Hakkımızda

Sosyal medya hesaplarınızı büyütmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu

2022 yılında kurulan Subsboost, Sosyal Medya Pazarlama alanında müthiş bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Yalnızca bireylere ve işletmelere güçlü bir çevrimiçi varlık geliştirmelerinde yardımcı olmaya adanmış bir misyonla, kapsamlı hizmet yelpazemiz bizi farklı kılmaktadır.

Teknolojinin dinamik ortamında sosyal ağlar, uzun süredir kayıp olan arkadaşları birbirine bağlamak veya yeni arkadaşlıklar kurmak şeklindeki başlangıçtaki amacının ötesine geçti. Bu platformlar, dünyanın her yerinden insanlara yeni yollarla ulaşmak için bağlantı ve iletişimin simgesi haline geldi. Yabancılarla arkadaş olabilir, uzun zamandır tanıdığınız insanlarla bağlantı kurabilir ve tamamen yeni bir şekilde iletişim halinde kalabilirsiniz. Günümüzde sosyal medya yalnızca bağlayan değil aynı zamanda güçlendiren önemli bir platform haline geldi. İş dünyasında sosyal medya, şirketlerin ve markaların daha geniş bir kitleye ulaşmasını ve hep birlikte daha büyük bir etki yaratmasını sağlıyor.

Sosyal ağların dönüştürücü etkisi inkar edilemez. TikTok, Instagram, Facebook ve YouTube gibi en iyi platformlar artık göz ardı edilemez. Bu platformlardan en az birinde değilseniz, fırsatlardan önemli ölçüde kopmuşsunuz demektir. Subsboost olarak Türkiye‘de sosyal medya pazarlamasında ezber bozan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Paha biçilmez uzmanlığa, somut sonuçlara ve minimum maliyetlere sahip sektör liderleri olmaktan gurur duyuyoruz.

Mükemmelliğe olan bağlılığımız, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve çevrimiçi etkinizi kolaylıkla artırmak için mükemmel şekilde tasarlanan, tamamen özelleştirilebilen sosyal etkileşimlerden yararlanma yeteneğinde ifade edilmektedir.

beğeni ve görüntüleme mıknatısı

🏆 Subsboost Misyonu

Subsboost olarak size sosyal medyada başarılı olmanız için basit bir destek sağlamanın önemine inanıyoruz. Tüm misyonumuz, hedeflerinizi hayata geçirmeye, içeriğinizi daha geniş bir alana yaymaya ve sosyal medya platformlarında etkileşime geçmeye odaklanıyor. Büyük hedefleriniz ve hayalleriniz var ve biz bunları hayata geçirmenize yardımcı olmak için buradayız.

Hizmetimiz sayesinde markanızı kolayca tanıtabilir ve işinize yarayacak hizmet ve stratejiler hakkında benzersiz bilgiler edinebilirsiniz.

Odaklandığımız konular:

  • Fırsat
  • Teknoloji
  • Kalite
  • Kişiselleştirme

Fırsatlar parmaklarımızın ucunda ve bizim hizmetlerimiz, bu fırsatları sosyal medyanıza getiriyor. Bunu gerçekleştirmek için, ihtiyaçlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde karşılamamıza, pazardaki trendleri takip etmemize olanak tanıyan en üst düzey teknolojiyi kullanıyoruz.

Her deneyimin olumlu olmasını sağlamak misyonumuzdur, bu nedenle kalite bir numaralı önceliğimizdir. Son olarak, bunların ihtiyaçlarınıza yönelik olmasını istiyoruz, bu nedenle hedeflerinizi, stratejilerinizi ve işlerin sizin için gerçekleşmesine yardımcı olma isteklerinizi dinliyoruz.

👁 Subsboost Vizyonu ve Stratejisi 🗓

Sosyal medyada yardım aradığınızda ne hayal ediyorsunuz? Basit ama sezgisel bir şey mi istiyorsunuz? Belki de aradığınız hizmetlere soru sormadan güvenebileceğinizi bilmek istiyorsunuz. Vizyonumuz tam olarak bunu ve daha fazlasını sağlamaktır. İnternet sayesinde kişisel veya profesyonel düzeyde gelişmenize, büyümenize ve yaratmanıza yardımcı olacak araçlara sahibiz.

Hizmetlerimizle çalışmanın bir sonucu olarak sizin gibi binlerce insanın sosyal medyada büyüme ve başarı bulmasına yardımcı olmayı hayal ediyoruz.

Her şey stratejiyle alakalı. Sosyal medya sektöründeki deneyimimiz ve geçmişimiz sayesinde başarılı olmanın nelere ihtiyaç duyduğunu anlıyoruz. Bunu yaparken zorlandığınız o algoritmalar, bizim becerilerimizle karşılaştırılınca bir hiç. Çevrimiçi varlığınızı oluşturmak istiyorsanız, sosyal medya platformlarında görünürlüğünüzü ve güvenilirliğinizi artırmak için iş birliğinde bulunabiliriz.

Sizi başarıya ulaştırmak için strateji oluşturma sürecimiz:

  1. Olağanüstü bir büyümeyi zorlamak için izleyiciyi büyülemek,
  2. Hedef kitlenizi sadık ortaklara dönüştürerek hem müşterilerle hem de potansiyel müşterilerle etkileşime geçmek,
  3. Katılımı artıracak sosyal medya pazarlama stratejileri oluşturmak için birlikte çalışmak,
  4. Optimizasyon uygulamalarıyla erişiminizi ve görünürlüğünüzü artırmak.

Sosyal medyanız, katılımınızı ve erişiminizi artırmaya odaklanan rekabetçi ve kapsamlı bir hizmet paketinden yararlanabilir.

Ana hizmetlerimiz

Subsboost olarak öncelikli hedefimiz, çok sayıda şirket ve bireyin sosyal ağlarda başarı için konumlarını güçlendirmelerini sağlamaktır. Üstün sonuçlar sağlayan uygun maliyetli hizmetler sunuyoruz.

Instagram Tanıtımı

TikTok Tanıtımı

YouTube Tanıtımı

Facebook Tanıtımı

Twitter Tanıtımı

Spotify Tanıtımı

Twitch Tanıtımı

Instagram Takipçi Satın Al

dan

108.69₺

Instagram Beğeni Satın Al

dan

94.35₺

Instagram Reels İzlenme Satın Al

dan

64.25₺

Instagram Hikaye İzlenme Satın Al

dan

64.55₺

Instagram Kaydet Satın Al

dan

64.55₺

Instagram Türk Takipçi Satın Al

dan

65.99₺

Instagram Reels Beğeni Satın Al

dan

64.25₺

Instagram Yorum Beğeni Satın Al

dan

64.55₺

Instagram Bayan Beğeni Satın Al

dan

119.75₺

Instagram Kadın Takipçi Satın Al

dan

214.05₺

Instagram Erkek Takipçi Satın Al

dan

214.05₺

TikTok Takipçi Satın Al

dan

65.65₺

TikTok Beğeni Satın Al

dan

84.05₺

TikTok İzlenme Satın Al

dan

64.55₺

Tiktok Yorum Satın Al

dan

65.69₺

TikTok Canlı Yayın İzlenme Satın Al

dan

149.73₺

TikTok Kaydetme Satın Al

dan

64.35₺

TikTok Paylaşım Satın Al

dan

64.35₺

YouTube İzlenme Satın Al

dan

141.95₺

YouTube Beğeni Satın Al

dan

114.39₺

YouTube Abone Satın Al

dan

323.59₺

Facebook Beğeni Satın Al

dan

114.45₺

Facebook Takipçi Satın Al

dan

121.89₺

Twitter Takipçi Satın Al

dan

188.95₺

Twitter Beğeni Satın Al

dan

65.09₺

Twitter İzlenme Satın Al

dan

64.55₺

Twitter Anket Oyu Satın Al

dan

66.95₺

Twitter Retweet Satın Al

dan

69.95₺

Spotify Dinlenme Satın Al

dan

65.69₺

Spotify Takipçi Satın Al

dan

65.79₺

Spotify Aylık Dinleyici Satın Al

dan

64.55₺

Twitch Takipçi Satın Al

dan

143.15₺

Konuyu parçalara ayırdığımızda, bizim amacımız başarıya ulaşmanızı sağlamaktır. Bireylerden ünlülere, işletmelere ve aradaki her şeye kadar arkanızdayız. Hizmetlerimizle, ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak uygun fiyatlı çözümlerden yararlanarak sosyal medya merdivenini tırmanabilirsiniz. Her şey sonuca yöneliktir.

Ekibimiz bilgi tabanımızı genişletmek ve sosyal medya pazarlaması hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek için çok çalıştı. Yıllar boyunca, sizin gibi insanların basit çözümler kullanarak çevrimiçi bir varlık oluşturmalarına yardımcı olacak zengin bir bilgi birikimi elde ettik. Beğeni, yorum, görüntüleme ve daha fazlasını almaya odaklanan hizmet paketleri ile fark göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Sosyal medyada başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için yapabileceğimiz şeylere inanıyoruz. Subsboost’un çevrimiçi varlığınızı güçlendirmenize, hedeflerinize ulaşmanıza ve hak ettiğiniz büyümeyi deneyimlemenize yardımcı olmasına izin verin.

Ekiple tanışın

Birlikte anlamlı olan, farklı tecrübelere sahip deneyimli bir ekibe sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz, sosyal medya alanını anlamak, ihtiyaçlarınızı dinlemek ve bunlara uymak ve bir bütün olarak optimize edilmiş sosyal medya pazarlaması için sizinle çalışmak üzere mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir. Ekip hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz!

Aşkın Elçiboğa - Kurucu (İcra Direktörü)

Aşkın Elçiboğa

Kurucu (İcra Direktörü)

Yıllar boyunca birçok farklı kişi ve şirketle çevrimiçi varlıklarını geliştirmek ve hedeflerine ulaşmak için çalıştım. Sosyal medya pazarlamasına 10 yıl önce başladım ve o zamandan beri dijital pazarlama konusunda tutkuluyum. Bulunduğum yerden memnun değildim ve dünyaya sunabileceğim çok daha fazla şeyin olduğunu biliyordum. Bunu hesaba katarak, sosyal medya pazarlamasına liderlik ve yenilik getirme arzusuyla kendi şirketim olan Subsboost'u kurdum. Başladığımızdan beri çevrimiçi sektörde binlerce insanla çalıştık ve çok daha fazlasıyla çalışmayı umuyoruz.

Türker Karaer - Dijital Pazarlama Uzmanı

Türker Karaer

Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital pazarlama uzmanımız, ekibimize katılmadan önce 5 yılı Türker bir süre resmi bir pazarlama ajansında çalıştı. Pazarlama alanındaki eğitimi ve tecrübesi sayesinde, çevrimiçi varlığı artırmanın iç işleyişini anlıyor. Olağanüstü bir liderlikle pazarlama stratejilerinin geliştirilmesine yardımcı olmuştur ve müşterilerin başarılı olmasına yardımcı olma konusunda tutkulu olduğu açıktır.

Emel Tekand - Müşteri Hizmetleri Mühendisi

Emel Tekand

Müşteri Hizmetleri Mühendisi

Emel, müşteri hizmetlerinde güçlü bir tecrübeye sahiptir ve müşterilerimize iyi hizmet vermektedir. Dünyanın en prestijli şirketlerinden bazılarıyla müşteri hizmetlerinde çalışma deneyimi olmuştur. Dört yılı aşkın bir süredir ekibimizde yer almaktadır ve her müşteriye saygıyla davranmaya ve ihtiyaçlarını karşılamak için çok çalışmaya devam ediyor. En karmaşık sorunları bile çözmede, müşterileri sakinleştirmede ve güvenle hizmet vermede çok iyidir.

Ebru Pekkan - Pazarlama Asistanı

Ebru Pekkan

Pazarlama Asistanı

Pazarlama ve iletişim diplomasına sahip olan Ebru, Subsboost'a pek çok yetenek kazandırıyor. Kendisi yenilikçi biridir ve yıllar boyunca birçok stratejinin oluşturulmasına ve uygulanmasına yardımcı olmuştur. Yeni şeyler denemekten, durumu test etmekten ve sosyal medya endüstrisinde sürekli değişen atmosfere ayak uydurmaktan korkmuyor. Kendisi son derece zeki ve ekibimize dünyayı değiştirecek çözümler ve fikirler getiriyor.

Armağan Öymen - Yazılım mühendisi

Armağan Öymen

Yazılım mühendisi

Yazılım geliştirmede 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve teknolojimizin, sizin gibi müşterilere hizmet sunmak için çalışmasını sağlamaya güçlü bir katkıda bulunmaktadır. Web sitemizi onun uzmanlığıyla geliştirdik, süreçleri basitleştirdik ve her şeyin olması gerektiği gibi çalışmasını sağladık. Bilgisi ve uzmanlığı onu olağanüstü bir teknik lider haline getiriyor ve bu durum, perde arkasında olduğu kadar müşterilerimiz için de geçerlidir.

Utku Çapanoğlu

İçerik Pazarlama Müdürü

Son olarak, bir içerik pazarlama uzmanı olarak ekibimizi o tamamlıyor. Subsboost'un tanıtımına yardımcı oluyor ve sosyal medyanızı tanıtmak için hizmetlerimizi kullanmanın faydalı yolları hakkında önemli geri bildirimler sağlıyor. Web gazeteciliği ve dijital iletişim alanındaki eğitimi, bizi bir sonraki seviyeye taşıyacak dijital pazarlama tekniklerini kullanmaya hazırlanmasına yardımcı oldu. Her türlü olağanüstü içerik için ona güveniyoruz. Subsboost ile ilgili sevdiğiniz içerik ve grafikleri görürseniz, büyük olasılıkla bu adamdan gelmiştir.

İşyerindeki profesyonel değerlerimiz:

Çalışan Refahı

Çalışan Refahı

Çalışanlarımızın refahını önemsiyoruz ve bu ihtiyaçları karşılayacak kapsamlı faydalar sağlıyoruz.

Profesyonel Bir Kariyer

Profesyonel Bir Kariyer

Burası profesyonel bir kariyerdir. Ekibimizi, performansımızı elimizden gelen en iyi şekilde optimize ederek mükemmel olmak için çabalamaya teşvik edebileceğimizi umuyoruz.

Mükemmel Bir Çalışma Ortamı

Mükemmel Bir Çalışma Ortamı

Çalışanlarımıza, ilgili pozisyonlarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları araç ve kaynaklar sağlanır. Saygılı ve teşvik edici bir çalışma ortamı yaratıyoruz.

Subsboost Temel Değerleri

Subsboost, çalışanlar ve müşteriler için elverişli bir ortam yaratır. Yaptığımız her şey sizin başarınıza odaklıdır. Sosyal medya sektöründe olumlu bir etki yaratacak, güvenebileceğiniz bir marka yaratmak için çok çalıştık.

Hızlı ve Verimli Teslimat

Hızlı ve Verimli Teslimat

En son teknolojimiz sizin için sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlar. Otomatik sistemlerimiz sayesinde, ödemeniz onaylanır onaylanmaz siparişiniz hızla işleme alınır ve gönderilir.

Olağanüstü Deneyim

Olağanüstü Deneyim

Mükemmelliğe olan bağlılığımız ve deneyim zenginliğimiz, üstlendiğimiz her şeye nüfuz ediyor. İster Türkiye'ye ister dünyanın başka bir köşesine yönelik olsun, sürekli olarak olağanüstü teklifler sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri Hizmetleri Taahhüdü

Müşteri Hizmetleri Taahhüdü

Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız, birinci sınıf teknik destek sağlamamızda kendini göstermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an hızlı ve etkin yardım sağlamak için haftanın yedi günü, günün her saati erişilebilir durumdayız.

Bilgi ve Yetenekli Ekip

Bilgi ve Yetenekli Ekip

En kaliteli hizmeti sunma arayışımızda, ekibimizin her üyesinin bilgilerini düzenli olarak güncellemesini sağlayarak görevlerinde daha hızlı ve verimli olmalarını sağlıyoruz.

Garantili emniyet ve güvenlik

Garantili emniyet ve güvenlik

Sağladığınız verilerin gizliliğine öncelik veriyor ve tüm işlemlerinizin güvenliğini sağlıyoruz.

Sinirsizlik

Sinirsizlik

İleri görüşlü yenilikçiler olarak sürekli yeni ufuklar arıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen geri bildirim ve önerileri dikkatle değerlendirirken, en son trendleri ve politikaları erken benimseyenler olarak hevesle kucaklıyoruz.

Neden Subsboost Kullanılmalı?

kişisel hesap simgesi

Optimizasyon ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş marka odaklılık

Marka imajınızı geliştirerek sosyal medya platformlarında daha çekici ve güvenilir hale getirecek ve daha geniş bir potansiyel müşteri kitlesine ulaşmanıza yardımcı olacağız.

arama simgesi

Sonuçlar hızlı, güvenilir ve kalıcıdır

Sadece birkaç gün içinde avantaj elde etmek varken neden sosyal medya varlığınızı oluşturmak için yavaşça zaman harcayasınız ki? Subsboost, etkileşime yatırım yaparak markanızı yükseltmek için sayısız fırsatın kilidini açar.

Kendimizi hizmet ve kalitede mükemmelliğe adadık

Üstün kalite ve garantili müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımız sayesinde keyifli bir hizmet deneyimi sağlıyoruz.

7-24 simgesi

Tüm hizmetler şeffaftır ve anlaşılması kolaydır

Kalıcı ilişkilerin karşılıklı şeffaflık ve sürekli işbirliği ile geliştiğine inanıyoruz. Samimi ve açık iletişime olan bağlılığımız, kalıcı ve karşılıklı fayda sağlayan köprülerin kurulmasını teşvik eder.

100-secure

Bizimle yaptığınız her şey %100 güvenli ve emniyetlidir

Hassas verilerinizi korumak için son teknoloji SSL şifreli güvenlik kullanarak en yüksek güvenlik standartlarını benimsedik. Kötü niyetli bilgisayar saldırılarına karşı korunduğunuzdan emin olabilirsiniz.

list icon

Hizmetlerimiz gelirinizi artırmanıza yardımcı olabilir

Popülerliğinizi artırmak için hizmetimizi tercih ederek başarıya giden yolu açmış olursunuz. Önemli satış artışları ve yüksek marka görünürlüğü sayesinde üstel kâr artışı bekleyin.

garanti simgesi

Subsboost'un marka hedeflerinize hizmet etmeye odaklanmış profesyonel bir ekibi var

Kendine özgü yaklaşımımız ve çeşitliliğe olan sarsılmaz bağlılığımızla markanızı benzeri görülmemiş yüksekliklere çıkarabiliriz.

kulaklık simgesi

Müşteri desteği her zaman mevcuttur ve her zaman yardımseverdir

Müşteri destek ekibimiz, tüm endişelerinizi derhal gidermek için yılın 365 günü hizmetinizdedir.

Subboost'un Tarihi

Bugün bulunduğumuz yere nasıl geldik? Yaratıcılık ve sıkı çalışma Subsboost'un kurulmasına yardımcı oldu. Aşağıda tam geçmişimize bir göz atın!

Mayıs 2023

Subsboost ilk web sitemizi yayınladı ve sizin gibi müşterilerimize yardımcı olma yolculuğumuz başladı!

Haziran 2023

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli bir ekip oluşturmaya başladık.

Temmuz 2023

Müşterilerimizi web sitemizi kullanırken dış saldırılardan korumak için günlük olarak güncellenen güvenli ve emniyetli bir sistem eklendi.

Ağustos 2023

24 saatlik müşteri hizmetleri modeli başlatıldı.

Eylül 2023

Müşterilerimizin sosyal medya ihtiyaçlarını herhangi bir cihazdan karşılayabilmelerini sağlamak için web sitemizin mobil versiyonunu kullanıma sunduk.

Ekim 2023

Çok çeşitli hizmet paketleri sunmak ve fiyatlarımızın uygun olmasını sağlamak için hizmetlerimizi ve tekliflerimizi geliştirdik.

Kasım 2023

Daha fazla ödeme yöntemi işleme seçeneğinin eklenmesiyle ödeme sürecimizi hızlandırdık.

Aralık 2023

Yazılım ve mühendislik personelinin eklenmesiyle ekibimizi geliştirmeye ve genişletmeye devam ettik.