S&C

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu

Genel Sorular

Ne tür ürünler/paketler/hizmetler satıyoruz?

Ürünümüz, kataloğumuzdan sipariş edilen, sosyal medya göstergelerini geliştirmeye yönelik dijital bir hizmettir.

Hizmetleriniz hangi ülkelere (pazarlara) odaklı?

Hizmet küresel pazara yöneliktir. Müşterilerimiz dünyanın her yerinden sadece kredi kartıyla hizmetlerimizi sipariş edebilirler. Sipariş aldığımız ülkeler arasında Türkiye, ABD, Avustralya, Kanada, Birleşik Krallık, Hindistan, İrlanda, İtalya, Almanya, İspanya, Nijerya ve daha birçok ülke bulunmaktadır.

Sipariş edilen tüm hizmetler ne kadar hızlı teslim edilir?

Her hizmetin teslimatına ilişkin bilgiler farklılık gösterecek ve her paketin açıklamasında belirtilecektir.

Sipariş edilen hizmetler ne kadar hızlı başlar?

Hizmetler, başarılı ödeme işlemi ile teslimatın başlaması arasındaki sürede başlar. Hizmetler ve faaliyet sayısı bir anda değil, kademeli olarak verilmektedir. Bu, sosyal medya etkinliklerindeki artışın doğal görünmesi için yapılır.

Siparişler genellikle sipariş verildikten sonra 2-5 dakika içinde başlatılır ve otomatik gerçekleştirilir. Genellikle müşteriler, sipariş verildikten sonraki ilk saat içinde siparişlerini almaya başlar. YouTube Görüntülemeleri olası bir istisna olabilir. Çünkü, YouTube’un görüntüleme sayacı teslimattan sonra 48 saate kadar sürebilir ve gecikmeli olarak yayınlanabilir.

Sunulan hizmetlerin kalitesi nedir?

Müşterilerimize olağanüstü kalitede bir hizmet sunulmaktadır. Her paketin açıklamasını hizmet sayfasında bulabilirsiniz. Müşterilerin şirketimizden ve şirketimizin ortaya koyduğu ürünlerden memnun kalması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Sistemimiz müşteriler için güvenli mi?

Sistem tüm hesaplar için tamamen güvenlidir. Her sosyal medya platformuna özel bir algoritma geliştirilmiştir. Seçilen hesaplarda sağlanabilecek optimum işlem sayısını belirler. Bu sistem sayesinde platform tamamen güvenli ve güvenilirdir.

Abone destek paketleri neden sipariş ediliyor?

Takipçi sayısını artırmaya yönelik hizmetler sipariş edenler:

 • Influencerlar
 • Tanınmış kişiler ve politikacılar
 • STK’lar (Sivil toplum kuruluşları)
 • Düzenli kullanıcılar

Ana hedef, yayınlarınızın ve hesaplarınızın etkileşim sayısını arttırmaktır.

Müşterilerin hesaplarına ilişkin oturum açma bilgilerini bize vermeleri gerekiyor mu?

Sizden hiçbir zaman herhangi bir sosyal medya hesabının giriş bilgilerini veya şifresini bize vermenizi istemeyeceğiz. Hizmetlerin tümü bağımsız olarak çalışır ve bir hesaba tam erişim gerektirmez.

Neden büyük paketlerimiz yok?

Çoğu zaman insanlar bize şunları soruyor: “Neden 100.000 abone satmıyorsunuz?” veya “Niye 1.000.000 video görüntülemesi satmıyorsunuz?” Sosyal ağlar, müşterilerimizin çoğu için doğal görünmeyen böyle büyük etkileşimleri hızlıca tespit ettiği için satmıyoruz. Bu nedenle, yalnızca en fazla değeri elde edebileceğiniz paketleri satıyoruz.

Başka birinin hesabı için satın alma işlemi yapabilir misiniz?

Sipariş vermek için müşterinin hesabın sahibi olması gerekmez. Hesabın/yayının herkese açık (ilgili sosyal ağın tüm kullanıcılarına açık) olması yeterlidir.

İndirimler nasıl belirleniyor?

Çoğu zaman ürünlerimizde indirim ve promosyonlar sunuyoruz. Üzeri çizili fiyat (indirimsiz eski fiyat) ve güncel fiyat, servis kataloğunda veya ürün kartında görünecektir.

Tatil arifesinde hizmetlerde indirimler mevcuttur. Genellikle hizmetlerde %10-25 oranında indirim sunuyoruz.

Toplu siparişler ve mevcut indirimler hakkında ek bilgi için lütfen müşteri destek ekibimizle iletişime geçin.

Diğer kullanıcılar sosyal aktivite paketi satın aldığınızı tespit edebilecek mi?

Tüm süreçler, sunulan hizmet paketlerinin mümkün olduğu kadar doğal görünmesini sağlayacak şekilde kurgulanır. Bu nedenle izleyiciler, aboneler veya arkadaşlar, bir müşterinin hizmetimizi kullandığını ayırt edemez.

Aynı hesap için aynı hizmeti iki kez sipariş edebilir misiniz?

Aynı hesap/yayın için hizmeti yeniden sipariş edebilirsiniz, ancak bunu yalnızca ilk siparişin teslimatı tamamlandıktan sonra yapabilirsiniz. Müşteri aynı hizmeti aynı hesap/yayın için sipariş ederse sistem bunu doğru algılamayabilir ve ikinci sipariş gerçekleşmeyebilir.

İhtiyacınız olan paket katalogda yoksa?

Müşteri, satın almak istediği hizmet paketini web sitesinde bulamazsa, istenen hizmet türünü ve sosyal etkileşim miktarını belirten özel paketi oluşturma olasılığını konuşmak için müşteri destek departmanımızla iletişime geçebilir. Bu bilgiler, müşterinin ihtiyacıyla orantılı hizmet sağlama imkanlarını kontrol etmek ve maliyeti hesaplamak için gereklidir. Hizmet sağlanabiliyorsa ve tahmini fiyat müşteriye uygunsa paket oluşturulacak ve müşteriye e-posta yoluyla satın alma bağlantısı sağlanacaktır.

Premium sınıf hizmetler sipariş edebilir misiniz?

Siparişleri üstün kaliteli hizmetlerle yerine getirebiliriz. Bu tür siparişler çoğunlukla talep üzerine gerçekleştirilir. Kişiye özel, yazılı destek sipariş edebilir ve istediğiniz hizmetleri belirtebilirsiniz. Biz kendi açımızdan, ortaklarımızın benzer türde premium hizmetler sunup sunmadığını kontrol edeceğiz ve onlara sipariş vereceğiz.

Bu tür hizmetler genellikle katalogdakilerden 2-3 kat daha pahalıdır. Daha yüksek görsel kalite ve teslimat güvenilirliği ile öne çıkarlar.

Yıldızlar, politikacılar, iş adamları ve influencerlar bu tür hizmetleri sipariş etmek isteyebilir.

Birden fazla siteden hizmet siparişi vermek

Müşterilerimiz sıklıkla başka şirketlerden ve bizden hizmet sipariş ediyor. Farklı sitelerin ürünleri aynı hesaplara/yayınlara teslim edilmeye başladığında, sosyal ağlar doğal olmayan bir büyüme tespit edip alınan siparişleri “kesmeye” başlayabileceğinden, bunu yapmanızı önermiyoruz.

Sistemlerimiz, ürünlerin doğal bir şekilde teslim edilmesini sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Bir ürün yalnızca bizden sipariş edilirse, ürünün ne kadar doğal bir şekilde teslim edildiğini ve sosyal ağın gözünde ne kadar organik göründüğünü kontrol ediyoruz.

\Benzer/aynı ürünlerin teslimatının farklı firmalar tarafından yapılması durumunda, ürün 30 günlük yedek garantisinden düşer.

Hizmet siparişi verildikten sonra gönderinin silinmesi

Bir hizmet siparişi verirken, bu hizmetin sipariş edildiği gönderinin kaldırılmasını önermiyoruz. Yayının silinmesi veya yeniden eklenmesi durumunda, yedek veya iade hakkı olmaksızın sipariş durdurulacaktır.

Hizmet sipariş edildikten sonra hesabın gizlenmesi

Verilen hizmet kesileceği için sipariş verirken hesabınızı gizli hesaba dönüştürmenizi önermiyoruz. Müşteri, hizmet verilirken hesabı kapatırsa, hesabı açmasını ve siparişi yeniden başlatmak için müşteri desteğiyle iletişime geçmesini öneririz.

Özel (gizli) bir hesap için hizmet sipariş edebilir misiniz?

Özel (gizli) hesap, çoğu sosyal ağ ayarlarında bir seçenektir. Amacı, hesapta yayınlanan bilgilerin yalnızca kullanıcının onayladığı kişiler (arkadaşlar/aboneler) tarafından görülebilmesini sağlamaktır.

Bu nedenle, hesap ayarlarındaki bu seçeneği, hesaba daha önce abone olmayan kişilerin içeriklerini görmesine izin verecek şekilde, herkese açık olarak ayarlamanız gerekir. Siparişleri ancak bu şekilde yerine getirebiliriz.

Bir hizmeti başka bir hizmetle değiştirebilir misiniz?

Sipariş yerine getirilmeye başlandı ise, hizmetin teslimini durdurmanın ve onu diğer hizmetlere yeniden dağıtmanın, başka bir yolu yoktur.

Eski bir hesap/yayın için hizmet siparişi verebilir miyim?

Müşteriler herhangi bir eski hesap/yayın için sosyal etkileşim sipariş edebilir.

Bunun tek istisnası, otomatik beğeniler ve otomatik görüntüleme paketleridir. Çünkü, bunlar yalnızca abonelik satın alındıktan sonra eklenen yeni yayınlar için çalışır.

Instagram Teklifleri Hakkında Sorular

Bir abone paketini farklı hesaplar arasında dağıtmak mümkün mü?

Şu anda aboneleri farklı hesaplar arasında bölmek teknik olarak mümkün değildir. Her hesap için ayrı sipariş verilmesi gerekmektedir.

18 yaş üstü hesaplarda sınırlamalar

Bir hesap, 18 yaş ve üzeri yetişkin bir kitle için tasarlanmışsa ve hesap ayarlarında ilgili seçenek seçilmişse, bu hesaba abone/beğeni/görüntüleme gönderemeyiz. Bu seçeneği devre dışı bırakıp öyle sipariş vermenizi ve tamamlandıktan sonra seçeneği tekrar etkinleştirmenizi öneririz.

Farklı hesaplar/yayınlar arasında bir beğeni paketi dağıtmak mümkün mü?

Sistemimiz, farklı hesaplar/yayınlar arasında bir beğeni paketi dağıtmanıza olanak tanır. Her pakette en fazla 10 fotoğraf dağıtılabilir. Sipariş edilebilecek minimum beğeni sayısı fotoğraf başına 10 adettir, dolayısıyla küçük paketler için (örneğin 10 beğeni) yalnızca 1 hesap/yayın seçebileceksiniz.

Instagram'da otomatik beğeniler hakkında bilmeniz gerekenler
 1. Sistem, sipariş verildikten bir saat sonra yeni fotoğraflara beğeni eklemeye başlar.
 2. Sistemimiz başlangıç öğesini hesaptaki son yayına sabitler ve ondan itibaren sayar. Yani otomatik beğeniler, başlangıç öğesinden sonra eklenen bir sonraki gönderiye iletilmeye başlar.
 3. Sistemimiz hesabı sürekli analiz eder (20-30 dakikada bir), en güncel yayını bulur ve otomatik olarak beğeni gönderir.
 4. Beğeniler yalnızca yeni gönderilere gelir, eski gönderilere uygulanmaz.
 5. Seçenek çalıştığı sürece müşterinin hesabı herkese açık olmalıdır (gizli hesap olmamalıdır).
 6. Sistemimiz günde en fazla 5 gönderiye kadar beğeni gönderebilmektedir.
Otomatik beğeni aboneliğini iptal etme

Tüm otomatik beğeni ve otomatik görüntüleme paketleri düzenli olarak bağlanır; yani, her ay otomatik yenileme ücretinin tahsil edildiği anlamına gelir.

Müşteri aboneliğini iptal etmek isterse, müşteri destek e-posta adresimize, aboneliğinden çıkmak istediği zamanı ve hesabı belirten herhangi bir formatta bir talep mektubu yazmalıdır.

Takipçilerin ülkelere göre dağılımı nasıl?

Tüm paketler yaklaşık olarak aşağıdaki dağılıma sahiptir: Kullanıcıların %40’ı Avrupalı ve Amerikalı, %40’ı Arap ve Asyalı, %20’si ise diğer şirketlerin kurumsal hesaplarıdır.

Hizmetinizi test etmek mümkün mü?

Özellikle hizmetlerimizin kendilerine uygun olup olmadığından şüphe duyanlar için kaliteyi değerlendirebilmeleri amacıyla satın alabileceği küçük ve ucuz paketler oluşturduk.

Bazı aboneler hesabınızın aboneliğinden çıkarsa ne olur?

Bazı takipçiler bir hesabın aboneliğinden çıkabilir; bu genellikle yaklaşık %5 ila %20 arasındadır. Ne yazık ki kullanıcıları %100 tutmayı garanti edemiyoruz. Bu nedenle tüm paketler için 30 günlük garanti veriyoruz. Kullanıcıların bu süre içerisinde hesaptan çıkmaları durumunda bu tutarı telafi edip size yenilerini göndereceğiz.

Instagram beğenileri düşebilir mi?

Son zamanlarda Instagram, bazı beğenileri “kesip” gizleyebilen bir sistemi tanıttı. Bu nedenle, benzer bir sorunla karşılaşırsanız, destek uzmanlarının kaybedilen beğenileri geri ödeyeceği, yeniden doldurma/yedekleme hizmetini kullanmanızı öneririz.

Teslim edilen aboneler profilimle etkileşime girecek mi?

Genellikle sipariş verilen aboneler aktif değildir ve yayınları beğenmez, yorum yapmaz veya videoları izlemez.

Müşteri, benzer eylemleri gösterecek takipçiler edinmek istiyorsa “Gerçek Instagram Takipçileri” hizmetini sipariş etmesi gerekir.

Teslimat

Hizmetin teslim edilme zamanı

Hizmetlerin teslim süresi her pakete göre değişir. Her paketin teslimat süresini bu paketin açıklamasında bulabilirsiniz. Hizmetin belirlenen zaman dilimi içinde teslim edilmemesi durumunda, müşteri bizimle iletişime geçmelidir; ortaya çıkan tüm sorunları çözeceğiz.

Hizmet teslimatında gecikmeler

Bazı hizmetlerin teslimatında gecikmeler yaşanabilir.
Sebepler şunlar olabilir:

 1. Sosyal ağlarda devam eden, kendilerine özgü teknik değişiklikler nedeniyle.
 2. Yoğun sipariş akışından dolayı işlem süresi normalden daha uzun olabilir.

Ortalama gecikme süresi birkaç gün içinde değişebilir. Teslimat süresi dolduysa ancak sipariş tamamlanmadıysa lütfen müşteri desteğimizi bilgilendirin; biz de sorunu inceleyelim.

Ürünler koşullarda belirtilen zamandan daha hızlı teslim edilebilir mi?

Şu anda hızlandırılmış hizmet sunumu sunmuyoruz.

Bazen sunucu yüklerinin düşük olması nedeniyle, hizmetler paket açıklamasında belirtilenden daha hızlı sunulabilir.

Ödemeler

Sipariş verme süreci nasıl görünüyor?

Bir hizmet sipariş etmek için şunları yapmanız gerekenler:

 1. İstediğiniz paketi seçin, “Hemen Satın Al” veya “Satın Al” düğmesine tıklayın.
 2. Paketin sipariş edildiği hesaba veya yayına bir bağlantı ekleyin.
 3. E-postanızı girin.
 4. Kart bilgilerinizi girin ve 3DS (3D Secure: 3 boyutlu bir güvenlik protokolü) kodunu kullanarak ödemeyi onaylayın (yalnızca Visa, Mastercard veya Maestro ile ödeme yaparken).
 5. Sipariş ayrıntılarınızı içeren ödeme onayı e-postasını alın.
Aşağıdaki ödeme şekillerine sahibiz:
 • Visa, Mastercard ve Maestro kart.
 • Apple Pay ve Google Pay.

Örneğin, Apple Pay ile ödeme yapmak ve Visa ile ödeme yapmakla aynı şey değildir çünkü ödemelerin aktarım hızları tamamen farklıdır. Bu yüzden, bazı müşteriler için ödemenin Visa/Mastercard ile değil, Apple Pay/Google Pay ile yapılması kabul önemlidir.

PayPal ile ödeme yapabilir misiniz?

Bu ödeme şekli şu anda desteklenmemektedir. Daha önce (2020’ye kadar), bu ödeme şekli sitede mevcuttu, bu nedenle eski müşteri incelemelerinde bir kişinin PayPal ile ödeme yaptığı belirtiliyor.

Gelecekte de bu ödeme işe yaramayacaktır. Ancak, müşteriler PayPal’ı kullanmaktan daha güvenli yollardan olan Visa/Mastercard veya Apple Pay/Google Pay’i kullanarak ödeme yapabilir.

Ödemenin gerçekleşmemesine neden olabilecek şeyler
 1. Dolandırıcılığa karşı engelleme;
 2. 3DS (3D Secure: 3 boyutlu bir güvenlik protokolü) ile ilgili hatalar;
 3. Yetersiz bakiye;
 4. Geçersiz kart verileri;
 5. İnternet ödeme limitleri;
 6. Uluslararası ödeme engelleri;
 7. Günlük ödeme sayısı sınırı.
Ödemenin para birimi

Ödeme yapıldıktan sonra, bazı müşteriler beyanlarında Ukrayna grivnası ₴, euro €, ruble ₽ veya sterlin £ gibi bilinmeyen bir para biriminde para çektiklerini görebilirler. Bunun nedeni firmamızın hem Amerikan hem de Avrupa bankalarında hizmet vermesi olabilir. Bu nedenle, bu işlemi hangi bankanın kabul ettiğine bağlı olarak müşteriye, bu ödemeyi yapan ülkedeki bankanın para birimi cinsinden tutar gösterilebilir.

Dolar genellikle Grivna ile karıştırılır çünkü benzer simgelere sahiptirler: ₴ ve $. Burada müşteriye, bunun işlemi gerçekleştiren bankanın para birimine yapılan bir dönüşüm olduğu konusunda güvence vermeye ve açıklamaya değer. Dolar cinsinden borçlandırılan gerçek tutar, web sitesinde belirtilen tutara karşılık gelir.

Kredi ve banka kartları

Hizmetimiz hem kredi hem de banka kartlarını kabul etmektedir. Bu nedenle müşteri en uygun kartla ödeme yapabilir.

Sitedeki tutarlar ile ekstredeki ödeme arasındaki farklar

Müşteriler, hizmetin maliyetinin 3,99 ABD Doları olduğu ancak bankanın 4,09 ABD Doları tutarında ücret aldığı bir senaryoyla karşılaşabilirler. Bu, bankanın uluslararası veya yerel işlemler için kendi adına ek bir komisyon kesmesi durumunda gerçekleşir.

Banka, müşterilerine kart verirken kart ödemelerine ilişkin ek ücretler konusunda bilgi verdiği için bu gibi durumlardan sorumlu değiliz. Müşteri bu tür anlaşmazlıkların hepsini, ödeme kartını veren banka ile görüşebilir.

Ödeme için fatura alabilir misiniz?

Müşteri, katalogda sunulmayan bir hizmetin verilmesi olasılığını görüşmek için müşteri destek departmanımızla iletişime geçtiyse ve paketin tahmini maliyetiyle beraber olumlu bir yanıt aldıysa, müşteriye ödeme için fatura gönderilecektir.

Fatura, ödeme sisteminde oluşturulan ve müşterinin belirttiği e-posta adresine bir bağlantı gönderilen bir sayfadır. Bundan sonra müşteri ödeyebilir ve sipariş edilen hizmeti alabilir.

Bu seçenek otomatik beğeniler ve otomatik görüntülemeler için geçerli değildir. Diğer tüm hizmetler fatura kullanılarak sipariş edilebilir.

Ödenmemiş sipariş hatırlatıcıları

Müşteri, ödeme sürecini başlatmış ancak tamamlamamışsa, ödeme sistemi, tamamlanmamış bir satın alma işlemine ilişkin bildirimleri tamamlama teklifiyle birlikte gönderebilir.

Müşteri bunu tamamlayabilir veya ürüne artık ihtiyaç duyulmaması durumunda mektubu görmezden gelebilir.

Garanti

Yeniden Doldurma/yedekleme ve geri ödeme arasındaki fark nedir?

Geri ödeme, paranızın tamamını geri alma fırsatıdır. İki durumda tam para iadesi sunabiliriz:

 1. Ürünlerin teslimatı, hizmet siparişini verdikten 10 gün sonra başlamamışsa,
 2. Teslim edilen ürünün açıklamayla eşleşmediği durumlarda.

Yeniden doldurma/yedekleme, ilgili sipariş için bir geri ödeme seçeneğidir. Örneğin, bir müşteri sipariş verdiyse, kendisine 1000 abone teslim edildiyse ve bir hafta boyunca 100 kişinin “bağlantısı kesildi ise”, eksik abone miktarını telafi edip yenilerini ekleyeceğiz anlamına gelir.

Otomatik yeniden doldurma/yedekleme seçeneğimiz olmadığı için, destek e-postamıza gönderilen müşteri taleplerini kabul ediyoruz.

Yeniden doldurma/yedekleme veya geri ödeme almak ne kadar sürer?

30 gün boyunca yeniden doldurma/yedekleme veya geri ödeme hizmetleri alacaksınız.

Geri ödeme durumunda:

Para yalnızca iki durumda iade edilir:

 1. Müşterinin ürünü teslim almadığı durumlarda: Sipariş edilen miktardaki sosyal etkileşim alınmadıysa (veya siparişten 10 gün sonra teslimat başlamadıysa), müşteri, destek ekibinden para iadesi talep etme ve bunu alma hakkına sahiptir. 
 2. Ürün açıklandığı gibi değilse.
Yeniden Doldurma/yedekleme seçeneği durumunda:

Ürünlerin teslimatının tamamlanmasının ardından, sipariş edilen bazı faaliyetlerin ortadan kaybolması durumunda, müşterinin siparişin “Yeniden Doldurulmasını/yedeklenmesini” talep etmek için 30 günü vardır. Ayrıca, bazı etkinliklerin ortadan kaybolduğuna dair ilgili kanıtları (ekran görüntüleri vb.) sunması müşteriye tavsiye edilir.

Örneğin, bir müşteri 100 abone sipariş ettiyse ve 25 gün sonra 25 hesap aboneliklerini iptal eder de 75 abone kalırsa, müşteri, destek ekibiyle iletişime geçerek kaybedilen aboneler için tazminat talep edebilir.

Yeniden doldurma/yedekleme önümüzdeki 24-48 saat içinde başlatılacaktır ve yeniden doldurmanın/yedeklemenin yukarıda belirtilen süre içinde başlamaması durumunda müşterinin, Müşteri Desteği ile yeniden iletişime geçmesi tavsiye edilir.

Kart iadeleri ne kadar hızlı gerçekleştirilir?

Paranın karta iade edilmesi müşterinin bankasına bağlı olarak genellikle 1 ila 14 gün sürer.

Müşteri, iadeyi onayladıktan 14 gün sonra geri ödemeyi almadıysa, müşterinin bizimle tekrar iletişime geçmesi gerekir ve biz de bankanın iadeyi gönderirken bir sorun yaşayıp yaşamadığını tekrar kontrol ederiz.

Ücretsiz Deneme Soruları

Ücretsiz Deneme Takipçileri / Aboneleri

Ücretsiz abone denemeleri şu anda kullanım dışı. Müşteri, eğer hizmeti test etmek isterse, hizmetlerin kalitesini görmek için en ucuz seçeneği sipariş edebilir.

Neden Bazı Ücretsiz Deneme Hizmetleri Kullanılamıyor Olabilir?

Ücretsiz demo almak isteyenlerin sayısı oldukça fazla ve bunu her zaman sağlayamıyoruz. Bu nedenle bazen belirli hizmetler için ücretsiz demoları devre dışı bırakırız ve bunun yerine, müşteriye, test amacıyla düşük bir fiyata hizmetin küçük bir kısmını sunarız.

Müşteri Destek Departmanı

Bir siparişi kontrol etmek için hangi bilgilere ihtiyaç vardır?

Müşteri destek ekibinin bir siparişi kontrol etmesi ve en fazla bilgiyi verebilmesi için, siparişin satın alındığı e-posta adresi ile hangi siparişin verildiği, hangi paketin satın alındığı bilgileri verilmelidir. Ayrıca hizmetin hangi yayın veya hesap için sipariş edildiği bilgisini de verin.

Çalışma saatleri

Müşteri hizmetleri departmanı her gün Birleşik Krallık saatiyle sabah 9’dan akşam 6’ya kadar açıktır.

Bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Destek e-postasına bir istek yazarak destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri sorularına ne kadar hızlı yanıt veriyoruz?

Ortalama talep işleme süresi mesai saatleri içerisinde 10 dakika ila 6 saat arasındadır. Saat 18.00’den sonra yazılan tüm talepler ertesi gün işleme alınacaktır.

Her müşteri, bir istek gönderdikten sonra, istek numarasını içeren otomatik bir yanıt alır. Bu otomatik yanıt, sorunuzu aldığımızı ve üzerinde çalıştığımızı gösterir.