YouTube Abone Satın Al

SubsBoost, YouTube hesabında ucuz ve HQ abone satın alabileceğiniz №1 Sosyal Medya Pazarlama pazarıdır. YouTube abone bugün denemek için acele edin!

A göre sırala

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Pahalıdan Ucuza

En Popüler

TRY

$

USD

EUR

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu
Diğer Paketlerimize Göz Atın ✨

Burada YouTube hesabınızın tanıtımı için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Saat simgesi

1+

Yılların deneyimi

Müşteri yorumları simgesi

100000+

Tamamlanmış başvurular

Sadık müşteriler simgesi

12500+

Memnun müşteriler

Tamamlanan siparişler simgesi

500000+

Abone gönderildi

YouTube günüzümün en popüler sosyal medya araçlarından biri. 2023 yılı itibari ile 2.7 milyar aktif kullanıcıya sahip dev bir platform. Çevrimiçi video izlememize izin veren YouTube şu anda özellikle çocuklar ve gençler arasında çok popüler olsa da yetişkinler de en az gençler kadar YouTube videoları izliyor.

İzlenen içerik yaşa ve bölgelere göre değişse de YouTube dünyanın her yerinde popülerliği yakalamış durumda. Bu durumda herkesin gözü bu dünyaca ünü yakalamış platforma çevrilmiş durumda.

7’den 70’e herkes kendi yeteneğini, ürününü YouTube üzerinden pazarlamaya çalışıyor. Bu başarısı kanıtlanmış bir yöntem. Ayrıca YouTube üzerinden reklam ve pazarlama yapmak dışında, izlenme oranlarına göre ayrıca bir gelir de elde edilebiliyor.

Yani ne YouTube üzerindeki her bir videonun izlenme oranına göre belirli reklam gelirleri olabiliyor. Çok fazla takipçisi olan bir YouTube kanalının geliri hiç de azımsanmayacak, tam tersi yüksek rakamlar olabiliyor.

İzlenme oranlarına ve abone sayılarına bağlı olarak pekçok ünlü YouTube kanalı sponsorluk alıp bir ürün tanıtabiliyor ve bu anlaşmalardan da yüksek ücretler alabiliyor. Ayrıca sponsorları tarafından ücretsiz ürünlerle de ödüllendiriliyorlar. Yani başarılı, popüler bir YouTube kanalı sahibi olmanın avantajları büyük.

Bu nedenle de günümüzde pekçok kişi işini bırakıp, YouTube kanalı açmaya çalışıyor. Herkes istediği başarıyı elde edemeyebiliyor. Bu noktada da yardımcı olarak YouTube abone satın alma hizmetleri devreye giriyor.

YouTube’da popüler olmanın bu denli önemli olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak, yeni bir yöntem olarak YouTube abone satın al hizmetlerinden faydalanmak bir çözüm mü veya akıllı bir yöntem mi?

Bu yazımızda YouTube kanalınızı nasıl başarılı, popüler ve iyi gelir elde eden bir hale getirebilirsiniz ve bunu yaparken YouTube abone satın alma nedir ve nasıl yapılır detaylı inceleyeceğiz. Gelin hep beraber Youtube videolarınıza nasıl izleme satın alabilirsiniz ve bunu yaparken nelere dikkat etmeniz gerekir daha yakından bakalım.

❓ YouTube bugünlerde neden bu kadar popüler?

YouTube esasen kendi halinde bir video izleme platformu idi. YouTube’un ilk popülerliğini kazanması ve dikkat çekmesi bir reklam videosu sayesinde olmuştur. Çok beğenilen, bir ayakkabı ve spor giyim markasına ait bu reklam videosu çokça paylaşılmış ve YouTube ilk kez farkedilme şansı yakalamıştır.

İlk farkedilmesinin ardından her geçen yıl popülerliğini artırarak günümüzdeki internet devleri arasında yerini almıştır. Şu anda YouTube Premium ve YouTube Music 80 milyon aboneye sahip. Bu da başka YouTube’un popülerliğinin bir başka göstergesi. Dünya nüfusunun yüzde 25’i her ay YouTube kullanıyor.

Bu inanılmaz bir rakam. Dünyanın her yerinde, bölge, kıta, kültür farketmeksizin, herkes YouTube kullanıcısı. Bunun da nedeni YouTube’da her kesime hitap eden, her dilde içerik olması. Yani herkes potansiyel bir YouTuber aslında. YouTube kanalı olmayan geriye kalanlar da potansiyel izleyici.

Artık ne yapmak istiyorsak önce YouTube’dan nasıl yapılır videoları izliyoruz. Veya herhangi bir konuda ilgiliyiz ama tecrübeli birinden o işin püf noktalarını dinlemek istiyoruz, yine YouTube her daim yanımızda.

Hatta internet kullanıcılarının yarısından fazlasının YouTube’a erişimi bulunuyor. Bu rakamlar bölgeler farketmeksizin, YouTube’un dünyanın her yerinde ne denli popüler olduğunu kanıtlar nitelikte. YouTube kadar dünyada bu denli ünlü ve her kesime hitap eden bir video platformu bulunmuyor. Artık sadece nasıl yapılır, deneyim videoları değil, YouTube shorts Tiktok, Instagram Reels gibi sadece kısa, komik videolarla da izleyenleri telefonlarına veya ekranlarına kilitleyebiliyor.

Neden YouTube?

YouTube dışında başka video izleme platformları da var. Peki ama neden YouTube? Bu sorunun cevabını net bir şekilde vermek zor. Çünkü YouTube, tam olarak var olan bir ihtiyaca yönelik çözüm olmuş bir platform. Yani dünyanın tam olarak YouTube gibi çalışan, istediği bilgiye, pratik olarak anlatıma saniyeler içinde ulaşıp, bilmediği her yeni bilgiye erişebildiği bir yer.

Yani eğer YouTube değil de yine YouTube formatında başka bir platform ortaya çıksaydı, o da popüler olabilirdi. Örneğin, televizyonlar ilk piyasaya sürüldüğünde de anında popülerlik kazanmıştı. Herkes televizyonların önünde adeta kilitlenmişti. Neden televizyonlar tüm dünyada bir anda popüler olduysa, YouTube da internet çağımızda tam olarak bir ihtiyacımızı kapatmış oldu. İşte bu nedenle YouTube dünyanın en çok kullanılan platformlarından biri.

Ayrıca, YouTube zamanla popülerlik kazanmış ve artık oturmuş bir video platformu. İnternette video denince akla ilk gelen platform YouTube. Bu belki de kolay erişilebilir olduğundan böyle veya Google destekli olduğu için. Google’da bir şey arattığınızda, arattığınız öğenin videoları YouTube videoları şeklinde karşınıza çıkar. Yani çok zor bir ihtimal ama daha önceden YouTube’dan haberi olmayan bir kişi bile, basit bir Google araması ile YouTube dünyasını kolaylıkla keşfedebilir.

🙋‍♀️ YouTube aboneleri nedir?

YouTube aboneleri demek, YouTube üzerindeki bir kanala üye olmuş kullanıcılardır. Yani siz içeriklerini beğendiğiniz bir kanala abone olmayı seçerseniz, o kanal sahibi yeni bir içerik paylaştığında otomatik olarak haberdar olursunuz. Sizin özellikle yeni videoları arayıp bulmanıza gerek kalmaz. İlgi alanınıza yönelik YouTube kanallarına abone olduğunuzda, zaten sizin ilginizi çekecek, sizle alakalı yeni videolara da otomatik ve kolayca erişebilirsiniz.

Kullanıcılar için faydası doğru ve alakalı içeriğe çabasız erişim olan bu abonelik sistemi, YouTube kanal sahipleri için çok önem arzeder.

YouTube abonelerine sahip olmak her zaman çok kolay olmaz. Bir YouTube kanalınız varsa, aboneleriniz olduğunda, yeni içeriklerinizi onların göreceğini garanti edebilirsiniz. Diyelim 10 aboneniz var. Yeni paylaştığınız içerik 10 abonenize kesin öneri olarak gidecek. Sizin daha fazla kişiye erişebilmeniz için, abonelerinizin içeriğinizi paylaşması veya etkileşimde bulunması gerekecek.

Muhteşem bir içerik de hazırlamış olsanız, abone sayınız düşükse, ne videonuz büyük kitlelere erişebilir ne de sizin yeni aboneler kazanma şansınız fazla olur. Bu nedenle YouTube aboneleri kanalınızı takip olan kişilerden oluşur ve YouTube kariyeriniz için çok önemli bir yer teşkil eder. Gelin YouTube abone sayısının önemine aşağıda biraz daha değinelim

YouTube abone sayısı neden önemli?

Yukarıda biraz bahsettiğimiz üzere, YouTube’da paylaştığınız bir videonun izlenme potansiyeli olması, kaç aboneniz olduğu ile birebir ilişkilidir. Başlarda abone sayınız düşük olabilir. Bu doğal bir durumdur. Ama siz yeni kaliteli içerikler ürettikçe, aboneleriniz sizin içeriklerinizi beğenirse, doğal bir şekilde abone sayınız zamanla yavaş yavaş artabilir, yeni aboneler kazanabilirsiniz. Kanalınızda aboneleriniz yoksa YouTube’da başarıyı yakalamak pek de mümkün değildir.

YouTube abone sayısı birçok nedenden dolayı çok önemli. En önemli sebeplerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Daha çok abone, daha çok YouTube görünürlüğü

YouTube algoritması YouTube kanalınızda ne kadar çok aboneniz ve dolayısıyla izlenme ve beğenileriniz varsa, o kadar sizi ön plana çıkarıyor. Bu da daha fazla abone ve izlenme olarak size geri dönüyor. Yani YouTube kanalınız için bir eşiği aştığınızda, YouTube de sizi desteklemiş oluyor ve hayal bile edemeyeceğiniz kadar organik izlenme ve abone kazanma şansı doğuyor.

Bu abone sayılarına doğal yollardan ulaşamadıysanız, YouTube gerçek abone satın al hizmetlerini kullanabilir ve YouTube algoritmasının rüzgarını arkanıza alarak başarılara doğru yelken açabilirsiniz. Bu nedenle YouTube abone sayınız en kritik noktalardan biridir.

 • Çok abone sayısı, daha çok yeni organik abone

YouTube kanallarına abone olunurken dikkat edilen en önemli hususlardan biri de o kanalın kaç aboneye sahip olduğudur. İnternet ortamında pekçok yerde ortaya çıkan ve psikolojik bir durumdur aslında. İnsanlar diğer insanların tercih ettiği şeyleri seçmeye meyillidir. Yani kanalınız henüz yeni ve çok aboneniz yoksa, abone kazanabilmeniz çok uzun sürebilir. Hatta hiçbir zaman hayalini kurduğunuz popülerliğe erişemeyebilirsiniz.

İçerikleriniz çok kaliteli bile olsa, eğer izleyen, paylaşan, etkileşimde bulunarak organik geri dönüşünü sağlayacak bir kitleniz yoksa, maalesef başarılı olamayabilirsiniz. Bu nedenle YouTube organik abone satın al hizmetlerini özellikle ilk başlarda veya sonrasında gerekli gördüğünüz noktalarda kullanırsanız, belki yıllarca beklemenizi gerektirecek belki de hiç sahip olamayacağınız abone sayılarına ve izlenmeye sahip olabilirsiniz.

 • Abone sayısına bağlı YouTube istatistikleri

Abone sayınızı ister YouTube aktif abone satın al hizmetlerinden faydalanarak, isterseniz doğal bir şekilde bekleyerek artırın, sonunda abone sayınız ne kadar çok ise, diğer YouTube istatistikleriniz de ona paralel artar. Bahsettiğimiz istatistikler arasında video etkileşimleriniz, mesela:

 1. Beğeni sayılarınız,
 2. Video izlenme oranları,
 3. Yorumlar,
 4. Sosyal medyada veya direkt paylaşma örnek gösterilebilir.

📊 Youtube aboneleri popülerliğinizi nasıl etkiler?

Yukarıda biraz değindiğimiz üzere, YouTube abonelerinin YouTube kanalınız üzerinde etkisi çok büyüktür. Hatta YouTube popülerliği ilk koşulu kaç aboneye sahip olduğunuzdur diyebiliriz. Popülerlik devamlı içeriklerinizin izlenmesi ve paylaşılması ile sağlanır.

Yani tek bir seferde popülerlik kazandım tamam artık YouTube’da popülerim gibi bir durum söz konusu olmaz. Aksine, bu süreç hem sizin içerik paylaşımlarınızla hem de yeni gelen takipçiler ve izlenmeler ile sürekli devam eder.

Fakat elbette, hali hazırdaki abonelerinizin sizin içeriklerinizi izlemesi olasılığı çok daha yüksektir. Bunun yanı sıra, yine sizin abone sayınızla paralel olarak yeni aboneler de kaç aboneniz olduğunu dikkate alarak kanalınıza abone olur. Var olan aboneleriniz içeriklerinizi beğendikçe, yorum yaptıkça, paylaştıkça da yeni abonelere sahip olma şansınız artar.

Yani YouTube kalıcı abone satın al hizmetlerini kullandığınız durumlarda hem mevcut abone sayınız artacak, hem de yeni abone olacak kullanıcılar bu sayıyı dikkate alabilir. Bu durumda ne kadar çok YouTube aboneye sahipseniz, o kadar çok popülerlik şansınız artmış olur.

Youtube abone sayısı nasıl artırılır?

YouTube abone sayınızın önemini ve popüler olma yolunda size nasıl büyük bir avantaj sağladığını yukarıda açıkladık. Peki eğer siz zaten bu durumun farkındaysanız ve abone sayınızı artırmaya çalışıyorsanız, bir sonraki soru YouTube abone sayısı nasıl artırılır olabilir.

Bu konuda yapabileceğiniz çeşitli yöntemler var. En iyi YouTube abone getirisi olan başarılı uygulamalar şunlardır:

 • Düzenli, kaliteli içerik üretimine önem vermek.
 • Sosyal medya araçlarını akıllıca kullanmak, çeşitli sosyal medya ağlarında yer almak.
 • Her yeni içeriğinizi sosyal medya kanallarında paylaşmak.
 • Etkileşimi artırmak için içeriklerinizde izleyenlerinize beğenmelerini ve yorum yapmalarını hatırlatmak.
 • Etrafınızdaki arkadaş ve ailenizden içeriklerinizi paylaşmalarını rica etmek.
 • Diğer YouTube kanalı sahipleri ile iş birliğinde bulunmak.
 • YouTube kanal abone satın al hizmetlerinden faydalanmak.

Yukarıdaki uygulamalardan çoğunu zaten yapıyor olabilirsiniz. Uzun süredir içeriklerinizi paylaşıyor, diğer sosyal medya ağlarını kullanıyor ve paylaşımı ve etkileşimi artırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz ama beklediğiniz sonuçlara henüz ulaşamadınız mı? Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey Subsboost gibi güvenilir bir sağlayıcıdan YouTube abone satın al hizmeti kullanmaktır.

YouTube maceranızın hangi aşamasında olursanız olun, YouTube düşmeyen abone satın al hizmetlerinden faydalanarak abone sayınızı yükseltebilirsiniz. Abone sayınızın yüksek olduğunu gören kullanıcılar da sizin kanalınıza abone olmak isteyeceklerdir. Bu sayede kanalınızı popüler bir YouTube kanalı haline getirebilirsiniz.

Her zaman kendi başınıza verdiğiniz çaba, sosyal medyada paylaşımlar, arkadaşlarınızdan paylaşmalarını veya beğenmelerini rica etmek yeni abone kazanmada yardımcı olmayabilir. Sizin çevreniz, açtığınız YouTube kanalınız için potansiyel abonelerinizle aynı ilgi alanlara sahip olmayabilir. Bu da işinizi çok zorlaştırır.

Bu nedenle de YouTube kanal abone satın al hizmetleri yardımınıza hazır olur ve kendi başınıza yapamayacak olduğunuz bir başarının temellerini atabilir. Bir nevi sizin elinizden tutar. Kanalınız belirli bir popülerliği yakalayana dek en büyük destekçiniz olur.

📝 Youtube aboneleri nasıl satın alınır?

Siz de YouTube kanalınız için en iyi seçeneğin Youtube abone satın al hizmetlerinden yararlanmak olduğuna karar verdiyseniz, bunu nasıl yapabilirsiniz bakalım. YouTube abone satın almanın faydaları ortada. Ne kadar çok YouTube abone o kadar çok popülerlik. Popülerlik de size hayal ettiğiniz, ulaşmak istediğiniz hedeflere erişmede kolaylık.

Ciddi gelirler, bilinirlik kazanma gibi YouTube kanalınızın faydalarından tamamen yararlanmak için YouTube aboneleri nasıl satın alabilirsiniz bu yazımızda açıklıyoruz.

YouTube abone satın almak

YouTube abone satın al hizmetlerini kullanmak en akıllı yoldan YouTube kanalınızı popüler yapabilir. Subsboost gibi piyasada bilinen, güvenilir bir hizmet sağlayıcısı ile siz de dilediğiniz veya ihtiyacınız olan sayıda YouTube abone satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Subsboost websitesini ziyaret edip, YouTube abone paketlerini incelemek.

Size en uygun pakete karar verdikten sonra, abonelerinizi satın alabilirsiniz ve yeni organik abonelerin gelmesini bekleyebilirsiniz. Satın alacak olduğunuz aboneler, gerçek ve aktif hesaplardan olacağı için, daha fazla keşfette görünebilir ve yeni organik abonelere sahip olma şansınızı katlayabilirsiniz.

Youtube aboneleri satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

YouTube abone satın almak konusunda hassas davranmalı ve piyasadaki tuzaklara düşmemeye dikkat etmelisiniz. Örneğin, YouTube abone satın almak için basit bir Google araştırması yaptınız ve karşınıza size çok cazip, YouTube abone satın al ucuz veya ücretsiz abone satın al gibi reklamlar veya ilanlar çıktı. Lütfen bu tür tuzaklardan uzak durun ve her zaman temkinli olun.

Bunun da nedeni size ucuz veya ücretsiz abone paketleri sunduğunu iddia eden sitelerin tamamının internet dolandırıcı olabileceği gerçeğidir. Yani siz YouTube kanalınıza abone satın almak isterken farkına varmadan ya kanalınızı kaybedebilirsiniz ya da finansal bilgilerin çalınıp, yüksek maddi kayıplarla karşı karşıya kalma tehlikesi içinde olursunuz.

Bu nedenle:

 • Güvenilir olmayan sağlayıcılardan uzak durun.
 • Size ücretsiz YouTube abone paketi vaat eden sitelere karşı şüphe duyun.
 • Asla YouTube kullanıcı adı ve şifrenizi hiçbir aracıyla paylaşmayın.
 • Diğer hesap bilgilerinizi veya finansal detaylarınızı paylaşmayın.
 • Cihazlarınıza bir program indirmeniz gerektiği söylenirse asla yapmayın.
 • Cihazınızda bir virüs koruma programı olduğundan emin olun.
 • YouTube abone paketi satın almadan önce sağlayıcıyı iyi araştırın.
 • Sizden YouTube kanal linkiniz dışında başka bilgi almaya çalışan sitelerden uzak durun.

YouTube abone paketi satın almaya çalışırken kazara dolandırıcıların eline düşmemek için yukarıdakilere dikkat etmelisiniz. Ama nihayetinde sizin için en güvenli yol, Subsboost gibi son derece şeffaf, güvenilir ve bilinen bir marka ile çalışmak. Subsboost yıllardır bu sektörde YouTube abone satın al paketleri sunuyor ve on binlerce kişi bu hizmetten faydalandı. Kullanıcı yorumlarında görebileceğiniz üzere, Subsboost paketleri satın alan herkes son derece memnun.

YouTube kanalınızı popüler bir kanal yapmak için önemli bir adım olan abone paketleri, size de hayal ettiğiniz geleceğe ulaşmanızı çok hızlandırıyor. Sadece güvenilir bir sağlayıcı aracılığı ile abone paketi satın aldığınızdan emin olun ve abonelerin bir süre sonra düşip düşmeyeceğini de iyi araştırın. Mesela Subsboost YouTube abone paketleri kalıcı abonelerden oluşur ve sayı ileriki zamanlarda düşmez.

Kimi sağlayıcılar size düşük ücretlerle abone satabilir ama bu abonelerin bir süre sonra bir kısmı veya tamamı düşebilir. Veya aboneler aktif kullanıcılardan oluşmaz ve potansiyel aboneleriniz, kullanıcılar ve YouTube tarafından hoş karşılanmaz.

YouTube kanalınız bu durumlara güven veren bir kanal olmaktan çıkar ve mevcut abonelerinizi bile kaybetme riski ile karşı karşıya kalırsınız. Bu nedenle YouTube abone satın alırken Subsboost gibi hizmetleri referanslı, yıllardır bu sektörde başarılı bir şekilde hizmet veren bir sağlayıcı seçebilirsiniz.

📦 Youtube Abone Paketleri

Subsboost YouTube kullanıcılarına özel çeşitli abonelik paketleri sunar. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun YouTube abone satın al hizmetini sunan paketleri Subsboost websitesinde bulabilirsiniz. Bu paketlerde en düşük abone sayısını sunan paket 50 abone iken, tek seferde en fazla 5000 aboneye kadar satın alabilirsiniz.

Her YouTube kanal sahibinin ihtiyacı o anki durum ve koşullara göre değişebilir. Bu nedenle çeşitli sayılarda abone paketleri her ihtiyaca göre çözüm olmak için çeşitlendirilmiştir.

Gelin bu paketleri ve içeriklerini daha yakından inceleyelim.

50 abone

50 abonelik YouTube abone satın alma paketi, Subsboost’un sunduğu en az abone sayısına sahip pakettir. Şu anda ücreti 323.59 TL’dir. Bu paketi satın alırken avantajları şunlardır:

 • Şifresiz işlem gerçekleştirilir.
 • Hızlı ödeme işlemi garanti edilir.
 • Aboneler 0-5 dakika içinde hesabınıza yüklenmeye başlar.
 • Aboneler karışık kullanıcılardır, hepsi aktif hesaplardır.
 • Güvenli ödeme garanti edilir.

100 abone

İkinci en düşük ücretli paket, içinde 100 YouTube abone olan 100 abone paketidir. Şu andaki fiyatı 588.59 TL’den indirimli 485.55 TL’dir. Gelin paket avantajlarına daha yakından bakalım:

 • Şifresiz işlem gerçekleştirilir.
 • Hızlı ödeme işlemi garanti edilir.
 • Aboneler 0-5 dakika içinde hesabınıza yüklenmeye başlar.
 • Aboneler karışık kullanıcılardır, hepsi aktif hesaplardır.
 • Güvenli ödeme garanti edilir.

1000 abone

1000 abone içeren YouTube abone satın alma paketi, en çok tercih edilen Subsboost paketleri arasındadır. 1000 abonelik paketin fiyatı 2590.75 TL’dir. Paketin avantajları arasında şunlar yer almaktadır:

 • 3D güvenli ödeme ile ödeme yapılır.
 • Şifresiz işlem gerçekleştirilir.
 • Aboneler yavaş yavaş doğal bir şekilde hesabınıza yüklenmeye başlar.
 • 7/24 müşteri hizmetleri desteğinden faydalanabilirsiniz.

5000 abone

En fazla abone sayısını içeren 5000 abonelik paket de yine özellikle az sayıda kullanıcısı olan veya YouTube kanalına bir süredir sahip olan ama istediği abone sayısına henüz erişememiş kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Paket fiyatı güncel olarak 10687.85 TL’dir. Paket içeriği ve avantajları şöyledir:

 • 3D güvenli ve hızlı ödeme işlemi yapabilirsiniz.
 • Şifresiz işlem gerçekleştirilir.
 • Abonelerin tamamının yüklenmesi 3-5 gün içerisinde yavaş ve doğal bir akışta gerçekleşir.
 • 7/24 müşteri hizmetleri desteğinden faydalanabilirsiniz.

🏆 Neden Subsboost hizmetini seçmelisiniz?

Subsboost şu anda piyasada YouTube abone satın alma hizmeti veren en köklü, en güvenilir şirketlerin başında geliyor. Pekçok resmi YouTube hesabına ve şu anda ünlü YouTuber tanınan kişilere kariyerlerinin başında yardımcı olmuş, abone sayılarını kar topu etkisiyle çoğaltmalarına zemin hazırlamıştır.

Subsboost abone paketlerinden faydalanarak, hem abone sayınızı artırır, hem de dolayısıyla yeni potansiyel abonelerinizin sizi keşfedebilme ihtimalini de artırabilirsiniz. Bu nedenle genelde, satın aldığınız paket sayısından çok daha fazla yeni organik aboneye sahip olabilirsiniz.

Yukarıda değindiğimiz üzere, piyasada YouTube abone satın alma hizmetini sunduğunu iddia eden çok fazla sağlayıcı vardır. Fakat bunların çoğu internet dolandırıcısıdır ve çok dikkatli olmanız gerekir. Siz YouTube kanalınızın gelişmesini isterken, kötü niyetli kişiler sizin bilgilerinizi ve paranızı çalmaya çalışabilir.

İşte bu noktada da Subsboost piyasadaki birçok sağlayıcıdan ayrışır ve güvenli bir seçenek olarak hem ön planda durur. Subsboost sizden asla şifrenizi veya YouTube kullanıcı hesap bilgilerinizi sormaz. Sadece YouTube kanalınızın linki ve adı, abonelikleri sayfasına eklemek için yeterli olacaktır.

YouTube abone paketi satın alma hizmeti almak istediğinizde Subsboost’u avantajlı kılan nedenleri aşağıda özetledik:

 • Tüm işlemler esnasında tamamen şifresiz işlem yapabilirsiniz. Subsboost sizden asla YouTube şifrenizi istemez.
 • 3D garantili, hızlı ve güvenli ödeme hizmeti sunar.
 • Para kazanmanızı sağlar, %100 organik gerçek aboneler sunar.
 • Tüm takipçilerin profil fotoğrafları vardır ve takipçileriniz incelendiğinde şüpheli bir durum olmaz.
 • Etkileşimde bulunan, aktif takipçilerdir. Bu nedenle hesabınızın önerilme şansı çok daha fazla artar.
 • Videolarınızın izlenme ve beğenilerini otomatik olarak artırır.
 • Hesabınız herhangi bir sorunla karşılaşmaz, tüm işlemler doğal işleyişinde gerçekleşir.
 • Anında beğeniler ve takipçileriniz artmaya başlar ve dikkat çekmeyecek bir şekilde doğal olarak artar.

🏁 Sonuç

YouTube kanalı sahibi olmak uzun ve zorlu bir süreç. Bu macerada çok iyi bir kariyer sahibi olmak mümkün. Hatta yüksek gelir elde etmek ve YouTuber olarak iyi bir ün kazanmak da hiç olanaksız değil. Günümüzde her yaşa her zevke hitap eden popüler YouTube kanalları var ve sahiplerinin temel işi bu kanalları yönetmek.

YouTube kanalınızı popüler bir kanal haline getirdikten sonra sadece Google Ads üzerinden para kazanmakla kalmaz, sponsorluklar da alabilir ve hayal edemeyeceğiniz paralar kazanabilir, markaların size sunacağı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Böyle bir fırsatı da Subsboost sayesinde YouTube abone satın alma hizmetlerinden faydalanarak yakalayabilirsiniz. Yukarıda açıkladığımız gibi, YouTube kanalınız için abone satın al hizmetleri kanalınızın abone sayısını istediğiniz rakamlara çok kısa sürede getirebilir. Subsboost’un 50 abone ile başlayan 5000 aboneye kadar satın alabileceğiniz paketleri sayesinde YouTube kanalınızın abone sayısını artırabilirsiniz.

Neden Subsboost YouTube abone satın alma hizmetleri konusunda en başarılı sağlayıcılardan biri yukarıda ayrıntılı değindik. Şu anda piyasadaki en güvenilir, en düşmeyen abone garantisi verebilen, ödeme kolaylığı ve güvenilirliği konusunda öncü bir şirkettir. Yıllardır YouTube kanalını büyütmeye çalışan kullanıcılara destek olmakta ve bu konuda hizmetlerini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Daha çok abone sayısı, otomatik olarak size daha çok video izlenme ve daha fazla organik abone sayısı olarak geri dönecektir. Bu nedenle Subsboost üzerinden alacağınız YouTube abone paketlerini geleceğinize yönelik bir yatırım olarak düşünebilirsiniz.

Hem de öyle bir yatırım ki, getirisi hayal edemeyeceğiniz kadar avantajlı bir yatırım olacaktır. YouTube kanalınız istediğiniz popülariteye ulaştığı zaman, sponsorlardan teklifler alacak, Google Ads üzerinden yüksek ücretler kazanacaksınız. Siz de hayallerinizi ertelemek istemiyorsanız, Subsboost YouTube abone paketlerine bir göz atın.

Nasıl
SubsBoost Çalışır

1

1. Adım. Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Tercih ettiğiniz görüntüleme, beğeni, takipçi veya diğer etkileşim sayısını seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.

2

Adım 2. Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
İçeriği almak istediğiniz URL'yi veya kullanıcı adını girin, böylece satın aldığınız etkinliği nereye göndereceğimizi bilelim.

3

Adım 3. Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın.
Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın!
Ödeme yönteminizi seçin, ödeme yapın ve ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin. Siparişinizi paketin teslim süresi içinde alacaksınız.

Subsboost Kullanıcı Yorumları 🚀

yeşil elbiseli kız

İpek Yılmaz Öz

YouTube kanalım için belki de aldığım en iyi karar Subsboost kullanmaktı. Yaklaşık bir yıl önce açtığım kanalım için ne kadar çabalarsam çabalayayım, abone sayımda belirgin bir artış yakalayamıyordum. Subsboost en ucuz YouTube abone satın al paketini aldım ve şimdi bambaşka bir yerdeyim. Gerçekten bir ‘boost’ yaşadım. Artık abone sayım her gün katlanarak artıyor. Teşekkürler Subsboost!

takım elbiseli adam

Öner Eryılmaz

Herkese tavsiye ederim, muhteşem hizmet!

SSS - Sıkça sorulan sorular 💡

YouTube abone satın al hizmetleri mantıklı bir uygulamadır ve YouTube kanalınız için daha fazla organik abone çekmenin olmazsa olmazlarındandır. Uzun süre beklemek ve belki de hiç sahip olamayacağınız abone sayılarına, Subsboost YouTube abone satın al hizmetlerini kullanarak kısa sürede sahip olabilirsiniz. Hem de anında abonelikler yüklenip sahte bir görünüm ve izlenim yaratmaz. Çünkü satın alacak olduğunuz abonelikler doğal bir akışta yavaş yavaş hesaba yüklenir ve şüphe çekmez.

Subsboost size farklı ödeme seçenekleri sunar. Şu anda ödeme yapılabilen yöntemler şunlardır: Kredi Kartı, Banka Kartı, Paypal, Kripto Para Birimleri, Apple Pay, Google Pay. Ödeme yönteminiz bunlar arasında değilse lütfen iletişime geçiniz. Ödeme yapmak istediğiniz yöntem kullanılabilir mi teyit edebiliriz.

YouTube abone paketleri satın alarak YouTube kanalınızın popülerliğini artırabilir, yeni organik aboneler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. YouTube’da abone sayısı içeriklerinizin öderilen videolar arasına girmesini sağlayarak, daha fazla kullanıcı tarafından keşfedilmesini sağlar. Böylelikle uzun süren çabalarla hatta belki de hiç olmayacak abone sayılarını, Subsboost YouTube abone paketleri sayesinde kanalınızda görebilirsiniz.

Sizin satın aldığınız abone sayısı kadar da (özellikle abone sayısı yüksek paketlerde), organik aboneler hesabınızı takibe başlayabilir. Çünkü abone sayınızın artmasıyla otomatik olarak YouTube görünürlüğünüz de artar ve yeni aboneleri hesabınıza çeker.

Subsboost kullanarak YouTube aboneleri satın almak %100 güvenlidir. Subsboost yıllardır piyasada, bu alanda başarılı bir şekilde hizmet veren, güvenli bir şirkettir. Bu nedenle YouTube aboneleri satın alabilirsiniz ve satın aldığınız aboneler gerçek, aktif hesaplardan oluştuğu için, asla sorun yaşamazsınız.

Evet. Subsboost ile satın alacak olduğunuz YouTube aboneleri tamamen gerçek YouTube kullanıcılarından oluşur. Hem profil resmi olan gerçek hesaplardır, hem de aktif kullanıcılardan oluşan hesaplardır. Bu nedenle ne aboneleriniz ne de YouTube abonelerinizin gerçekliğinden şüphe eder. Her şey doğal bir akışta gerçekleşir.

YouTube aboneleri satın aldığınızda tüm paketteki sayı bir anda hesabınıza yüklenmez. Bunun nedeni YouTube kanalınızın güvenilirliğinin sarsılmamasıdır. Bir anda onlarca abone kazanırsanız doğal görünmez.

Bu nedenle Subsboost, satın aldığınız paketteki aboneleri kanalınıza yavaş yavaş, doğal bir görünümde ekler. Bu nedenle satın alır almaz tüm paket içeriğindeki abone sayısını görmezseniz paniklemeyin. Birkaç gün içerisinde paketinizin tamamındaki aboneleri YouTube kanalınızda göreceksiniz.

Hayır. YouTube abone satın al hizmetinden faydalanırken ASLA YouTube şifreniz istenmez. Bu işlem için sizin kullanıcı adı ve şifrenize gerek yoktur. Tek ihtiyacımız olan YouTube kanalınızın linkidir. Siz paketinizi seçip ödemeyi yaptıktan sonra, ödeme bilgileri dışında sizden ayrıca özel bilgiler talep edilmez. YouTube şifrenizin istendiği hizmetler bilin ki sizin hesap bilgilerinizi çalmaya çalışıyordur.

Şu anda mevcut en ucuz YouTube paketi 50 YouTube abone satın alma paketidir ve fiyatı da 323.59’dir. Dilerseniz en ucuz paket ile başlayıp, hizmetin kalitesini test edebilir ve sonrasında daha çok abone sunan paketlerden yararlanabilirsiniz.

Yalnızca, en ucuz YouTube abone paketinde çok sayıda abone olmayacağı için, doğal olarak size getirecek olduğu organik abonelerin sayısı da çok yüksek olmayabilir. Ne kadar çok abone, o kadar çok görünürlük ve bilinirlik olduğu için, eğer mecvut abone sayınız çok düşükse, daha yüksek abone sayısı sunan paketleri de düşünebilirsiniz.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.

eki̇bi̇mi̇zle tanişin
Subsboost Ekibi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sosyal medya hesapları aracılığıyla iş sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir sitedesiniz. SubsBoost'un misyonu, gelişmiş hizmetler sunmak ve müşterinin en üst düzey sonuçlarını görmektir. Hassas veriler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sipariş verme süreci, bilgilerinizin üçüncü taraflara aktarılmasını gerektirmez. Mevcut fiyatlarla profil güvenilirliğine en iyi yaklaşımı hissedin. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları şeyi vermeye hazırız.