Instagram Hikaye İzlenme Satın Al

SubsBoost, Instagram hesabında ucuz izlenme satın alabileceğiniz №1 Sosyal Medya Pazarlama pazarıdır. Acele edin ve Instagram görüntülemelerini bugün deneyin!

A göre sırala

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Pahalıdan Ucuza

En Popüler

TRY

$

USD

EUR

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu
Diğer Paketlerimize Göz Atın ✨

Burada Instagram hesabınızın tanıtımı için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Saat simgesi

1+

Yılların deneyimi

Müşteri yorumları simgesi

75000+

Tamamlanmış başvurular

Sadık müşteriler simgesi

15000+

Memnun müşteriler

Tamamlanan siparişler simgesi

5000000+

İzlenme gönderildi

Meta Inc. bünyesinde faaliyet gösteren Instagram, 2023 yılındaki Statista verilerine göre 2 milyarı aşan aktif kullanıcı sayısıyla en popüler sosyal medya platformlarından biri. Popülerliği sayesinde pek çok alanda etkileşim sağlayan Instagram, hem bireysel hem de işletme hesapları tarafından takipçi arttırmak amacıyla sıklıkla tercih ediliyor.

Sosyal medya hesaplarımızın artık paylaştığımız fotoğraflardan ve yaptığımız yorumlardan çok daha fazlası olduğu kesin. Özellikle instagram hesaplarınızdaki takipçi, beğeni ve izlenme sayıları sadece rakamlardan ibaret değil. Bu veriler, profilinizi ziyaret eden kişilerin hakkınızda ne düşündüğünü tahmin ettiğinizden daha çok etkiliyor.

Gönderilerinizdeki ya da hikayelerinizdeki görüntülenme ve beğeni sayıları, sizi takip edenlerin size olan güveniyle doğru orantılı. Yani kısaca profilinizde ne kadar çok görüntülenme ve beğeni sayısı varsa takipçilerinizin size olan güveni de buna bağlı olarak artıyor.

Hem influencer olmak isteyen bireysel kullanıcılar hem de markasını büyütmek isteyen kurumsal hesaplar, Instagram hesaplarının görünürlüğünü arttırmak için farklı yollara başvuruyor. Özellikle yeni açılan hesaplar, hedef kitlelerine kısa sürede ulaşabilmek için instagram story izlenme satın alma gibi yöntemlerle profillerinin görünürlüğünü ve güvenilirliğini hızlı bir şekilde arttırma imkanına sahip.

Bu yazımızda instagram hikaye izlenme nedir ve hikaye izlenme satın alma nasıl yapılır sorularına detaylı olarak cevap vereceğiz. Ayrıca piyasadaki en güvenilir seçeneklerden biri olan Subsboost ile profilinizi en kısa sürede nasıl daha çok kişiye ulaştıracağınızı da anlatacağız. Siz de kısa süre içinde sayfanızı büyütmek ve hedef kitlenize ulaşarak güvenlerini kazanmak istiyorsanız Subsboost story görüntülenme satın alma seçeneğini tercih edebilirsiniz.

👁‍🗨 Instagram Hikaye İzlenme Nedir ve Ne İşe Yarar?

Instagram hesaplarınızdaki gönderiler ve yaygın olarak story olarak da bilinen hikayeler, ne kadar çok kişi tarafından görünürse yeni kişilere ulaşma ihtimaliniz de o kadar artıyor.

Instagram gönderileriniz siz kaldırana kadar profilinizde görüntülenebilirken hikayeleriniz yalnızda 24 saat boyunca profilinizde kalır. 24 saat dolmadan ya da dolduktan sonra dilediğiniz hikayelerinizi profilinizdeki “Öne Çıkanlar” bölümüne ekleyerek kalıcı olarak profilinizde bulunmasını da sağlayabilirsiniz.

Peki instagram hikaye izlenme neden bu kadar önemli?

Instagram hesabınız, hedef kitlenizin sizi gözlemlediği ve sizin hakkınızdaki izlenimlerini şekillendirdiği bir sayfa olduğu için gönderileriniz ve hikayeleriniz çok büyük önem taşır. Sizi kaç kişinin takip ettiği ve hikayelerinizi kaç kişinin görüntülediği de bu noktada oldukça kritik verilerdir.

Eğer yeni bir profil açtıysanız profilinizi ziyaret eden kişiler görüntülenme ve beğeni sayılarınızın düşük olduğunu gördüğünde olumsuz bir izlenim edinebilirler.

Daha çok profil ziyareti için instagram hikaye izlenme satın al

Kısaca eğer instagram hikaye izlenme satın al seçeneğini tercih ederseniz profilinizin daha çok ziyaret edildiğini ve hesabınızın güvenilir olduğunu göstermiş olursunuz. Hikaye izlenme sayısı fazla olduğunda profiliniz daha çok kişi tarafından görülür ve doğal takipçi kazanma ihtimaliniz de story görüntülenme sayınızla doğru orantılı olarak artmaya başlar.

⚡️ Instagram Hikaye İzlenme Satın Almanın Amacı Nedir?

Siz farkında olmasanız da takip ettiğiniz pek çok popüler instagram hesabı aslında story izlenme satın alma gibi seçeneklere başvurarak profilini hızla büyütmeyi hedefliyor. Influencerlar, ünlü kişiler ve işletme hesapları dışarıdan bakıldığında prestijli ve güvenilir bir profil oluşturmak için hikaye izlenme satın alarak hesaplarındaki etkileşimi arttırıyor.

İşletme hesapları için instagram hikaye izlenme arttirma

Özellikle ürünlerini daha çok kişiye ulaştırarak satışlarını yükseltmek isteyen ticari hesaplar, profillerinde sabitledikleri hikayelerinin izlenme sayısını arttırma

k istiyor. Eğer siz de yeni bir instagram hesabı açarak profilinizden satış yapmak istiyorsanız öncelikle potansiyel müşterilerinizin sizi görmesini sağlamalı ve ardından güvenlerini kazanmalısınız. Bunu sağlamanın en hızlı yollarından biri de instagram hikaye izleme satın almak. Böylece profilinizde sık sık hikaye paylaşıyorsanız bu hikayelerin keşfete düşerek daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram hikaye izlenme hizmeti nedir?

Subsboost gibi güvenli ödeme ve kaliteli hizmet sağlayan araçlar, profilinizde sabitlenen hikayelerinizin görüntülenme sayısını arttırmanıza yardımcı olur. Bu görüntülenme sayısı yalnızca sizin tarafınızdan görülse de diğer kullanıcıların sizin profilinize denk gelmesini sağlayarak instagram hesabınızdaki etkileşimi yüksek oranda arttırır.

Örneğin yeni açtığınız hesabınız için düzenli olarak 500 instagram hikaye izlenme satın alarak kısa sürede profilinizin daha çok kişi tarafından incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram Hikaye İzlenme Satın Almanın Faydaları

Bilindiği üzere sosyal medyada hikaye izleme satın al gibi seçeneklerle pek çok yöntem bulunuyor. Hem influencer olmak isteyen kullanıcılar hem de müşteri kitlesini genişletmek isteyen işletme hesapları instagram story görüntüleme satın almayı tercih ediyor. Peki instagram hikaye izlenme satın aldığınızda bunun size katkısı ne olur?

 • Hesabınızın keşfete düşme ihtimali artar.
 • Daha çok kişinin profilinizi ziyaret etmesini sağlar.
 • Profilinizin prestiji ve güvenilirliği artar.
 • Gerçek instagram hesaplarından gelen trafik artar.
 • Marka bilinirliği daha hızlı oluşur.
 • Kısa sürede popülerliğinizin artmasını ve daha çok takipçi kazanmanızı sağlar.

⚠️ Instagram Hikaye İzlenme Sayısı Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Eğer siz de instagram profilinizin görünürlüğünü ve güvenilirliğini arttırmak için instagram hikaye izlenme al hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bu hizmetten nasıl faydalanacağınızı bu başlıkta detaylı olarak açıklayacağız. Subsboost ile instagram hikaye izlenme gönder seçeneği ile kısa süre içinde dikkat çekici storylerinizle profilinize doğal takipçiler kazandırabilirsiniz.

İnstagram hikaye izlenme al hizmeti nasıl satın alınır?

Öncelikle Subsboost internet sitesini ziyaret ederek satın almak istediğiniz hikaye görüntülenme sayısına sahip paketi seçin. Ardından ödeme adımına ilerleyerek satın alımı tamamlayın. Sizden istenen hesap bilgilerini paylaştıktan sonra yapmanız gereken başka bir şey kalmıyor. Paket içeriğindeki görüntülenme sayıları belirtilen süre içerisinde hesabınıza yansıtılır.

Bu hizmeti alırken kesinlikle oturum açma bilgileriniz talep edilmez. Eğer Subsboost dışında başka bir araç instagram şifrenizi yazmanızı ya da oturum açmanızı istiyorsa güvenilir olmadığını söyleyebiliriz. Subsboost ile bu tür güvenlik verilerinizi paylaşmanıza gerek yok. Yalnızca hesabınızın “herkese açık” olması gerekir. Gizli/kapalı hesaplar için görüntüleme satın alma işlemi gerçekleştirilemez.

İnstagram hikaye görüntüleme satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi instagram hikaye izlenme sifresiz bir işlem olduğu için eğer tercih ettiğiniz araç sizden instagram şifrenizi istiyorsa ya da oturum açmanız gerektiğini söylüyorsa muhtemelen hesabınızı çalmaya çalışıyordur.

Bu yüzden Subsboost gibi güvenilir bir araç tercih etmelisiniz. Ayrıca görüntülenme sayısı paketlerini satın alırken takipçi sayınızı da göz önünde bulundurarak makul bir paket seçmeye özen gösterin. Tek seferde çok sayıda görüntüleme satın almak yerine düzenli olarak makul bir paket satın almak daha gerçekçi görünecektir.

💳 Instagram Hikaye İzlenme: Ödeme Yöntemleri

Peki satın aldığınız bu instagram hikaye izlenme arttırma işlemi için hangi ödeme yöntemleri bulunuyor? Satın aldığınız story izlenme paketlerinin ödemesi için:

 • Visa
 • MasterCard
 • Maestro
 • Apple Pay
 • Google Pay

Seçeneklerinden birini tercih ederek satın alma işleminizi kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz. Şunu da belirtmekte fayda var: kimi zaman Apple Pay ödemeleri ve Visa ödemeleri aynı hızda gerçekleşmeyebiliyor. Bunun sebebi ise seçilen ödeme yöntemlerinin aktarım ve ödeme hızları farklılık göstermesi.

Ödeme esnasında bir sorunla karşılaşır mıyım?

Eğer instagram story izleme paketi satın aldığınız sırada ödeme adımında bir problemle karşılaşırsanız muhtemel sebepler şunlar olabilir:

 • Dolandırıcılığa karşı engelleme
 • 3D ödeme sisteminde teknik hata
 • Geçersiz kart bilgileri
 • Yetersiz bakiye
 • İnternet alışverişi limitleri
 • Uluslararası ödeme blokajları
 • Günlük harcama limitleri

Bunlardan farklı bir hatayla karşılaştığınızda:

Bunların dışında bir hata alırsanız Subsboost müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek problemi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Nadiren de olsa eğer internet sitesinde görüntülenen ücret ile kredi kartı ekstrenize yansıyan ücret birbirinden farklıysa bu fark bankanın uluslararası ya da yerel işlemler için kendi adına aldığı ek bir komisyon tutarı yüzünden olabilir.

Müşterilerimiz, böyle bir durumla karşılaştıklarında bu ücret farkının Subsboost ile ilgili olmadığını bilerek kartlarının bulunduğu bankaları ile görüşebilir.

📦 Instagram Story İzlenme Paketleri

Subsboost ile gerçek hikaye görüntülenme satın alma hizmetinden faydalanmak isterseniz size en uygun paketi seçerek ilerleyebilirsiniz. İnstagram story izleme paketleri, farklı görüntülenme sayıları ile çeşitlilik gösterir.

Profilinizin herkese açık olduğundan emin olduktan sonra takipçi sayınızı da göz önünde bulundurarak profilinize en uygun sayıdaki izlenme paketini seçebilirsiniz. Satın aldığınız paketi farklı hesaplara bölmek mümkün olmadığı için farklı hesaplar için ayrı paketler satın almanız gerektiğini de unutmayın.

İnstragram hikaye izlenme gönder hizmeti ücretleri

Subsboost ile organik hikaye izlenme al servislerini satın almak istediğinizde karşınıza çıkan ekonomik paketler ve ücretlerden bazıları şu şekilde:

 • 100 instagram hikaye izlenme 64.55 TL,
 • 250 instagram hikaye izlenme 71.05 TL
 • 500 instagram hikaye izlenme 80.79 TL,
 • 1000 instagram hikaye izlenme 93.75 TL.

Eğer 1000 instagram story izlenme yerine daha yüksek sayıda hikaye görüntülenme satın almak istiyorsanız 2500, 5000 ve 10.000 izlenme seçenekleri de mevcut. İnstagram story izlenme sayılarının doğal ve organik görünmesi gerektiğinden 10.000 üzerinde görüntülenme olan bir paket bulunmuyor. Subsboost ile profilinize uyan ve uygun fiyatlı bir paket seçerek düzenli olarak hikaye izlenme satın alabilirsiniz.

🏆 Neden Subsboost’u seçmelisiniz?

Piyasada sosyal medya hesaplarınızı geliştirip büyütmenize yardımcı olan pek çok araç bulunsa da güvenilir hizmet veren ve istatistikleri organik takipçiler ile arttıran araç sayısı düşünüldüğünden az. Eğer güvenilir olmayan ucuz araçları tercih ederseniz instagram hesabınızın hacklenme/çalınma ihtimali yüksek. Subsboost’u tercih etmeniz için bazı sebepler:

 • Banlanma/engel yeme riski yok.
 • Yasal işlemler ile oldukça güvenilir.
 • Yüksek kalitede uygun fiyatlı pek çok farklı sosyal medya hizmeti yer alıyor.
 • Profilinize organik/gerçek trafik çekmenizi sağlar.
 • Etkili ve yüksek fayda sağlayan sonuçlar elde etmenizi sağlar.
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir politika ile çalışan uzman ekibe sahip.
 • Farklı teslimat süreleri ile satın alınan izlenmelerin doğal görünmesini sağlar.
 • Düzenli hikaye paylaşarak ve izlenme alarak profilinizin kısa sürede popülerleşmesine olanak sunar.

📝 Subsboost ile hikaye izlenme satın alma adımları

Subsboost instagram hikaye izlenme al hizmetinden faydalanmak istiyorsanız takip etmeniz gereken adımlar kısaca şöyle:

 1. Subsboost internet sitesini ziyaret edin.
 2. İhtiyacınız olan sayıda izlenmeye sahip paketi seçin ve “Satın Al” butonuna tıklayın.
 3. Profilinizin herkese açık olduğundan emin olarak sadece kullanıcı adınızı yazın.
 4. Ödeme adımına ilerleyerek güvenli ödeme yöntemlerinden birini seçin.
 5. Ödemeyi tamamladıktan sonra izlenmeler paket detaylarında belirtilen süre içinde profilinize yüklenir.
 6. Tebrikler! Artık profiliniz giderek popülerleşecek ve hedef kitlenize daha hızlı ulaşabileceksiniz.
Nasıl
SubsBoost Çalışır

1

1. Adım. Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Tercih ettiğiniz görüntüleme, beğeni, takipçi veya diğer etkileşim sayısını seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.

2

Adım 2. Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
İçeriği almak istediğiniz URL'yi veya kullanıcı adını girin, böylece satın aldığınız etkinliği nereye göndereceğimizi bilelim.

3

Adım 3. Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın.
Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın!
Ödeme yönteminizi seçin, ödeme yapın ve ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin. Siparişinizi paketin teslim süresi içinde alacaksınız.

Subsboost Kullanıcı Yorumları 🚀

takım elbiseli adam

Sinan Baltacıoğlu

İşletme Sahibi

Instagram hesabımı açtığım ilk günden beri Subsboost’tan düzenli olarak hikaye izlenme satın alıyorum ve sonuçlardan çok memnunum! Yeni bir profil olmasına rağmen Subsboost sayesinde organik takipçi sayım hızla artmaya devam ediyor. Bu sayede ürün satışlarım da giderek artıyor. Subsboost ekibine çok teşekkürler!

yeşil gömlekli adam

Özgün Karaca

Influencer

Subsboost’u story izleme sayılarımı arttırmak için tercih ettim ve öne çıkanlardaki storylerimde satın aldığım izlenme sayıları hala duruyor. Hem uygun fiyatlı hem de güvenilir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle Subsboost kullanmanızı tavsiye ederim. Organik bir takipçi kitlesine ulaşmamda bana çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim Subsboost!

SSS - Sıkça sorulan sorular 💡

Şu an için satın aldığınız instagram hikaye görüntüleme satın alma paketlerini farklı hesaplar için kullanmak mümkün değil. Her profil için ayrı sipariş vermeniz gerekiyor.

Satın aldığınız paketteki görüntüleme sayısı paket içeriğine göre profilinize yüklenir. Her paketin teslimat saati içeriğine göre değişiklik gösterir. Ortalama teslimat sürelerini paketi satın almadan önce paket detaylarında görebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz story izlenme paketiniz hikayeyi silmediğiniz/öne çıkanlardan kaldırmadığınız sürece kalır. Eğer story izlenme sayınız bir anda düşerse ya da başka bir anormallik olduğunu fark ederseniz hemen canlı destek sağlayan Subsboost müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Profilinize uygun instagram story izlenme satın aldığınızda hem hikayeleriniz hem de profiliniz daha çok kullanıcının karşına çıkacak ve bu yöntem profilinize organik takipçi kazandıracaktır. Sosyal medya hesaplarınızın büyümesini ve hedef kitlenize ulaşmasını istiyorsanız bu gibi yöntemlerle içerik etkileşiminizi arttırabilirsiniz.

İnstagram hikaye izleme gibi sosyal medya paketlerini satın almak kesinlikle şifre gerektirmeyen bir işlemdir. İzlenme sayılarınızı arttırmak için ihtiyacınız olan paketi seçtikten sonra sadece kullanıcı adı istenir. Herkese açık bir hesap kullanmak bu noktada önemli. Yalnızca kullanıcı adınızla ödeme adımına ilerleyerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Subsboost kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir sosyal medya aracı olarak tüm hizmet sürecinde paketlerin olabildiğince doğal görünmesini sağlar. Bu nedenle sosyal medya platformları ve diğer kullanıcılar sizin beğeni ya da izlenme satın aldığınızı anlayamazlar. Dışardan organik görüneceği için hesabınızın banlanması ya da engellenmesi gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Eğer profilinizin görünürlüğünü arttırmak için hikaye etkileşimlerinizi arttırmayı hedefliyorsanız öncelikle Subsboost instagram hikaye izlenme paketlerinden birini seçin. Ardından güvenli ödeme seçenekleri arasındaki Visa, MasterCard, Maestro, Apple Pay ve Google Pay yönteminden birini seçerek ödemeyi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Eğer satın almış olduğunuz paket içeriği belirtilen teslimat süresi içinde profilinize yüklenmezse ya da bir anda silinirse müşteri temsilcilerimiz paranızı iade etmeyi ya da yüklenmeyen/kaybedilen miktarı telafi etmeyi teklif edecektir. Bu noktada paranızı geri ödeyebilir ya da yeni izlenme sayıları göndererek problemi telafi edebiliriz.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.

eki̇bi̇mi̇zle tanişin
Subsboost Ekibi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sosyal medya hesapları aracılığıyla iş sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir sitedesiniz. SubsBoost'un misyonu, gelişmiş hizmetler sunmak ve müşterinin en üst düzey sonuçlarını görmektir. Hassas veriler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sipariş verme süreci, bilgilerinizin üçüncü taraflara aktarılmasını gerektirmez. Mevcut fiyatlarla profil güvenilirliğine en iyi yaklaşımı hissedin. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları şeyi vermeye hazırız.