Facebook Takipçi Satın Al

SubsBoost, Facebook hesabında ucuz ve HQ takipçileri satın alabileceğiniz №1 Sosyal Medya Pazarlama pazarıdır. Facebook takipçilerini bugün denemek için acele edin!

A göre sırala

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Ucuzdan Pahalıya

Fiyat: Pahalıdan Ucuza

En Popüler

TRY

$

USD

EUR

Para İadesi %100 Garanti
SSL Güvenli Bağlantı
DSS Uyumlu
Diğer Paketlerimize Göz Atın ✨

Burada Facebook hesabınızın tanıtımı için en uygun paketi seçebilirsiniz.

Saat simgesi

1+

Yılların deneyimi

Müşteri yorumları simgesi

50000+

Tamamlanmış başvurular

Sadık müşteriler simgesi

13000+

Memnun müşteriler

Tamamlanan siparişler simgesi

350000+

Takipçiler gönderildi

Facebook, bireylerin ve işletmelerin dijital hesaplarını güçlendirmeleri ve geniş kitlelere ulaşmaları için ülkemizde mükemmel bir uygulama konumundadır Ama organik olarak takipçi sayısını artırmak bazen çok zaman almakta ve çok sabır gerektirmektedir.. İşte bu kısımda sitemiz Facebook takipçi satın al seçenekleri ile sizlere hizmet etmektedir.

Facebook takipçi satın alma işlemi kullanıcıların profillerini güçlendirmek ve içeriklerini daha geniş bir kitleye ulaştırmak için tercih edilmektedir. Ve bu takipçi satın alma sadece takipçi sayısını artırmakla kalmıyor aynı zamanda sayfanın etkileşimini ve görünürlüğünü artırarak sayfanızın bilinirliğini arttırıyor ve bu sayede hesabınız göz önünde oluyor.

Geçmiş yıllarda kullanıcılar organik büyüme çabalarına odaklanırken günümüzde hızlı ve etkili sonuçlar elde etme ihtiyacı takipçi satın alma ihtiyacını ortaya çıkartmıştır. Zamanla Facebook takipçi satın almanın sadece takipçi sayısını artırmakla kalmayıp aynı zamanda etkileşimi ve potansiyel müşteri kitlesini arttırma konusundaki başarısı da gözle görülmeye başlamıştır. Özellikle yerel ve genel işletmeler için bu yöntem rekabetin yoğun olduğu bu zamanda sıkça başvurulan bir seçenek haline gelmiştir.

Bu strateji de başarılı olmak için Facebook algoritmalarını da iyi bilmek gereklidir. Geçmiş deneyimlere dayanarak, kullanıcıların doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlayan ve organik büyümeyi destekleyen Facebook takipçi arttırma sistemimizle Facebook takipçi satın alma sürecini ele almaktayız.

⚠️ Facebook bugünlerde neden popüler?

Son dönemdeki popülerliğinde etkili olan faktörlerden en bilineni kullanıcıların Facebook hesaplarını daha etkili satış yapabilmek için güçlendirmektir. Geniş kitlelere ulaşmak için başvurduğu takipçi satın alımları bu yüzden tercih edilmektedir. Herkesin benimsediği bir konu olan Facebook’da takipçi alarak dijital ortamda yeni bir yüz yaratmak, sistemimiz sayesinde daha da kolaylaşmıştır.

Facebook takipçi satın alma günümüzde popülerliğini artıran bir trend halindedir. Kullanıcılar, organik büyüme süreçlerinin zaman alıcı ve sabır gerektiren bir çaba olması nedeniyle takipçi arttırma hizmetlerini tercih etmektedir. Bu da doğal olarak Facebook’un gündemde olmasını sağlıyor.

Facebook takipçi arttırma siteleri arasında güvenilir kaynakları tercih etmek, gerçek ve etkileşimli takipçilere ulaşmak adına çok önemlidir. Gerçek takipçi arttırma,sayfa sahiplerine içeriklerini daha geniş bir kitleye ulaştırma ve etkileşimi artırma imkanı sağlar. Bu sayede ise hesabınızın Facebook algoritmalarında üst sırada yer edinebilirsiniz.

Kısacası Facebook’un günümüzde neden tercih edildiğine dair çok önemli bir etken platformun sunduğu hızlı ve etkili popülerlik elde ettirmektir. Facebook takipçi satın alma, mobil ödeme kolaylığı ve gerçek takipçi arttırma gibi unsurlar sayesinde kullanıcıların ve işletmelerin dijital varlıklarını güçlendirmelerini sağlayarak platformun popülerliğini artırmaya yardımcı olmaktadır. Sitemiz üzerinden yapacağınız siparişlerde bu hizmetin farkına varabilirsiniz.

👀 Facebook Takipçisi nedir?

Sosyal medyanın hızla gelişen dünyasında, milyonlarca kullanıcının bir araya gelmesini sağlayan Facebook 1 milyardan fazla aktif kullanıcısıyla dikkat çekmektedir. Ve bu büyük çaplı insan topluluğunda fark edilmek ve geniş kitlelere ulaşmak takipçi sayınızı arttırmakla mümkündür.

Facebook takipçisi ile bir hesabın takipçileri tarafından paylaşılan içeriklere erişim sağlama, etkileşimi artırma ve geniş kitlelere ulaşma gibi seçeneklere sahip olunabilir. Bu da bizim temel hedefimizi gerçekleştirmedeki etkenlerdir. Ve bu takipçi arttırma işi eğer sadece Facebook’un sunduğu imkanlarla ise çok zor olacaktır. Biz de bu konuda sunduğumuz takipçi paketleriyle sizlere destek olmak için fiyatları minimum seviyede tuttuk.

Facebook’da takipçi satın almak özellikle rekabetin yoğun olduğu sektörlerde ve yeni başlayanlar için hızlı sonuç elde etmek amacıyla kullanılmaktadır. Mobil ödeme seçenekleriyle desteklenen hizmetimiz kullanıcıların profillerini yükseltmeyi, içeriklerini daha geniş bir kitleyle göstermelerini ve daha fazlasını sağlamaktadır.

Facebook takipçi arttırma siteleri arasında doğru seçimi yapmak da oldukça önemlidir. Bu bağlamda, Subsboost, gerçek ve etkileşimli takipçilerle profillerinizi güçlendirmenize olanak tanır. Subsboot’un sunduğu hizmet ile güvenilir bir şekilde takipçi satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook Takipçileri popülerliğinizi nasıl etkiler?

Takipçi sayısı, sosyal medyada bir gösteriş olarak kabul edilir. Eğer takipçi sayınız azsa büyüme konusunda zorluklar yaşayabilir ve sayfanızın güvenilirliği konusunda kullanıcılar tarafından bir isteksizlik oluşabilir. Bu yüzden Facebook takipçi satın alarak ve hesabınızdaki takipçi sayısını artırarak kullanıcılara sayfanızın güvenilir olduğunu gösterebilirsiniz.

Takipçi sayınızdaki artış, organik olarak diğer etkileşimleri de tetikler. Kitlenizin büyümesiyle birlikte hesabınız hızla popülerlik kazanır ve içerikleriniz daha geniş bir kitle tarafından görülür. Bu da Facebook takipçi arttırma hizmetiyle beraber hesabınıza eklenen olumlu özelliklerden bir tanesidir.

Aynı zamanda gönderilerinize olan ilgiyi de artırır. Hızla artan ilgi sayfanızın daha fazla kullanıcı tarafından keşfedilmesini sağlar. Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta ise yüksek takipçi sayısına sahip hesapların onaylı bir hesap olarak kabul edilme konusunda avantaj sağlamasıdır. Eğer hesabınız onaylanırsa kullanıcılar tarafından daha da cazip bir hesap olarak gözükürsünüz.

Facebook Türk takipçi satın alma işlemleri, sayfanızın popülerliğini hızla artırmanın yanı sıra ilgi çekici içeriklerinizle daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar. Satın aldığınız takipçiler sayesinde platformda söz etmeye başlayacağınızı düşünmeye başlamanız hiç de erken değil.

📊 Facebook Takipçi arttırma: Hangi yollar vardır?

Yüksek takipçi sayısı, sayfanızın sosyal itibarını güçlendirir ve genellikle popüler ve çok takipçili sayfaları insanlar çok daha fazla güvenilir bulmaktadırlar. Artan takipçi sayısı içeriklerinizin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar, bu da kişisel profilinizin daha fazla kişi tarafından keşfedilmesini sağlar. Aynı zamanda yüksek takipçi sayısı içeriklerinizin daha fazla beğeni, yorum ve paylaşım almasına doğrudan katkı sağlar. İşte bazı etkili yollar:

 1. Yeni İçerikler: Yeni ve özgün içerikler kullanıcıların dikkatini çeker. Gönderilerinizi zenginleştirmek, izleyici kitlenizi artırmak için en önemli adımlardan bir tanesidir. Görsel, metin ve video içeriklerle çeşitlendirilmiş paylaşımlar ile takipçilerinizi etkileyebilir ve hesabınızın büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.
 2. Aynı Saatte Paylaşım: Takipçi etkileşimini artırmak için düzenli paylaşımlar yapın. Bir belli saat seçerek bu saat üzerinden paylaşımlarınızı yapmanız daha doğru olacaktır. Çünkü takipçileriniz belli bir saatte aktif olmaktadır.
 3. Etkileşimleri Dikkate alın: Takipçilerinizle etkileşimde bulunmak onlarla samimi bir bağ kurmanın anahtarıdır. Yorumlara yanıt vermek, sorulara cevap vermek ve kullanıcıların görüşlerine değer vermek kullanıcılarda değer hissini yaratacaktır ki bu da sizin için daha fazla önem demektir.
 4. Takipçi Satın Alımı: Hızlı bir büyüme ve popülerlik elde etmek istiyorsanız Facebook takipçi satın alma stratejisini düşünebilirsiniz. Subsboost, hesabınızdaki takipçi sayısını kısa sürede artırmanıza yardımcı olmaktadır ve mobil ödeme seçenekleriyle desteklenen hizmetimiz organik takipçi satın almak için sizlerin hizmetinde.
 5. Güvenilir Takipçi Arttırma Siteleri: Takipçi arttırma siteleri arasında güvenilir kaynakları tercih etmek önemlidir. Kendi platformumuz olan subsboost, üzerinden güvenilir Facebook takipçisi satın alarak hesabınızı güçlendirebilirsiniz. Bu sayede takipçi sayınızı artırırken güvenilir bir hizmetten faydalanmış olursunuz.

Kısacası takipçi sayınız, Facebook’ta başarıya giden yolculuğunuzda önemli bir adımdır. Organik büyüme stratejilerini doğru bir şekilde uygulayarak takipçi sayınızı artırabilir ve popülerliğinizi güçlendirebilirsiniz. Ve ek olarak takipçi satın alma hizmetimiz sayesinde daha hızlı ve etkili bir şekilde sayfanızı büyütebilir ve Facebook’da kendinize yer edinebilirsiniz.

⚡️ Neden Facebook Takipçi satın almalısınız?

Gün geçtikçe büyüyen ve evrimleşen Facebook platformu, insanların dijital varlıklarını güçlendirmeleri için kaçırılmayacak bir fırsat sunmaktadır. Biz bir dizi avantajları beraberinde getiren Facebook için Biz de bu önemli noktalar hakkında bir kaç maddeyle bilgi vermek istedik:

 1. Yeni Kitle Oluşturmak: Facebook üzerinde etkileşim ve popülerlik kazanmak istiyorsanız büyük bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekir. Takipçi satın alarak ve sayfanızı hızla büyüterek güçlü bir hayran kitlesi oluşturmalısınız.
 2. Değer Veren Takipçi: Bizden satın aldığınız takipçilerinizin gerçek ve etkileşime geçmeye istekli kullanıcılardan oluştuğunu bilmelisiniz. Etkileşime sahip takipçiler sayfanızın canlı ve aktif görünmesini sağlayarak Facebook algoritmasında hesabınızın yer edinmesini sağlayacaktır.
 3. Tredlere Katılım: Yüksek takipçi sayısı ile paylaşımlarınızın ana sayfada trend olmasını destek sağlayabilirsiniz. Bu da içeriklerinizin daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcı olarak sayfanızın daha fazla görünürlük kazanmasını sağlar.
 4. Para Kazanma Potansiyeli: Facebook’ta gelir elde etmek için en temel şartlardan biri yüksek takipçiye sahip olmaktır. Çünkü takipçi sayınız sizin direkt olarak kaç kişi tarafından bilindiğiniz anlamına gelmektedir ve bu da sizin postlarınızın ve gönderilerinizin kaç kişiye ulaştığı anlamına gelmektedir. Dolayısıyla reklam olarak size büyük bir etki sağlayan takipçi satın alma işlemiyle hesabınızı ön sıralara getirebilirsiniz.

Facebook takipçi satın almak için güvenilir bir platform seçmek önemlidir. Subsboost, bilinen takipçiler göndererek hesabınızın güvenli bir şekilde büyümesine yardımcı oluyor. Hızlı ve kolay bir şekilde takipçi satın almak için sitemizdeki fiyatlara bir göz atmanızı rica ediyoruz.

Güvenilir bir platformdan takipçi satın almak, hesabınıza herhangi bir zarar vermez. Subsbootst, gizliliğinizi ve hesap güvenliğinizi ön planda tutarak gönderim yaptığı birbirinden kaliteli takipçilerle hesabınıza zarar vermeden tırmanmanızı sağlayacaktır.

📝 Facebook Takipçi Satın Alma Adımları: Nasıl alınır?

Sosyal medya hesabınıza uygun paketi seçmek için çeşitli seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.

Adım 1. Kullanıcı Adı veya URL Girin.

Takipçi satın alacağınız hesabın kullanıcı adını veya paylaşımın URL’sini girmeniz gerekiyor. Bu adım, satın aldığınız etkileşimin nereye yönlendirileceğini belirlememize yardımcı olur. Güvenli ve sorunsuz bir hizmet almak için doğru bilgileri girdiğinizden emin olmalısınız!

Adım 2. Ödemeyi Tamamlayın.

Ödeme sürecini tamamlayarak siparişinizi sonlandırın. Ödeme yönteminizi seçtikten sonra ödemenizi gerçekleştirin ve ardından e-posta adresinizi kontrol ederek ödeme onayını alın. Siparişinizin detaylarını içeren bir onay e-postası alacaksınız.

Adım 3. Siparişinizi Takip Edin ve Detaylara Hakim Olun.

Siparişinizi tamamladıktan sonra verdiğiniz sipariş takip numarası üzerinden paketinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Etkileşimlerin hesabınıza organik ve hızlı bir şekilde ulaştığını görmek hizmetimizin etkili olduğunu gösterir.

Siparişiniz tamamlandı tebrikler. Sırada yapmanız gereken bir işlem yok ama vaktiniz ayırıp sitemize bir kaç yorum ekleyerek kullanıcıların da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir sorun için müşteri desteğiyle iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Facebook Takipçi paketleri

Facebook takipçi satın almak, sayfanızı daha üst seviyelere çıkarmanın anahtarıdır. İşte bu kısımda sitemizin sunduğu paketler ve fiyatlarını sizler için derledik ve listeledik. Aldığınız takipçilerle hesabınızın yüksek takipçili bir görünüme kavuşması, diğer kullanıcıların da sizi takip etmesini teşvik edebileceğini ve bu da sizin Facebook’da etkili bir sıralamada olacağınızı gösterir. Paketlere göz atmak ve sipariş oluşturmak için lütfen sitemize bir bakın derim.

Organik ve gerçek takipçi hizmeti sunarak hesabınızın güvenli bir şekilde büyümesine yardımcı olmak temel gayemiz. Sunduğumuz hizmetler arasında ise sadece Facebook takipçi satın almak değil Facebook izlenme paketleri, Türk beğeni paketleri, beğeni paketleri ve sayfa beğenisi gibi çeşitli hesap güçlendirme paketleri bulunmaktadır. İşte Facebook takipçi satın almayı planladığınızda sitemizde karşınıza çıkacak paketlerden bazıları:

250 Facebook Takipçi Paketi Satın Al – 250 Takipçi 244.15 TL

500 Facebook Takipçi Paketi Satın Al – 500 Takipçi 427.45 TL

1000 Facebook Takipçi Paketi Satın Al – 1000 Takipçi 794.05 TL

5000 Facebook Takipçi Paketi Satın Al – 5000 Takipçi 3360.55 TL

📲 Kimler Facebook takipçi satın almalı?

Facebook takipçi satın almak sosyal medya hesabını güçlendirmek isteyen, popülerlik kazanmak isteyen, yüksek takipçi sayısına ulaşmak isteyen, reklam yapan vb kullanıcılar için etkili bir yöntem olacaktır. İşte bu hizmetten kimlerin faydalanabileceği ve neden bu adımı atmaları gerektiğiyle ilgili bazı bilgiler:

 1. Marka Sahipleri: İşletme hesapları rakiplerinden sıyrılarak daha geniş bir kitleye ulaşmak zorundadırlar. Facebook takipçi satın alarak marka bilinirliğini arttırabilirler.
 2. Sanatla Uğraşanlar: Sanatçılar, yazarlar, müzisyenler; eserlerini daha fazla kişiye tanıtmak, sanatlarını paylaşmak ve tanınmak amacıyla hizmetimizden faydalanabilirler.
 3. Kişisel Sayfalar: Bireyler, kendi alanlarında daha fazla tanınabilirlik kazanmak ve sosyal medyada etkileşimlerini artırarak kişisel markalarını güçlendirmek amacıyla da takipçi satın almaktadırlar.
 4. E-Ticaret ile Uğraşanlar: E-ticaret platformlarında faaliyet gösterenler, ürün veya hizmetlerini daha fazla insana ulaştırmak ve potansiyel müşteri kitlesini genişletmek için göz önünde değerlendirebilirler.
 5. Yeni Katılanlar: Yeni bir hesap açanlar veya henüz büyümeyi başaramamış hesaplar, başlangıçta takipçi sayısını takipçi satın alarak hızlı bir şekilde büyütmeyi deneyebilir.
 6. Pazarlama Sektöründe Çalışanlar: Pazarlama sektöründe çalışanlar, müşteri portföylerini genişletmek ve sosyal medya stratejilerini güçlendirmek amacıyla Facebook takipçi satın almayı düşünebilirler.

Bu senaryolardan herhangi birine uyuyorsanız takipçi satın almak ve daha fazla kişiye ulaşmak adına sitemizi ziyaret etmelisiniz. Ama güvenilir ve organik hizmet sunan platformları tercih etmek, sağlıklı bir sosyal medya büyümesi için önemlidir. Lütfen bu konuda dikkatli olduğunuzdan emin olun. Hizmetlerimizin altında yazan bilgilere göz attığınızdan emin olun. Güvenli ödeme seçeneğimizin olduğunu da unutmayın.

🏆 Neden Subsboost’u seçmelisiniz?

SubsBoost’u seçmenin en önemli avantajlarından biri sunduğu gerçek ve etkileşimli takipçilerle sosyal medya hesaplarınızı organik bir şekilde büyütme fırsatını ortaya çıkartmasıdır. Bu sayede hesabınızın güvenilirliği normal bir kullanıcıya göre çok daha önde olur ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için gerekli kriterlere sahip olursunuz. SubsBoost, kullanıcı dostu ara yüzü ve hızlı satın alma işlemi ile takipçi artırma sürecini kolaylaştırıp sizin için arkadaş olacaktır.

Ayrıca, beğeni, izlenme, yorum gibi çeşitli hizmet seçenekleri sunarak ihtiyaca özel çözümler sağlayarak sizin için gerekli olan popülerliği yakalamanıza yardımcı olabilir. Profesyonel müşteri destek ekibi canlı müşteri desteği size yardımcı olmaya hazır durumda, böylece herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hızlı çözümler alabilirsiniz. Subsboost’un uygun fiyatları ve bütçe dostu seçenekleri sunduğunu da bilmeniz için siteyi takip etmelisiniz. Gelişmiş analiz imkanlarıyla sosyal medya stratejinizi daha iyi anlayabilir ve yönlendirebilirsiniz.

🏁 Sonuç:

Subsboost’u seçmek yalnızca takipçi sayınızı yükseltmekle değil aynı zamanda sosyal medya varlığınızı kapsamlı bir şekilde güçlendirmenin ve kilit bir yönetim anlayışını ortaya çıkartmanın da önünü açmış olur. Subsboost’un öne çıkan avantajlarını açıklamaya çalıştık. Kullanıcılara sağladığı gerçek ve etkileşimli takipçilerle hesaplarınızın organik büyümesine önemli bir katkı sağlaması ve bu sayede takipçi sayınız artarken aynı zamanda güvenilir ve aktif bir takipçi kitlesi elde etmeniz en önemli farkıdır.

Subsboost, çeşitli hizmet seçenekleri ve uygun fiyatlarla uygun çözümler sunarak ihtiyaçlarınıza odaklanmaktadır. Hızlı ve kolay satın alma işlemiyle birkaç adımda istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Ve ek olarak eksik kaldığını düşündüğünüz yerlerde müşteri desteğimizle iletişimde olup gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Gelişmiş analiz ve raporlama özellikleri, Subsboost’u seçen kullanıcılara sadece takipçi artırma imkanı sunmasının yanında aynı zamanda sosyal medya yönetimini daha derinlemesine anlama ve geliştirme fırsatı oluşturmaktadır. Yani hesabınızı baştan sona bir değerlendirmeye tabi tutup gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Subsboost’u seçerek sadece takipçi sayınızı değil, aynı zamanda sosyal medya varlığınızı güçlendirmeye ve Facebook’da bu zorlu yarışta kendinize bir yer edinmeye var mısınız?

Nasıl
SubsBoost Çalışır

1

1. Adım. Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Seçtiğiniz Paketi Seçin.
Tercih ettiğiniz görüntüleme, beğeni, takipçi veya diğer etkileşim sayısını seçin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyutlarda paketlerimiz mevcuttur.

2

Adım 2. Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
Kullanıcı Adınızı veya URL'nizi girin.
İçeriği almak istediğiniz URL'yi veya kullanıcı adını girin, böylece satın aldığınız etkinliği nereye göndereceğimizi bilelim.

3

Adım 3. Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın.
Ödemeyi Tamamlayın ve Siparişinizi Alın!
Ödeme yönteminizi seçin, ödeme yapın ve ödeme onayı için e-postanızı kontrol edin. Siparişinizi paketin teslim süresi içinde alacaksınız.

Subsboost Kullanıcı Yorumları 🚀

takım elbiseli adam

Batuhan Kerem

Facebook devri kapandı diyorlar. Ben bir küçük işletmeye sahibim ve gerek instagram gerek facebook her yerde varlığımı sürdürmeye çalışıyorum ve geçen gün bu siteden takipçi satın aldım çok kalitelilerdi. Teşekkürler.

mor giysili kadın

Aslıhan Yarin

Annemin bana facebook'ta takipçilerimi nasıl hızlı arttırabilirim demesi ile bu siteye uğramam bir oldu. Ve ilk olarak cüzi bir miktar sipariş verdim sonra annemin de beğenisiyle daha fazla sipariş oluşturdum. Takipçiler kaliteli sonradan azalma oluşmuyor yani önerebilirim.

SSS - Sıkça sorulan sorular 💡

Bizim tarafımızdan teslim edilen takipçilerin kimse anlayamayacak bu yüzden de doğal ve gerçek olan takipçilerimiz kimse fark etmeden kullanabileceksiniz. Sitemizden gerçek takipçi almanın tek faydası da bu değildir. Beraberinde hızla takipçi kaybına uğramayacaksınız.

Hesabınız üzerinde iyi bir etki yaratacak ve size yeni etkileşimler için şans tanıyacaktır. Tüm kullanıcılar gerçek olduğundan gönderilerinizle etkileşime gireceklerdir. Bu sayede etkileşim oranlarınız artar.

Siparişinizi üstte yazdığımız adımları doğru tamamladıktan sonra sadece bekleyin. Sipariş yoğunluğu olduğu için ilk olarak siparişiniz sıraya alınacaktır.

Siparişiniz sıraya alındıktan ve ödemeniz işleme koyulduktan sonra tüm aşamalar bitmiş olacaktır ve takipçilerinizin hesabınıza tanımlanması maximum 30 dakikayı bulacaktır.

Hayır, Facebook takipçi satın almak yasal ve güvenlidir çünkü sunulan hizmet, platformun kural ve düzenlemelerine tam uyumlu olarak gerçekleşir. Sunduğumuz hizmet kullanıcının hesabını herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Güvenilir ve hızlı bir hizmet anlayışıyla hareket ederek kullanıcılara organik ve etkileşimli takipçiler sunuyoruz. Bu sayede, takipçi sayısını artırmak isteyen kullanıcılar Facebook hesaplarını daha geniş bir kitleye tanıtarak etkileşimlerini artırabilirler. Yasal ve güvenli olmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz ve kullanıcıların hesap güvenliğini koruma konusunda özen gösterdiğimize işaret etmektedir.

Sağladığımız beğeniler tamamen organik Facebook profillerinden gelmektedir. Yani belli belirsiz takipçilere sahip olmayacaksınız. Ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartı kullanarak güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz birbirinden farklı ödeme yöntemleriyle de siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Hayır istenmemektedir. Bizim platformumuzda çoğu platform da dahil işlemler için hesap şifreniz veya özel bilgileriniz talep edilmez. Subsboost üzerinden şifresiz Facebook Takipçi alımı yaparak hesabınız için güvenli ödemeyle beraber takipçilerinizin tadını çıkarın.

Platformumuz takipçi silinmesine karşı özel önlemler almış olup gerekli düşüşler göz önünde alınarak paketler hazırlanmıştır. Ve detaylı bilgi için paketlerin altında yazan detaylara göz atmalısınız.

Bir anda satın alabileceğiniz miktar limitli olsa da belli bir periyodik işlemle satın almak istediğiniz miktarın tamamıyla karşılanabileceğinden emin olabilirsiniz. Çoğu sosyal medya uygulamalarında olan algoritma sistemi anlık yüklenen çok sayıdaki takipçi satın alımlarını algılayabiliyor.

Bu konuda sisteme hazırlıklı olan Subsboost, gerekli özen ve hassasiyeti göz önünde bulundurarak paketleri hazırlamıştır. Dolayısıyla dilediğiniz paketten dilediğiniz miktarda alabilirsiniz

Satın alabileceğiniz en düşük takipçi miktarına göre değişkenlik gösteren bu fiyat hakkında tam olarak net bir şey söyleyemeyiz. Ama gerekli bilgilerin tamamına ana sayfada yer alan Facebook takipçi satın alma sekmesinden erişebilir ve paketlerin altındaki bilgilere bakabilirsiniz.

Odak Noktalarımız
Gizlilik ve İhtiyat Garantili
Gizlilik ve İhtiyat Garantili Gizlilik ve İhtiyat Garantili

Verilerinizi toplamıyor, saklamıyoruz ve üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz.

%100 Risksiz Alışveriş Garantisi
%100 Risksiz Alışveriş Garantisi %100 Risksiz Alışveriş Garantisi

Yüksek güvenlikli protokoller aracılığıyla ultra hızlı teslimat garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizi seçtiğinizde olabilecek en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için en iyi güvenlik çözümlerini kullanıyoruz.

Özel Müşteri Desteği
Özel Müşteri Desteği Özel Müşteri Desteği

Müşteri destek çalışanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Bu nedenle herhangi bir sorunla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hizmet Garantisi
Hizmet Garantisi Hizmet Garantisi

Bizimle yaptığınız her alışverişte iki hafta garantili hizmet alırsınız. Bu süre içinde aklınıza takılan her türlü soru ve problemle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Sonuçlar
En İyi Sonuçlar En İyi Sonuçlar

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirme çabası içindeyiz. Bunun için de sizin yorumlarınıza ihtiyacımız var. Önerilerinizi bize ulaştırın; size her zaman en iyi sonuçları sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kolay Sipariş Verme Sistemi
Kolay Sipariş Verme Sistemi Kolay Sipariş Verme Sistemi

Sipariş verme sürecimiz piyasadaki en basit ve en hızlı süreçlerden biridir. Bizimle alışveriş yapmak bir dakikadan az sürer.

eki̇bi̇mi̇zle tanişin
Subsboost Ekibi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Sosyal medya hesapları aracılığıyla iş sonuçlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir sitedesiniz. SubsBoost'un misyonu, gelişmiş hizmetler sunmak ve müşterinin en üst düzey sonuçlarını görmektir. Hassas veriler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sipariş verme süreci, bilgilerinizin üçüncü taraflara aktarılmasını gerektirmez. Mevcut fiyatlarla profil güvenilirliğine en iyi yaklaşımı hissedin. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları şeyi vermeye hazırız.