok takipçi kazanmak için izlenme satın almaya devam edeceğim. Teşekkürler Subsboost!

yeşil elbiseli kız

Seda Güven

Müzisyen

Müzik yayınlarım Subsboost sayesinde keşfete düşüyor ve dinleyici kitlem her geçen gün artıyor. Gitarımı ve beni Türkiye’de çok sayıda kullanıcı görüyor ve tanıyor. Subsboost canlı yayın izleme satın almaya devam ettikçe motivasyonum ve popülerliğim hızla artıyor. İyi ki Subsboost’u tercih etmişim😊

SSS - Sıkça sorulan sorular 💡

TikTok uygulamasında hesap açan herkes hemen canlı yayın açamaz. TikTok’ta canlı yayın açmak için en az 1000 takipçiye sahip olmanız gerekir. Takipçi sayısı 1000’e ulaşmayan kişiler TikTok canlı yayın kuralları gereği canlı yayın başlatamaz. Eğer TikTok’ta takipçi sayınız 1000 olursa siz de canlı yayın yapabilirsiniz. Takipçi sayınız 1000’in altına düşerse

TikTok, canlı yayın seçeneği ile içerik üreticilerinin takipçileri ile gerçek zamanlı etkileşim kurmasına olanak sağlıyor. Eğer TikTok canlı yayın kuralları dahilinde bir yayın yapıyorsanız TikTok’ta yayın açmak güvenilir bir hizmettir. Eğer canlı yayın esnasında izleyicilerden rahatsız edici bir yorum ya da tepki alırsanız kullanıcıyı şikayet edebilirsiniz. TikTok, şikayetinizi inceleyerek rahatsız edici profilleri askıya alabilir ya da tamamen kapatabilir.

TikTok canlı yayınlarınızın izlenme sayısını arttırmak illegal bir işlem değil. Bu yüzden eğer güvenilir bir site tercih ederseniz hesabınız kapatılmaz ya da çalınmaz. Hesabınızın güvenliği için sizden TikTok şifrenizi isteyen araçları tercih etmeyin. Subsboost gibi güvenli araçlar ile görüntülenme satın aldığınızda hesabınız kapatılmaz.

İstediğiniz sayıda canlı yayın izlenme içeren paketi seçerek ödeme adımı öncesi hesabınızın kullanıcı adını ya da linkini paylaşmanız yeterli. Canlı yayın izlenme hizmeti için TikTok şifrenizi paylaşmanıza gerek yok. Dolandırıcı veya hacker sitelerden uzak durun.

Bir önceki soruda da bahsettiğimiz gibi TikTok canlı yayın izlenme satın alma işlemi için şifreniz gerekli değildir. Satın alma esnasında hesabınızın kullanıcı adını ya da hesabınızın linkini paylaşmanız yeterlidir. Bu yüzden şifrenizi isteyen bir araçla karşılaşırsanız şifrenizi kesinlikle paylaşmayın.

Eğer incelediğiniz site ödeme adımı öncesinde veya sonrasında TikTok şifrenizi yazmanızı ya da TikTok hesabınıza giriş yapmanızı isterse büyük ihtimalle bir dolandırıcı ya da hacker ile karşı karşıyasınız. Canlı yayın görüntülenme satın almak için bu tür kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı tavsiye ederiz.

TikTok canlı yayın görüntülenmeyi güvenli bir site aracılığıyla satın aldığınız sürece herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Tamamen güvenli ve garantili bir işlemdir. Güvenli araçlar tercih ettiğinizde herhangi bir sorun ya da mağduriyet yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerinden destek alırsınız ve en kısa sürede sorun giderilir.

Örneğin canlı yayın izlenme satın aldıktan sonra bu izleyici sayısı canlı yayınınıza yüklenmezse müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yüklenmeyen izleyici sayısının bir sonraki canlı yayınınıza eklenmesini ya da ücret iadesi talep edebilirsiniz.

TikTok canlı yayın izlenme ücretleri, seçeceğiniz site ve paketteki izlenme sayısına göre değişiklik gösterir. İzlenme sayısı arttıkça paket ücreti yükselse de ekonomik paketler de mevcut. Ortalama 100 TL’den başlayan paket fiyatları, izleyici sayısıyla doğru orantılı olarak artıyor.

Paket dahilindeki izleyici sayısı arttıkça paket fiyatları daha avantajlı ve ekonomik oluyor. Siz de hesabınızın için canlı yayın görüntülenme satın almak istiyorsanız seçeceğiniz sitedeki paketleri inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve istediğiniz görüntülenme sayısına sahip paketi seçerek canlı yayın başlatmadan hemen önce satın alabilirsiniz.

TikTok canlı yayınlarınızdaki izleyici sayısı, yayınınıza giren izleyiciler için oldukça önemlidir. Yeni takipçiler canlı yayınınızda çok az sayıda katılımcı olduğunu gördüklerinde yayından çıkabilirler.

Eğer daha çok takipçi kazanarak hesabınızı büyütmek istiyorsanız canlı yayın izlenme sayınızı arttırmak oldukça avantajlı bir seçenek. Tek seferlik canlı yayın izlenme satın almak büyük bir etki yaratmayacağı gibi düzenli olarak satın aldığınız izlenme sayıları hesabınızı kısa sürede popüler yapabilir.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.

eki̇bi̇mi̇zle tanişin
Subsboost Ekibi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sosyal medya hesapları aracılığıyla iş sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir sitedesiniz. SubsBoost'un misyonu, gelişmiş hizmetler sunmak ve müşterinin en üst düzey sonuçlarını görmektir. Hassas veriler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sipariş verme süreci, bilgilerinizin üçüncü taraflara aktarılmasını gerektirmez. Mevcut fiyatlarla profil güvenilirliğine en iyi yaklaşımı hissedin. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları şeyi vermeye hazırız.