Spotify Dinlenme Satın Al

SubsBoost, Spotify hesabında ucuz ve HQ Dinlenme satın alabileceğiniz №1 Sosyal Medya Pazarlama pazarıdır. Spotify dinlenme bugün denemek için acele edin!

A göre sırala

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Pahalıdan Ucuza

En Popüler

TRY

$

USD

EUR

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu
Diğer Paketlerimize Göz Atın ✨

Burada Spotify hesabınızın tanıtımı için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Saat simgesi

1+

Yılların deneyimi

Müşteri yorumları simgesi

32500+

Tamamlanmış başvurular

Sadık müşteriler simgesi

7500+

Memnun müşteriler

Tamamlanan siparişler simgesi

1000000+

Denemeler gönderildi

Spotify 2023 itibari ile 60 milyondan fazla şarkıya, 180 milyondan fazla kullanıcıya sahip muazzam bir müzik dinleme platformu. Her ay 11 milyondan daha fazla şarkı Spotify üzerinde dinleniyor ve her gün platforma 30 binden fazla yeni şarkı ekleniyor. İnanılmaz bir potansiyele sahip olan Spotify müzik dünyasında adeta yeni bir çığır açtı.

Eski Türk filmlerinde gördüğümüz Unkapanı’nda plak kaydı yapıp ünlü olma hayali ne kadar zor ise Spotify ile yeteneğinizi herkesin duymasını sağlamak bir o kadar kolay. Tek yapmanız gereken dünyanın neresinde olursanız olun Spotify’da bağımsız bir sanatçı hesabı açmak. Sonrasında eserlerinizi herkes dinleyebilir. Hele de Spotify dinlenme satın al hizmeti alırsanız, popüler olmanız sandığınızdan daha kolay ve hızlı olabilir.

Spotify’daki yayınlarınızın dinlenme sayısı, sizi takip eden kişi sayısı çok önemli. Artık günümüzde tüm platformlarda popülerliği ve başarıyı takipçi sayımız ve yayınladıklarımızın ne kadar dinlenip, izlenip, beğenildiği karar veriyor. Bu sayede platform dışında da popülerlik ve ünün getirdiği kişisel avantajları elde edebiliyoruz.

Siz de eğer Spotify’da bir Artist veya bir podcast kanalı açmak ve başarılı olmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Spotify dinlenme satın al hizmetlerini kullanarak hayallerinizi gerçekleştirmeniz için Spotify’da nasıl popüler olabilirsiniz detaylı anlattık. Gelin Spotify dinlenme arttırma hizmetini nasıl kullanabileceğiniz konusuna daha yakından bakalım.

⚠️ Spotify Şu Anda Neden Bu Kadar Popüler?

Artık ne korsan CD’ler nedeniyle sanatçılar mağdur oluyor ne de müzik dinlemek isteyenler her bir sanatçının albümünü satın almak zorunda kalıyor. Spotify sayesinde hem artistler lisanslı eserlerini dinleyicileriyle yasal bir şekilde buluşturabiliyor hem de dinleyiciler yasal bir şekilde müzik dinleyebiliyor. Bunun yanı sıra Spotify sadece bilinen artistlere değil yeni keşfedilmek isteyen sanatçılar için de mükemmel bir fırsat.

Spotify’ı bu denli popüler yapan şey sanatçılara ve müzikseverlere sağladığı özgürlüktür. Spotify dinleyicilerine geniş bir repertuar sunar. Her türden müziği, podcast yayınlarını, dinlemek isteyebileceğiniz her türlü konuda müzik ve yayın Spotify tarafından size sunulur. Bu sayede hem dinleyiciler hem de artistler Spotify üzerinden hedeflerine erişebilir. Bu da Spotify platformuna eşsiz bir popülerlik sağlar.

Spotify ücretsiz mi?

Spotify üzerinden müzik dinleyebilmek için iki seçeneğiniz bulunur. Ücretsiz bir hesap ve Premium abonelik. Yani Spotify kullanmak dinleyiciler için tamamen ücretsiz olabilir. Veya aylık bir abonelik ile belirli bir ücret karşılığında Spotify’daki tüm şarkılara erişebilirsiniz. Gelin bu iki hesap türünü ve farklarını öğrenelim.

 • Spotify ücretsiz hesap

İlk seçenek ücretsiz bir hesap açarak dilediğiniz Spotify içeriğini tamamen ücretsiz bir şekilde dinleyebilmektir. Bu ücretsiz hesap seçeneğinde şarkılar arasında reklam dinlemeniz gerekir. Veya dilediğiniz şarkıya geçiş yapma hakkınız sınırlıdır. Ayrıca ücretsiz hesap seçeneğinde şarkıları sadece çevrimiçi olduğunuzda dinleyebilirsiniz. Çevrimdışı olduğunuz durumlarda Spotify içeriklerine erişiminiz olmaz.

 • Spotify Premium hesap

Spotify ile müzik dinlemenin diğer bir yolu da Premium hesaba geçiş yapıp, aylık bir abonelik ücreti ödemektir. Spotify Premium hesaba sahip olabilmek için aylık belirli bir abonelik ücreti ödenir. Diğer ücretsiz hesapta da Spotify bu ücreti talep etmediği için dinleyiciler reklamları dinlemek zorundadır.

İşte müzik dünyasına yeni bir konsept getiren Spotify tüm dünyada popülerliğini dinleyicilere sunduğu özgürlük ve kolaylıktan alır. Dünyanın her yerinde sanatçılar da Spotify üzerinden eserlerini dinleyicileri ile buluşturmak ister. Bu da yine Spotify dinlenme arttırma hizmetlerinin önemini bir kez daha vurgular. Bunun neden önemli olduğunu anlamak için Spotify’da nasıl popüler olunur daha yakından bakalım. Bu Premium hesap türünde:

 • Müzik dinlerken reklam dinlemek zorunda kalmazsınız.
 • Dilediğiniz şarkıya istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.
 • Şarkıları indirebilir ve çevrimdışı olduğunuz zamanlarda da dinleyebilirsiniz.

Spotify Nasıl Popüler Olabilirim?

300 milyon aktif kullanıcıya sahip Spotify üzerinde şarkılarınızın dinlenmesini sağlamak mümkün ama bu kadar çok kullanıcı olsa da unutmayın rakipleriniz de bu denli çok. Spotify’da 2 milyona yakın da sanatçı ve 35 milyondan fazla şarkı bulunuyor. Ve her geçen gün de bunlara yenileri ekleniyor. Peki rakipleriniz arasında nasıl öne çıkabilir ve Spotify’da nasıl popüler olabilirsiniz?

Bu sorunun en basit cevabı Spotify dinlenme sayınızı arttıraraktır. Peki bunu nasıl başarabiliriz? Başarılı bir müzik kariyerini nasıl oluşturabiliriz? Spotify kanalınızın üyelerini arttırıp, şarkılarınızın daha fazla dinlenmesi, teliflerinizi arttırmanız için yapmanız gerekenleri sizler için adım adım sıraladık.

 1. Sanatçılar için Spotify (Spotify for Artists) hesabı açın

Müzik kariyeriniz ve Spotify’da popüler olmak için ilk yapmanız gereken şey Spotify üzerinden bir Sanatçı hesabı açmak. Siz Spotify üzerinde bir sanatçı hesabı açmak istediğiniz zaman, Spotify hesabınızın gerçekliğini kontrol eder ve size ait bir sanatçı hesabı açılır. Artık dinleyiciler sizin güvenilir, gerçek Spotify hesabınızı takip alabilir ve eserlerinizi dinlemeye başlayabilir.

Dahası, Spotify’da bir sanatçı hesabınız olduğunda sadece size özel, hesabınızın dinlenme ve takip edilme verilerini, istatistiklerini görebilirsiniz. Hatta Spotify tarafından sunulan tanımlanan dinleyiciler arasındaki en popüler şarkıları görebilir ve dinleyicilerinizin beğeni ve isteklerine göre hesabınızı düzenleyebilirsiniz.

 • Size ait bir çalma listesi oluşturun

Spotify üzerinde daha fazla dinlenmeye sahip olmak için yapabileceğiniz en akıllı yöntemlerden biri kendinize ait bir çalma listesi oluşturmak olabilir. Bu sayede Spotify’da yeni takipçileriniz olabilir ve dinlenme oranlarınız artar. Hem de Spotify dinleyici satın al hizmetlerinden yararlanıp, çalma listenizin dinlenme istatistiklerini arttırabilir ve daha geniş bir kitleye daha kısa sürede olaşabilirsiniz.

 • Çalma listenizi çeşitli platformlarda paylaşın

Siz de Spotify üzerinde popüler bir sanatçı, çalma listesi sahibi olmak istiyorsanız, çalma listeniz ve eserleriniz ne kadar çok paylaşılırsa o kadar çok beğeni alıp, yeni dinleyicilere ulaşır. Bu nedenle elinizden geldiğince çalma listelerinizi sosyal medyanızda ve çeşitli platformlarda paylaşın.

 • Spotify izlenme satın al hizmetlerinden faydalanın

Spotify’da popüler olmanızın en etkili yöntemlerinden biri Spotify dinleyici satın al hizmeti kullanmak olabilir. Bunun da nedeni siz her ne kadar çalma listelerinizi paylaşsanız, arkadaşlarınızdan destek olmalarını isteseniz de, Spotify’da belirli bir takipçi sayısına ve dinlenme sayısına ulaşmanız aylar hatta yıllarınızı alabilir. Ve her şeyin bu denli hızlı ve trendlere dayalı olduğu günümüzde popüler olmak için bu kadar beklemeye vaktiniz olmayabilir.

En hızlı ve en kolay yoldan Spotify kanalınızın popüler olmasını sağlamak Spotify dinlenme satın al hizmetlerini kullanarak olabilir. Bu sayede hem çok kısa sürede kanalınızda ve çalma listenizde gerçek dinlenme istatistiklerine sahip olabilirsiniz. Bu da size daha hızlı organik dinlenme ve takipçi olarak geri döner. Bu hizmetlerden yazımızın ilerleyen bölümlerinde daha ayrıntılı olarak bahsedeceğiz. Şimdi Spotify algoritmalarına ve müzik sıralamalarında hangi faktörler önemli, neler dikkate alınıyor öğrenelim.

Spotify Algoritması Müzik Sıralamasında Hangi Faktörleri Dikkate Alıyor?

Spotify’da popüler olmanın, başarılı bir müzik kariyerine sahip olabilmenin en önemli kuralı Spotify algoritmasını tanımak ve neyi nasıl yapmanız gerektiğinin farkında olmaktır. Spotify algoritmasını anlayıp, oyunu kuralına göre oynadığınız zaman, popüler olmanız içten bile değil. Peki Spotify algoritması nedir ve neleri dikkate alır?

Spotify Algoritması ile müzik ortalığı

Söz konusu müzik olunca işin içine çeşitli türler dahil oluyor. Her sanatçının yaptığı müzik farklı. Her müzik türünün de seveni farklı. Bu nedenle Spotify algoritması müzik türüne ve dinleyicilerin müzik beğenilerine yönelik bir algoritma geliştirmiştir. Yani evet popülerlik ve dinleyici sayısı Spotify algoritmasının ilgisini çekiyor ama aynı zamanda bu dinlenmelerin sizin kanalınızdaki müzik tarzınıza uygun olması da gerekiyor.

Daha açıklayıcı olmak gerekirse, sanatçıların şarkılarının ve çalma listelerinin sadece doğru kitle tarafından dinlenmesi o sanatçıların daha büyük kitlelere erişmesine olanak sunuyor. Bu da Spotify algoritmasını sanat ile eşsiz bir şekilde sentezlemiş oluyor. Eğer Spotify’ın size sunduğu şarkı ve albümleri genelde beğeniyor ve Spotify benim bunu seveceğimi nerden biliyor diyorsanız, işte size kahin Spotify algoritmasının sırrı.

Spotify algoritması müzik sıralamasını nasıl yapıyor?

Artık Spotify algoritmasının nasıl çalıştığını öğrendiniz. Bu durumda mantıken müzik sıralamalarını nasıl yaptığı da biraz daha anlaşılmış olmuş olabilir. Spotify müzik sıralamalarını yaparken dinlenme sayılarını dikkate aldığı kadar dinleyenlerin de müzik beğenilerini dikkate alıp, ortaya bir sentez çıkarıyor ve ona göre değerlendiriyor. Bu noktada da yine Spotify dinlenme satın alma hizmetlerinin önemi ortaya çıkıyor. Çünkü size sadece dinlenme sayısı vermekle kalmıyor, aynı zamanda platformun algoritmasına uyacak şekilde dinlenme sağlıyor ki kanalınız online müzik sıralamalarında en yukarılara çıksın. Ve sizin müzik tarzınızı seven dinleyiciler sizin şarkılarınızdan organik bir şekilde haberdar olabilsin.

📲 Spotify Dinlenmeleri Nasıl Çalışır?

Spotify dinlenme sayılarını ve istatistiklerini Spotify for Artists hesabında yani sanatçı hesabınızda görebilirsiniz. Spotify algoritmasında en yukarılara çıkabilmek için dinlenme sayınız şöyle belirlenir:

Şarkının dinlenme sayısını belirleme:

Size ait bir şarkı bir kullanıcı tarafından 30 saniyeden daha fazla dinlendi ise size Spotify dinlenme istatistiği olarak hesabınıza kaydedilir.

Yayınladığınız çalma listelerinin dinlenme sayısını belirleme:

Hesabınızda yayınladığınız çalma listelerindeki şarkıların dinlenme sayılarının tamamı toplanır ve hesabınıza kaydedilir. Eğer bir şarkı farklı çalma listelerinde de bulunuyorsa, dinlenilen şarkının bulunduğu tüm çalma listelerinin dinlenme sayısı artar.

Spotify’da indirilen çalma listeleri ve şarkılar:

Dinlenme sayılarının hesabınızda kaydedilmesi için şarkıların ve çalma listelerinin çevrimiçi olarak dinlenmesi gereklidir. Bu nedenle indirilmiş içerik için dinleyicinin en az her 30 günde bir çevrimiçi olması gerekir ki Spotify dinlenme sayınız artabilsin.

Son olarak Spotify dinlenme sayılarına Spotify for Artists asıl sanatçı veya remix mühendisi olunan şarkılar da eklenebilir. Yani işin özeti Spotify’da başarılı olabilmenin en önemli yolu dinlenmekten geçiyor. Spotify dinlenmeleri de yukarıda da bahsettiğimiz gibi kullanıcıların sizi 30 saniyeden daha fazla dinlemesi ile sanatçı hesabınız istatistiklerine işleniyor. Peki Spotify dinlenme sayılarını arttırabilmenin tek yolu kullanıcılar tarafından dinlenmeyi beklemek mi? Bu aylarınızı alabilir veya hiç gerçekleşmeyebilir.

Peki ne yapabilirsiniz?

Elbette Spotify dinlenme sayılarınızı arttırmak için bir alternatifiniz var. Hatta kısa yoldan veya kolay bir yoldan dinlenme sayılarınızı beklediğinizden de daha fazla arttırabilirsiniz.

Bunu yapabilmenin yolu da Subsboost gibi güvenilir ve alanında uzman bir sağlayıcıdan Spotify dinlenme satın al hizmeti kullanmak. Yazımızın devamında bu konuya daha ayrıntılı değineceğiz. Nasıl Spotify dinlenme satın al hizmeti kullanabilirsiniz, Spotify dinlenme ücretleri nelerdir inceleyeceğiz. Öncelikle gelin neden Spotify dinlenme oranlarımızı arttırmaya çalışıyoruz bakalım.

Spotify Dinleme Sayısını Artırmak Neden Önemli?

Spotify dinlenme sayılarını arttırmak, Spotify kanalınız ve müzik kariyeriniz için en önemli kriteriniz olmalıdır. Bunun da nedeni ne kadar çok dinlenme sayısına erişirseniz, Spotify tarafından o kadar çok prome edilir ve yeni dinleyicilere erişme şansınızın artmasıdır. Yani bir kar topu etkisini düşünün.

Küçük bir kar topu yuvarlanırken etrafına daha çok kar biriktirir ve kar topunun boyutu büyüdükçe artan yeni karlar da çok daha fazla olur. Spotify kanalınız için de dinlenme sayınız böyledir. Ne kadar çok kişi tarafından dinlenirseniz, o kadar çok önerilerde yer alır ve çok daha fazla kişiye erişebilirsiniz.

Spotify’da dinlenme sayınız düşük olduğunda:

 • Bir kullanıcı sizin müzik tarzınızda bir arama yaptığında, listenin en altlarında yer alır ve keşfedilmeniz çok zorlaşır.
 • Spotify öneriler kısmında hiç görünme şansınız olmaz, bu da sizin organik dinleyiciler sahibi olmanıza engel olur.
 • Spotify algoritmasında en gerilerde kalır ve müzik kariyeriniz başarısızlıkla sonuçlanabilir.
 • Eserlerinizi dinleyecek bir kitleye erişebilme şansınız azalır.

Spotify dinlenme sayınız yüksek olduğunda:

 • Spotify algoritması sizin için çalışır ve adeta ücretsiz bir pazarlama aracınız olur.
 • Spotify sizi önerilenler listelerinin en başlarında yeni dinleyicilerinizle buluşturmak için çabalar.
 • Dinleyicilerin arattıkları şarkılar veya türler arasında en üstlerde yerinizi alırsınız.
 • İndirilen veya çalma listelerine eklenen şarkılardan olur ve dinlenme sayılarınızı katlarsınız. Bu da başarı anlamına gelir.
 • Daha iyi telif ücretlerine sahip olabilir ve müzik kariyerinizden ciddi paralar kazanabilirsiniz.
 • Dünya çapında dinlenen, bilinen bir müzisyen olabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi müzik kariyerinde başarı, Spotify dinlenme sayılarınızla paralel gelişir. Spotify dinlenme satın almak da işte bu nedenle çok önemlidir. Madem dinlenme sayıları bu denli önem arz ediyor, bunu nasıl başarabiliriz?

Spotify Dinleme Sayısını Nasıl Artırabilirim?

Yukarıda Spotify dinlenme sayısının önemini açıkladık. Artık Spotify kanalınızdaki listelerin ve şarkıların dinlenme sayısının müzik kariyeriniz için öneminin farkındasınız. Peki ne yapmanız gerekir? Aşağıdaki uygulamalar size Spotify dinlenme sayınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Spotify üzerinde bir sanatçı hesabı açıp, bir çalma hesabı oluşturduktan sonra:

 • Çalma listenizi, kanalınızı veya şarkınızı sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.
 • Diğer popüler çalma listesi sahipleri veya popüler Spotify kanalları ile işbirliği yapma teklifinde bulunabilirsiniz.
 • Ve en garanti yöntem olan Subsboost Spotify dinlenme satın al hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Subsboost size gerçek aktif kişiler tarafından, sizin kanalınıza uygun dinlenme sağlayabilen güvenilir bir şirkettir. Mesela Türkiye’de yaşıyorsunuz ve Türkçe şarkıların bulunduğu bir çalma listeniz var. Spotify türk dinlenme satın al hizmetinden faydalanarak, dinlenme sayınızı kısa sürede arttırabilir ve müzik kariyerinizde büyük bir gelişim kaydedebilirsiniz.

Spotify dinleme satın almak kariyerinize nasıl yardımcı olabilir?

Spotify dinlenme satın al hizmeti müzik kariyerinizde önemli bir çıkış yapmanıza yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda size global bir şöhret de kazandırabilir. Spotify şu anda en çok kullanılan müzik dinleme aracıdır. Video izlemek için YouTube ne ise, müzik dinlemek için de Spotify şu anda global bir liderdir.

Spotify’ı cazip yapan en önemli neden hem dinleyicilere sunduğu kolaylık ve avantjlar hem de sanatçılara sağladığı güvenli patent alma, para kazanma imkanları ve popüler olmalarına yardımcı olmasıdır. Bir müzisyen olarak, Spotify dinlenme satın alarak öncelikle Spotify’da ön plana çıkarsınız.

Sonrasında Spotify’da belirli bir dinlenmeniz varsa ve bir popülerlik kazanmışsanız, bu sizin kariyeriniz için en önemli adımdır. Sonrasında ister internette isterseniz de dışarıda Spotify başarınızı referans olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece Spotify üzerinden dahi her dinlenme başına şarkılarınızdan para kazanabilir ve düzenli bir gelir sahibi olabilirsiniz.

📝 Spotify Dinleme Nasıl Satın Alabilirim?

Spotify dinleme nasıl alınır sorusuna cevap vermek gerekirse yapmanız gereken şey oldukça basit. Siz de Spotify hesabınızı canlandırmak ve bir müzik kariyeri yaparak para kazanmak için Spotify izlenme satın al hizmeti kullanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler şunlar:

 • Subsboost web sitesini ziyaret edin.
 • Spotify sayfasına tıklayın.
 • Spotify dinleme satın al paketlerinden size en uygun olanı seçin.
 • Seçtiğiniz paketin altındaki ‘Paketi satın al’ butonuna tıklayın.
 • Açılacak olan yeni sayfada fatura detaylarınızı, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi girin.
 • Dinleme satın almak istediğiniz şarkınızın bağlantı linkini ekleyin.
 • Siparişinizle ilgili ek eklemek istediğiniz bilgi varsa girin.
 • Ödeme bilgilerinizi girin.
 • Sipiarişi tamamla butonuna basın.

Spotify Dinlenme Satın Almak Güvenli mi?

Yukarıdaki adımları takpi ederek ödemeniz gerçekleşip, siparişiniz başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra dinlemeler Spotify hesabınızda seçtiğiniz şarkılara eklenecektir. Spotify dinlenme arttırma hizmetlerini kullanırken aklınızda soru işaretleri olabilir. Dinleme satın alırsam takipçilerim farkına varır mı? Acaba bu yöntem güvenli mi? Spotify tarafında bir sorun yaşar mıyım gibi sorular en çok kafamızı karıştıran sorulardır.

En kısa yoldan cevap vermek gerekirse Spotify dinlenme satın almak tamamen güvenli bir işlemdir. Spotify kullanıcıları tarafından oldukça fazla kullanılır. Yukarıda da açıkladığımız üzerine, Spotify algoritması dinlenme istatistiklerine dayalıdır. Yani ne kadar çok dinlenme o kadar çok önerilerde ve arama listelerinin başlarında görüntülenme imkanı verir. İşte Spotify dinlenme satın al hizmetleri de bu algoritma ile uyumlu çalışmak ve bir sanatçı hesabını listelerin en üstlerine taşımak için ortaya çıkmıştır ve tamamen güvenli bir uygulamadır.

Dinleme satın alırken hesabım çalınabilir mi?

Güvenilir Spotify aylık dinleyici satın al hizmetleri sunan, Subsboost gibi güvenilebilir bir sağlayıcı aracılığı ile güvenli ödeme yaparak dinleme satın alırsanız, hesabınızın çalınma ihtimali yoktur. Çünkü bu tür hizmetleri satın alırken sizden hesap bilgileriniz veya şifreniz asla sorulmaz. Ama siz basit bir internet araması ücretsiz bir dinlenme hizmeti aratırsanız,kötü niyetli kişilerin tuzaklarına düşebilirsiniz. Bu konuda çok dikkatli ve titiz davranmanızda fayda bulunuyor. Gelin Spotify dinlenme satın alırken nelere dikkat edilir bakalım.

Nelere dikkat edilmeli?

Eğer siz güvenilirliği olmayan, özellikle de Spotify dinlenme ücretleri çok düşük veya ücretsiz olduğunu iddia eden internet sayfalarından böyle bir hizmet almaya çalışırsanız, hesabınız çalınabilir. Çünkü bu tür güvenilmeyen siteler sizden Spotify hesap bilgilerinizi özellikle de şifrenizi girmenizi isteyebilir. Kesinlikle Spotify şifrenizi kimse ile paylaşmamalısınız.

Şifreleriniz size özgüdür ve Spotify izlenme satın al hizmeti kullanırken sizden sadece şarkınızın bağlantısını paylaşmanız istenmelidir. Daha farklı bilgilerinizi sizden talep eden sitelerden uzak durmanızda fayda var. Ayrıca 3D güvenli ödeme hizmeti sunmayan kuruluşlardan da uzak durulabilir. Güvenli ödeme sağlamaması demek finansal bilgilerinizin tehlikede olması demek.

Güvenilir bir seçenek: Subsboost

Siz de içiniz rahat bir şekilde, Spotify Türk dinlenme satın al hizmetinden faydalanmak ve Spotify sanatçı hesabınızı önerilerde, albümlerinizdeki şarkıları en çok dinlenen şarkılar arasında görmek istiyorsanız Subsboost yıllardır bu sektörde hizmet veren güvenilir bir şirkettir. Tek yapmanız gereken dinlenme satın almak istediğiniz şarkının linkini eklemek ve bir dinlenme paketi almak. Geriye kalan tüm hesap bilgileriniz tamamen size özeldir ve Subsboost tarafından asla talep edilmez.

💳 Spotify Dinleme: Ödeme Yolları

Subsboost üzerinden alacak olduğunuz Spotify dinlenme arttırma paketlerinde çeşitli ödeme yollarına sahip olabilirsiniz. Ödeme yöntemleri konusunda oldukça fazla seçenek sunulur. Dinlenme satın alırken kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri şunlardır:

 • Kredi kartı (MasterCard, Visa vb.)
 • Debit kartlar (Ön ödemeli kartlar, banka kartları vb.)
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Kripto para birimleri

Ödemeyi Subsboost internet sitesinde almak istediğiniz pakete karar verdikten sonra, fatura bilgilerinizi ve dinlenmelerin ekleneceği şarkının Spotify linkini ekledikten sonra yapabileceksiniz. Size en uygun ödeme yöntemini seçebilir ve Spotify’da popüler olma yolunda birçok basamağı birden bir anda çıkabilirsiniz.

3D güvenli ödeme seçeneklerinden de faydalanarak içiniz rahat bir şekilde ödemenizi yapabilir ve Spotify dinlenme satın alma hizmetlerinden güvenli ödeme sunan Subsboost sayesinde faydalanabilirsiniz.

Spotify Dinlenme Ücretleri

Subsboost Spotify dinlenme ücretleri hangi dinlenme paketinizi seçtiğinize göre değişir. Satın alınacak olan dinlenme sayısı arttıkça, paket ücreti de paralel bir şekilde artış gösterir. Sahip olmak istediğiniz dinlenmeye karar verip size özel paketlerden birini seçebilirsiniz.

Örneğin daha az dinlenme satın almak isterseniz ona göre bir paket seçebilirsiniz. Veya kısa sürede çok daha fazla dinlenme satın alıp, Spotify algoritmasının gözüne girmek isterseniz, çok daha fazla dinlenme satın almak avantajınıza olabilir. Kısasa Spotify dinlenme ücretleri ve paketleri şöyledir:

 • Spotify 100 dinlenme 65.69 TL
 • Spotify 500 dinlenme 166.05 TL
 • Spotify 1000 dinlenme 200.45 TL
 • Spotify 5000 dinlenme 791.05 TL
 • Spotify 10000 dinlenme 1450.49 TL
 • Spotify 50000 dinlenme 6278.65 TL

🏆 Neden Subsboost’u Seçmeliyim?

Spotify hesabınızı en üstlere çıkarmak, şarkılarınızın çalma listelerine girmesini sağlamak ve bu çekişmeli Spotify rekabetinde galip gelmek için şarkılarınızın dinlenme sayısı sizin için en önemli etkendir. Bu nedenle Spotify dinlenme satın almak sizin için çok akıllı bir yatırım olacaktır. Fakat böyle bir yatırım yaparken hizmet alacağınız kurumu seçmeniz de en az yapacağınız yatırım kadar önem taşır.

Yukarıda bahsettiğimiz üzere, eğer yanlış bir sağlayıcı ile Spotify dinlenme satın al hizmeti kullanırsanız, ya hizmetten faydalanamayabilir ya da hesanbınızın güvenliğini tehlikeye atmış olabilirsiniz. Fakat Subsboost, bu alanda sektörde öncü, son derece güvenilir bir şirkettir. 3D güvenli ödeme sağlar. Subsboost ile alacak olduğunuz Spotify dinlenme satın al paketleri size başarı ve popülerlik kazandırır.

Nasıl
SubsBoost Çalışır

1

1. Adım. Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Tercih ettiğiniz görüntüleme, beğeni, takipçi veya diğer etkileşim sayısını seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.

2

Adım 2. Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
İçeriği almak istediğiniz URL'yi veya kullanıcı adını girin, böylece satın aldığınız etkinliği nereye göndereceğimizi bilelim.

3

Adım 3. Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın.
Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın!
Ödeme yönteminizi seçin, ödeme yapın ve ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin. Siparişinizi paketin teslim süresi içinde alacaksınız.

Subsboost Kullanıcı Yorumları 🚀

yeşil elbiseli kız

Esma Gizem

Müzisyen

Çok kullanışlı bir hizmet. Subsboost sayesinde Spotify hesabımı on binlerce kişi takip ediyor. Subsboost olmadan bu kadar hızlı yükselebilir miydim bilmiyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

yeşil gömlekli adam

Basri Doğan

Sanatçı

Spotify algoritmasını bu denli iyi tanıyan bir hizmetle daha karşılaşmamıştım. Subsboost Spotify aylık dinleyici satın al hizmetlerini kullandıktan sonra çalma listelerim rekor bir şekilde dinlendi ve en üst sıralara çıktı. Şu anda diğer listerlar benle çalışmak istiyor ve tavsiye bekliyor. Benim sırrım Subsboost oldu. Yeni başlayan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

SSS - Sıkça sorulan sorular 💡

Bu konuda en ufak bir şüpheniz olmasın. Subsboost’tan almış olduğunuz Spotify izlenme satın al hizmetini sizden başka hiç kimse öğrenmeyecektir. Kesinlikle ve kesinlikle tüm işlemlerimizde %100 gizlilik garanti ediyoruz. Bu konuda ketum davranmakla kalmayacağız, bu işleminizi elimizden geldiğince doğal dinlenme olarak göstermek için her şeyi yapacağız.

Mesela satın aldığınız dinlenmelerin tamamını tek bir şarkıya bir anda eklemeyeceğiz. Çünkü böyle bir durum sizin mevcut kitlenizde soru işareti oluşturabilir. Bunun yerine tüm şarkılarınız arasında doğal dinlenme sayılarını arttırarak, size Spotify’da doğal popülerlik sağlamaya çalışacağız.

Siparişinizin teslim edilmesi ödemeyi yaptıktan hemen sonra başlar. Fakat satın aldığınız dinlemelerin tamamını hemen Spotify hesabınızda göremezseniz panik yapmayın. Dinlemelerin doğal bir görünümde olması amacıyla dinlemeler yavaş yavaş eklenir. Bunun da nedeni Spotify dinlenme satın al hizmetlerinden faydalandığınızın anlaşılmaması ve dinlemelerin hesaba doğal ve organik bir görünümde yüklenmelerini sağlamaktır. Bu nedenle siparişinizi verin ve Subsboost’un en doğal bir şekilde dinlenmelerinizi eklemesini bekleyin ve hiç endişe etmeyin.

Kesinlikle güvenli. Spotify’da bir popülerliğiniz olması sizin için çok güzel. Fakat rekabetin çok yoğun olması nedeniyle, gerek mevcut popülerliğinizi korumak, gerekse de yeni dinleyicilere erişebilmek için Spotify dinlenme satın al hizmeti almak hem güvenli hem de gereklidir. Dinlenme satın alarak hem mevcut kitlenizi muhafaza eder, hem de yeni kitlelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca satın alacak olduğunuz dinlenmeler Premium hesaplardan geleceği için her bir streaming için para kazanma şansınız da olacak. Bu nedenle Spotify dinlenme arttırma hizmetlerini kullanmak hem kazançlı hem avantajlı.

Hayır, dinleyicileriniz sizin Spotify dinleyici satın al hizmeti aldığınızdan şüphe etmezler. Bunun da nedeni hem dinleyicilerin gerçek, aktif hesaplardan oluşması hem de satın alınan dinlenmelerin doğal bir şekilde şarkıya eklenmesidir. Bunun yanı sıra, satın aldığınız dinlenme sayıları size otomatik bir şekilde organik dinlenme sayıları da getireceği için, istatistiksel bir endişeniz olmasına gerek yoktur. Her şey doğal bir şekilde gerçekleşecek ve size de istatiklerinizle gurur duymak kalacak. Endişe etmenize hiç gerek yok.

Cevabımız kesinlikle evet. Spotify dinlenme arttırma hizmetleri sadece yeni başlayan Spotify kullanıcılarının değil, hali hazırda popüler sanatçıların da düzenli olarak kullandığı bir hizmettir. Bunun da nedeni şu anda bir hayran kitleniz var ama hem o hayran kitlesini tutabilmek hem de yeni dinlenmeler elde edebilmek için sürekli yeni kitlelere erişebilmeyi garanti edebilmektir.

Bu da Spotify algoritması ile iyi geçinmekten geçer. Spotify algoritmasının en önem verdiği şey dinlenmelerdir. Spotify önerilerde çıkmak, aramalarda en üstlerde yer alabilmek için Spotify aylık dinleyici satın al hizmeti almak hayran kitlenizi koruyabilmenizi ve yeni takipçilere erişebilmenize olanak sağlar.

Evet. Spotify albüm dinlenme paketi satın aldığınız durumda dinlenmeleriniz albümünüzde yer alan şarkılarınız arasında eşit olarak paylaştırılacaktır. Bu sayede tek bir şarkıda çok fazla dinlenme olup diğer şarkılarınızda düşük dinlenme oranı riskinden korunmuş olursunuz. Hem de dinlemeler farklı şarkılarda dağıtılacağı için albümünüzdeki tüm şarkılar popüler görünür ve daha çok önerilerde yer alma şansınız artar. Hem de şarkılarınızın çalma listelerine eklenme oranı da otomatik olarak artmış olur.

Eğer henüz dinlenmeleriniz eklenmeye başlamamışsa siparişinizi değiştirebilirsiniz. Veya tamamen farklı bir paket almak istiyorsanız, mevcut paketteki dinlemeleri başka bir şarkı veya albümde görmek istiyorsanız en kısa sürede müşteri destek ekibimizle iletişime geçmeniz gerekir.

Spotify dinleyici satın al hizmeti kullanırken konum ve müzik tarzı seçimleri yapabilirsiniz. Dilerseniz dinleyicilerin konumlarını tek bir ülke veya bölge ile sınırlandırabilirsiniz veya global dinlenme alabilirsiniz. Ama eğer %100 türk dinleyici satın almak istiyorsanız da Subsboost Türk dinlenme paketlerine göz gezdirebilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz paketi satın alabilirsiniz.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.

eki̇bi̇mi̇zle tanişin
Subsboost Ekibi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sosyal medya hesapları aracılığıyla iş sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir sitedesiniz. SubsBoost'un misyonu, gelişmiş hizmetler sunmak ve müşterinin en üst düzey sonuçlarını görmektir. Hassas veriler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sipariş verme süreci, bilgilerinizin üçüncü taraflara aktarılmasını gerektirmez. Mevcut fiyatlarla profil güvenilirliğine en iyi yaklaşımı hissedin. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları şeyi vermeye hazırız.