Instagram Reels İzlenme Satın Al

SubsBoost, Instagram hesabında ucuz izlenme satın alabileceğiniz №1 Sosyal Medya Pazarlama pazarıdır. Acele edin ve Instagram görüntülemelerini bugün deneyin!

A göre sırala

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Pahalıdan Ucuza

En Popüler

TRY

$

USD

EUR

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu
Diğer Paketlerimize Göz Atın ✨

Burada Instagram hesabınızın tanıtımı için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Saat simgesi

1+

Yılların deneyimi

Müşteri yorumları simgesi

50000+

Tamamlanmış başvurular

Sadık müşteriler simgesi

10000+

Memnun müşteriler

Tamamlanan siparişler simgesi

500000+

İzlenme gönderildi

Instagram Reels, herkesi yaratıcı olmaya teşvik ediyor ve kullanıcılara kendilerini ifade edebilecekleri, yeni ve geniş bir alan sunuyor. Ayrıca, insanların instagram video izleme alışkanlıkları, gündem, trendler ve kişilerin tüketim alışkanlıkları hakkında, iş dünyasında bile bize rehberlik edecek fikirler veriyor.

Herkesin bildiği gibi sosyal medya insanların kendilerini en iyi şekilde göstermek istedikleri yerdir. Instagram bunu yapmak için en iyi yerdir çünkü uygulamanın temel amacı hayatınızda olup bitenleri paylaşmaktır. İçerik yayınlamak içinse görsel açıdan çeşitliliğe sahiptir.

Çeşitli uzunluklarda video yükleme imkanı sunar. Reels’in Instagram’da özel bir yeri var. Uygulamadaki diğer içerikler gibi etkileşim çok önemlidir. Eğer Instagram’da ve genel olarak dünyada trendleri yakalamak istersek, bunları takip etmek bize katkı sağlar.

☝ Reels i̇zlenme satın al: Neden instagram reels izlenme satın al hizmetlerine bir şans vermelisiniz?

Instagram Reels görünümleri satın almak, diğer tüm içerikler gibi gönderinizi (Reel) Instagram’daki Keşfet sayfasına taşımanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede hesabınızı en iyi Reels yaratıcıları arasına yerleştirebilir ve Instagram’da kendinize bir isim verebilirsiniz.

İşinizi büyütmek, tanınırlığınızı artırmak, reklam ve PR yapmak için uygulanan daha basit yöntemlerin işe yaradığı günler çoktan geride kaldı. Dünya hızla değişiyor. Instagram Reels’in Instagram’da büyük büyüme vaat eden en iyi yollardan biri olduğu yaygın olarak biliniyor. Ancak Instagram Reels’in bugünlerde sahip olduğu muazzam popülerlik nedeniyle, onu platformda tutmak daha da zorlaşıyor.

Reels, Instagram’ın diğer özelliklerine göre yeni bir özellik olabilir ama o kadar aktif kullanılıyor ki çok büyük kitlelere ulaşabiliyor. Bu nedenle izlenme paketleri satın almak, rakiplerinizin hesaplarının önüne geçebilmek ve kendi hesabınızı öne çıkarabilmek için akıllıca bir harekettir.

Instagram reels izlenme arttırma neden önemlidir ve neyi etkiler?

Instagram artık sadece bir sosyal medya ağından ibaret değil. Artık pek çok kişi Instagram’ı iş ve işini büyütmek, PR çalışmaları yapmak için kullanıyor. Blog yazarları, işletme sahipleri, influencerlar, sanatçılar, eğlence dünyası çalışanları…

Ve hepsi de hedef kitlesine ulaşıp daha fazla etkileşim artırma yollarını arıyor. Reels videosu izlenme arttırma girişimi, işinizi ve ağınızı büyütmek, tanıtım ve reklam yapmak için oldukça isabetlidir. Bütün bunlar, herhangi bir ticari veya profesyonel girişim için dönüşümlerin artmasını ve olası satışların artmasına katkıda bulunur.

Reel beğenisi yüksekse sayfanızı daha fazla potansiyel müşteri kazanacaktır. Bu beğeniler insanların firmanıza güvenmesini ve markanızı tanımasını kolaylaştıracaktır. Böylece yeni müşterilerin kazanılmasına yardımcı olur. Görüntülenme sayısı markanın geçerliliği için büyük bir güvencedir.

Görüntüleme ve beğeni sayısı ne kadar fazla olursa, müşterilerin resminizi meşru görme ve onun tarafından etkilenme olasılığı da o kadar artar.

⚡️ Instagram reel izlenme arttırma hizmetini satın almak size ne gibi faydalar sağlar?

Instagram Reels Izlenme Satın Al

 1. Hit ve etkileşim kazanma fırsatına sahip olursunuz, böylece üzerinde çok çalıştığınız içerik daha fazla kişiye ulaşabilir ve daha çok beğenilir.
 2. Instagram da popüler oluşunuzu fark eder ve içeriklerinizi daha fazla kullanıcı akışına yerleştirir. Artan trafik, videonuzun “viral” olma olasılığını artırır.
 3. Daha iyi izleyici etkileşimi, Reel’inizi görüntüleyen kişilerin videoya ve sohbete ilgi duymasını sağlar.
 4. Bilinirlik açısından yardımcıdır. Daha çok takipçisi ve etkileşimi olan bir hesap, daha güvenli bir imaj sergiler.
 5. Size zaman ve enerji kazandırır.

💰 Instagram video izlenme satın al

Sosyal medyada beğeniler, takipçiler, kalpler ve yorumlar kazanılması en zor şeylerdir. Reeller Instagram’da trend olsa da reel algoritması, Instagram kullanıcılarına hangi reelin gösterileceğini belirlemek için çeşitli faktörleri göz önünde bulundurur. İnsanların yalnızca izlemekten daha fazla etkileşime girebilecekleri reel içeriğini gösterir. İnsanlar reelinizi beğenerek, onlara geri bildirimde bulunarak ve reelinizi arkadaşlarıyla paylaşarak etkileşime geçiyor.

Böylece videolarınızı daha geniş bir izleyici kitlesi izliyor ve bu da yeni takipçi kazanma şansınızı artırıyor. Takipçi sayısının yüksek olması etkileşimin artması anlamına gelir.

Instagram video izlenme satın al paketi de burada devreye giriyor. Videolarınız için Instagram reels görüntülemeleri satın almaya başladığınızda kullanıcı etkileşimi artacak.

👀 Reels i̇zlenme satın al: Instagram Video İzlenme ile Keşfete Düşme

Instagram’daki Keşfet sayfası, kullanıcının bireysel ilgi alanlarına dayalı bir içerik koleksiyonudur. Instagram algoritması, benzer hesaplara veya etkileşimde bulunulan içeriğe göre içeriği seçer. Keşfet sayfasında fotoğraflar, reel videoları ve hikayeler bulunur. Instagram, bu sayfadaki içeriği her kullanıcının beğenisine göre seçer, dolayısıyla çoğu Keşfet sayfası birbirine benzemez.

Markanız, Instagram Keşfet sayfasına çıkmaya önem vermelidir. Çünkü bu, içeriğinizin daha fazla kişiye ulaşacağı anlamına gelir. Her gün milyonlarca hesap Instagram Keşfet sayfasını ziyaret ediyor ve bu kullanıcılar arasında Instagram, içeriğinizi hesabınızla ilgilenme olasılığı en yüksek olanların önüne çıkaracaktır. Bu, onlardan bazılarını yeni takipçilere dönüştürme şansınızın yüksek olduğu anlamına gelir.

Kullanıcılar gördükleri içeriği beğenirse, muhtemelen beğenerek, yorum yaparak ve hatta arkadaşlarıyla paylaşarak içerikle etkileşime geçebilirler. Dolayısıyla içeriğinizi Keşfet sayfası aracılığıyla keşfettiklerinde markanıza yönelik etkileşim artabilir.

⚠️ Instagram video görüntülemeleri satın alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Instagram Reels Izlenme Arttirma
Hesabınızın güvenliğini ve gizliliğinizi sağlamak için birçok önlem alıyoruz. Şifrenizi veya giriş bilgilerinizi istemiyoruz ve asla Instagram’ın hizmet şartlarını ihlal etmiyoruz. Dünyanın her yerinden, Instagram hizmetlerimizi seven ve daha fazla sipariş vermeye devam eden binlerce memnun müşterimiz var.

📝 Izlenme nasıl satın alınır: Satın Alma Süreci

 • Hesabınızın herkese açık olduğundan emin olun.
 • İstediğiniz paketi seçin, “Hemen Satın Al” veya “Satın Al” düğmesine tıklayın.
 • Paketin sipariş edildiği hesaba veya yayına bir bağlantı ekleyin.
 • E-postanızı girin.
 • Kart bilgilerinizi girin ve 3DS kodunu kullanarak ödemeyi onaylayın.
 • Sipariş ayrıntılarınızı içeren bir ödeme onayı e-postası gelecektir.

💰 Instagram Reels İzlenme Ücreti

Instagram reels izlenme ücreti küçük bir yatırım olarak düşünülebilir. Markanızın ve işinizin bilinirliğini arttırmak için yapılan bir yatırım. İhtiyaç duyulan her şeye göre bir paket vardır ve ücretler paketlere göre değişiklik göstermektedir.

Başarılı bir marka geliştirmenin anahtarı, başlangıçta mümkün olduğu kadar uygun maliyetli olmaktır. Bu nedenle, uygun fiyatlı görüntülemeler satın almak, çabalarınızı içeriğinize odaklamanıza olanak tanır.

Ancak düşük fiyat, düşük kalite anlamına gelmez. Sunduğumuz instagram reels izlenme ücreti tamamen çeşitli ihtiyaçlara yönelik ve uygun maliyetlidir. Vadedilen her şeyi de güvenle gerçekleştirir.

Bu nedenle Subsboost gibi güvenilir bir sağlayıcıdan, uygun fiyatlı Instagram görüntülemeleri almayı tercih etmek başarınız için çok önemlidir. Reels izlenme al instagram aracılığıyla iş ağını genişletmek isteyenler için büyük bir fırsat.

🏆 Instagram reels i̇zlenme satın: Neden Subsboost’ta Instagram video görüntülemeleri satın almalısınız?

Hedeflenen izleyicilerinizi Subboost’dan almak, platform ve algoritmalarıyla ilgili deneyimimizi, olağanüstü teknik altyapımızı ve uzmanlığımızı alacağınız anlamına gelir. Teslimat sürecimiz hızlı, güvenli ve basittir. Ayrıca rekabet açısından düşük maliyetli seçenekler sunuyoruz.

Muhtemelen merak ediyorsunuzdur, bunu nasıl yapacağız? Aslında oldukça basit. Onları izleyebilecekleri yeni ve heyecan verici Reel videoları bekleyen aktif Instagram kullanıcılarından oluşan dünya çapında bir veritabanımız var. Bize sadece sizden gelecek talimatı beklemek kalıyor.

Sipariş edilen hizmetler ne zaman başlıyor?

Paketlere ve hizmetlere göre değişebilir ancak çoğu siparişte, ödeme başarılı bir şekilde yapılır yapılmaz hizmet başlatılır. Hizmetler ve faaliyet sayısı bir anda değil, kademeli olarak verilmektedir. Bu, sosyal medya etkinliklerindeki artışın doğal görünmesi için yapılır.

Siparişler genellikle sipariş verildikten sonra 2-5 dakika içinde başlatılır ve otomatik olarak gerçekleştirilir. Genellikle müşteriler, sipariş verildikten sonraki ilk saat içinde siparişlerini almaya başlar.

Instagram reels ve keşfete düşmek neden bu kadar etkili?

Instagram Reels’in kullanıma sunulması, Instagram’ın sosyal medya sektöründeki son gelişmeleri anladığını gösteriyor. TikTok videolarına oldukça benzerler ve hatta çoğu zaman TikTok’ta viral olan videoları da içeriyorlar. Komik altyazılı ve akılda kalıcı müzikli kısa videoların popülaritesi yadsınamaz.

Artık Instagram kullanıcıları da bunları kaydedip en sevdikleri sosyal medya kanallarına yükleme olanağına sahip. Birçok büyük hesap, etkileyici ve şirket artık hedef kitlelerini artırmak için takipçilerini birçok farklı şekilde eğlendirmek istiyor. Eskiden sadece hikayeler ve yayın gönderileri vardı ancak günümüzde takipçiler bundan daha fazlasını talep ediyor.

Kullanıcılar profilinize gittiğinde, o ana kadar oluşturduğunuz tüm reelleri görme ve onlarla etkileşim kurma seçeneğine sahip olurlar. Çok sayıda reels videosuna sahip olmak, profilinizin yüksek kaliteli içerik oluşturduğunu ve topluluğun güvenini kazandığını gösterir.

📈 Instagram reels izlenmeleri takipçi sayısını nasıl arttırır?

Instagram Video Izlenme Satın Al
Ek olarak, reellerin üretebileceği ilgiyi de göz önünde bulundurmanız gerekir. Instagram ağında daha önce bahsedilen tanıtım yöntemleri sayesinde hızla viral hale gelebilir. Instagram genellikle rastgele kullanıcılara seçilen Reels’i önerir. Bunların hepsi, her videonun aldığı toplam etkileşime bakan katı bir algoritma altında seçilir.

Çok sayıda reel görüntüleme ve beğeni aldığınızda Instagram, onu diğer Reels videolarından daha popüler olarak değerlendirecek ve daha fazla kullanıcıya önerecektir. Bu katlanarak büyüyebilir ve sonunda profilinizi bilinmeyen boyutlara getirebilir. Subboost’dan Instagram reel görüntülemeleri satın aldığınızda yalnızca gerçek kullanıcılardan görüntülemeler alırsınız.

Bu da bu kullanıcıların potansiyel olarak içeriğinizi beğenebileceği ve yorum yapabileceği anlamına gelir. Bu tam olarak Instagram tarafından rastgele kullanıcılara tanıtılmak için ihtiyacınız olan ve bizim müşterilerimize sunmaktan gurur duyduğumuz bir hizmettir.

📊 Instagram Video Görüntülenme Sayısı Arttırma

Çoğu organik büyüme yöntemi oldukça karmaşıktır ve oldukça fazla zaman gerektirir. Son zamanlarda rekabet çok arttı. Deneyimlerimize göre, reeller her geçen gün daha popüler hale geliyor. Instagram bunları ilk kez tanıttığında pek fazla kullanıcı reel videolara dikkat etmedi.

Ancak diğer hesaplar da büyüme fırsatlarını ve takipçilerin yüksek kaliteli reellere olan isteklerini fark ettiğinde, çoğu kişi fikrini değiştirdi. Bu sadece rekabetin daha da zorlaştığı anlamına geliyor. Yine de Instagram’ın çok fazla kullanıcısı olduğu için izleyici kitlesi çok büyük.

İçerik birinci sınıf olduğu sürece kelimenin tam anlamıyla her konu için bir hedef kitle bulacaksınız. Bu nedenle benzersiz reeller üretmek için yaratıcılığınıza kesinlikle ihtiyaç vardır.

📦 Neden instagram reels izlenme almalıyım?

Eğer siz de tüm bu rakipleri hızlı bir şekilde geçmek istiyorsanız Instagram reel görüntülemelerinizi bizden satın alabilirsiniz. Videolarınız ağda anında tanınacak ve başarıya yükselişinizi hızlandıracaksınız.

Bizim yardımımızla instagram reel görüntülemeleri satın aldığınızda hedef kitlenizi çoğaltacak ve hedeflerinize beklediğinizden çok daha hızlı ulaşacaksınız. Bizden Instagram reels görünümleri satın alabilir ve ek Instagram reels beğenileri de satın alabilirsiniz.

Nasıl
SubsBoost Çalışır

1

1. Adım. Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Tercih ettiğiniz görüntüleme, beğeni, takipçi veya diğer etkileşim sayısını seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.

2

Adım 2. Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
İçeriği almak istediğiniz URL'yi veya kullanıcı adını girin, böylece satın aldığınız etkinliği nereye göndereceğimizi bilelim.

3

Adım 3. Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın.
Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın!
Ödeme yönteminizi seçin, ödeme yapın ve ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin. Siparişinizi paketin teslim süresi içinde alacaksınız.

Subsboost Kullanıcı Yorumları 🚀

takım elbiseli adam

Oğuzhan Aydın

İşletmeci

Markamızı duyurmak ve hedef kitlemize daha kolay ulaşabilmek için Instagram video izlenmeleri satın almak çok isabetli. İşini büyütmek isteyen herkese öneriyoruz.

sarı tişörtlü kız

Esin Toprak

Güzellik Uzmanı

Instagram video izlenme sayısını yükseltme hizmeti sayesinde keşfete düştüm. Satın aldığım izlenmeler saatler içinde hesabıma yüklendi. Güvenilir bir marka.

SSS - Sıkça sorulan sorular 💡

Sizden hiçbir zaman herhangi bir sosyal medya hesabının kullanıcı adını veya şifresini bize vermenizi istemeyeceğiz. Hizmetlerin tümü bağımsız olarak çalışır ve bir hesaba tam erişim gerektirmez.

Tüm süreçler, sunulan hizmet paketlerinin mümkün olduğu kadar doğal görünmesini sağlayacak şekilde kurgulanmaktadır. Bu nedenle izleyiciler, aboneler veya arkadaşlar bir müşterinin hizmetimizi kullandığını belirleyemez.

Her hizmetin teslimatına ilişkin bilgiler farklılık gösterecek ve her paketin açıklamasında belirtilecektir.

Hizmetler ve faaliyet sayısı bir anda değil, kademeli olarak verilmektedir. Bu, sosyal medya etkinliklerindeki artışın doğal görünmesi için yapılır.

Siparişler genellikle sipariş verildikten sonra 2-5 dakika içinde başlatılır ve otomatik olarak gerçekleştirilir. Genellikle müşteriler, sipariş verildikten sonraki ilk saat içinde siparişlerini almaya başlar.

Hizmetlerin teslim süresi her pakete göre değişir. Her paketin teslimat süresini bu paketin açıklamasında bulabilirsiniz. Hizmetin belirli bir zaman dilimi içinde teslim edilmemesi durumunda müşteri bizimle iletişime geçmelidir; ortaya çıkan tüm sorunları çözeceğiz.

Sistem tüm hesaplar için tamamen güvenlidir. Her sosyal medya platformuna özel bir algoritma geliştirilmiştir. Seçilen hesaplarda sağlanabilecek optimum işlem sayısını belirler. Bu sistem sayesinde platform tamamen güvenli ve güvenilirdir.

İçerik oluşturucuların Instagram’da paylaşabileceği dört farklı video türü vardır. Hepsinin video uzunluğu gereksinimleri farklıdır:

 • Instagram akış içi video uzunluğu: 3 saniyeden 60 dakikaya kadar.
 • Instagram Reels video uzunluğu: 15 saniyeden 90 saniyeye.
 • Instagram Story video uzunluğu: 1 saniyeden 60 saniyeye kadar.
 • Instagram Canlı video uzunluğu: 1 saniyeden 4 saate kadar.

Kısa, öz, akılda kalıcı, eğlenceli ve hedeflediğiniz kitleye hitap edecek türden videolar seçmek, işimizi büyütmeye gerekli olan etkileşimi elde etmek için daha isabetli ve doğru olacaktır.

Çoğu zaman insanlar bize şunu soruyor: “Neden 100.000 abone veya 1.000.000 video görüntülemesi satmıyorsunuz?” Bunun sebebi, sosyal ağların bu tür doğal görünmeyen büyük etkinlikleri hızlı bir şekilde tespit etmesidir. Bu nedenle yalnızca en fazla değeri elde edebileceğiniz Instagram reels i̇zlenme paketleri satıyoruz.

Müşterinin satın almak Instagram reels i̇zlenme paketi web sitesinde sunulmuyorsa müşteri, hizmet türünü ve istenen sosyal aktivite miktarını belirten özel paketi oluşturma olasılığını değerlendirmek üzere Müşteri Destek departmanımızla iletişime geçebilir.

Bu bilgi, müşterinin ihtiyaç duyduğu miktarda hizmet sunma olasılığını kontrol etmek ve maliyetini hesaplamak için gereklidir. Hizmet sağlanabiliyorsa ve tahmini fiyat müşteriye uygunsa paket oluşturulacak ve müşteriye e-posta yoluyla satın alma bağlantısı sağlanacaktır.

Bazı hizmetlerin teslimatında gecikmeler yaşanabilir.

Sebepler şunlar olabilir:

 1. Bireysel sosyal ağlar adına devam eden teknik değişiklikler nedeniyle.
 2. Yoğun sipariş akışından dolayı işlem süresi normalden daha uzun olabilir.

Ortalama gecikme süresi birkaç gün içinde değişebilir. Teslimat süresi dolduysa ancak sipariş tamamlanmadıysa lütfen müşteri desteğimizi bilgilendirin; biz de sorunu inceleyelim.

Siparişleri üstün kaliteli hizmetlerle karşılayabiliriz. Bu tür siparişler çoğunlukla talep üzerine gerçekleştirilir. Özel yazılı destek bileti sipariş edebilir ve istediğiniz hizmetleri belirtebilirsiniz. Kendi açımızdan, ortaklarımızın benzer türde premium hizmetler sunup sunmadığını kontrol edeceğiz ve onlara sipariş vereceğiz.

Bu tür hizmetler genellikle katalogdakilerden 2-3 kat daha pahalıdır. Daha yüksek görsel kalite ve teslimat güvenilirliği ile öne çıkarlar.

Sanatçılar, politikacılar, iş adamları ve etki sahibi kişiler bu tür hizmetleri sipariş etmek isteyebilir.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.

eki̇bi̇mi̇zle tanişin
Subsboost Ekibi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sosyal medya hesapları aracılığıyla iş sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir sitedesiniz. SubsBoost'un misyonu, gelişmiş hizmetler sunmak ve müşterinin en üst düzey sonuçlarını görmektir. Hassas veriler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sipariş verme süreci, bilgilerinizin üçüncü taraflara aktarılmasını gerektirmez. Mevcut fiyatlarla profil güvenilirliğine en iyi yaklaşımı hissedin. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları şeyi vermeye hazırız.